Pretcelulīta medus masāža

medus masāžaPretcelulīta (vai anticelulīta) masāžas veidi ir visdažādākie un viens no tiem ir nu jau plaši pazīstamais medus masāžas veids.

Daudzas sievietes, izmēģinot šo masāžu, ir konstatējušas, ka tā ir diezgan efektīva, bet arī sāpīga.

Ja tu neesi gatava šīm izjūtām, izmanto citu pretcelulīta masāžu.

Pirms pārejam pie pretcelulīta masāžas apraksta, mēģināsim izprast celulīta būtību. Celulīts ir zemādas tauku šūnu strukturālas izmaiņas, kuras visbiežāk notiek tādās ķermeņa zonās kā vēders, gurni (dibena daļa) un ciskas.

Celulīts rada ne tikai estētiskās problēmas vien. Piemēram, ja sievietei uz kājām ir paplašinātu vēnu pazīmes, celulīts šo procesu var pastiprināt: zemādas tauku slāņa izmaiņu dēļ  var rasties asins apgādes problēmas un tas vēl vairāk var veicināt vēnu paplašināšanās procesu.celulīts

Veicot anticelulīta medus masāžu, notiek iedarbība uz zemādas tauku slāni un uzlabojas asinsapgādes procesi problemātiskajās ķermeņa vietās. Bez tam, notiek arī limfas atteces stimulēšana.

Anticelulīta medus masāža – kā to veikt

Lai to veiktu, noder jebkurš dabiskais medus. Galvenais, lai medum būtu tekoša konsistence un lai tas nebūtu stipri sacukurojies. Ja tu esi iegādājusies medu, kas domāts speciāli anticelulīta masāžai, neuzglabā to ledusskapī – tas ātri sabiezēs.

Katras ķermeņa daļas masāžai – vēderam, ciskām, gurniem utt. tiek rekomendēts izmantot apmēram 1-2 ēdamkarotes medus. Medu masāžai var izmantot pilnīgi tīru vai arī vari pagatavot aromātisku masāžas masu, pievienojot medum pāris pilienus kādas citrusa eļļas – apelsīna, citrona vai greipfrūta.

Viens  medus masāžas seanss ilgst  apmēram 15-20 min.

Svarīga nianse: šādus masāžas seansus ir jāveic nevis katru dienu, bet ar 1-2 dienu intervālu.

medus masazaKā to darīt? Ir jāņem nedaudz sagatavotā medus un jāsatrin plaukstās. Tad sāc vieglām kustībām pliķēt problemātisko zonu, piemēram, vēderu. Pēc pāris sekundēm daļa no medus būs sadalījusies uz vēdera virsmas, bet daļa būs uz plaukstām. Tā rezultātā ar katru pliķi plaukstas pie ķermeņa virsmas sāks pielipt arvien vairāk. Lai tās atrautu, būs jāizmanto spēks un tieši tāpēc medus anticelulīta masāža ir diezgan sāpīga.

Svarīgi – nepārcenties ar pliķu intensitāti, citādi iegūsi nesimpātiskus zilumus. Pēc brīža tu ievērosi kā no ādas virsmas izdalās  pelēcīgi-balta viela, pēc konsistences līdzīga krējumam. Kā saka šīs metodes cienītāji – tā izskatās sārņi un toksīni, no kuriem mums jāatbrīvo savs ķermenis. Tas viss ir jānomazgā no plaukstām un jāturpina masāža.

Anticelulīta medus masāža netiek rekomendēta sievietēm, kurām uz medu ir alerģija un tām, kuras cieš no sirds, plaušu un nieru mazspējas un tām, kurām ir varikozo vēnu problēmas, asinsrites problēmas, jebkāda veida audzēji, ādas problēmas, augsta temperatūra un paaugstināts asinsspiediens.

Zemāk redzamajā video (krievu val.) varat papētīt medus masāžas ieteicamos virzienus.

Medus masāža

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Ja tu šobrīd atrodies darbā pie datorgalda vai pie jebkāda cita darba galda, varbūt tu esi mājās un veic monotonu darbu virtuvē vai adi vai šuj ut ...

 • Skatoties un klausoties šo video manās acīs sariesās asaras…Ne tikai par mums sievietēm pēc 50. Vispār par mums, sievietēm. Par mums cilvēkiem. Pa ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 5

Man ir ko teikt »

 
 • Saiviņa

  Pati sev šad un tad veicu šādu masāžu. Process sāpīgs :( rezultāts patīkams :)

   
   
   
  • Arī es pati esmu pāris reizes veikusi šo masāžu..tikai kaut kā, laikam, ne tā, ar pārcenšanos – allaž bij zilumi :). Zinu no citām, ka atsauksmes patiesi labas.

    
 • Judīte

  Labdien! Šī masāža tiešām ir ļoti efektīva. Ir vērts pacīnīties… Tikai vēlētos uzzināt kā pēc tam to visu uzturēt formā, varbūt vajag profilaksei veikt šo masāžu 1x nedēļā?
  Varbūt ir kādi ieteikumi no spaciālistiem šajā sakarā? Tas būtu ieteikums jaunam rakstiņam jūsu mājas lapā.

   
   
   
  • Sveika, Judīte!

   Nu tad jāaicina citas meitenes komentēt un dalīties ar savu pieredzi, jo, ja esat ievērojušas, ļoti bieži procedūrām (maskas, krēmi, ietīšanas utt.) , kas tiek veiktas mājas apstākļos, ar dabīgiem līdzekļiem un, kas, pateicoties mūsu neatlaidībai, būtu ļoti efektīvas, speciālistu komentāru gandrīz nekad, nekur nebūs….Varat 3 x minēt kāpēc… :). Tāpēc aicinu atbildēt Judītei mūsu pašu vidū esošās dāmas, kas to ir darījušas, jo tā būs vislabākā atbilde.

    
 • Jana

  Es kaut kā tomēr nevaru saņemties un pati sevi piespiest katru otro dienu masēt. Tad jau labāk izeju kursiņu pie speciālista, vai paretam sevi palutinu taka spa vai masazas.lv salonā. Pirmais dārgāks, bet pieejams arī baseins, otrs demokrātiskāks, bet kā jau teicu nav baseina.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata