7 seksīga stila veidošanas padomi

 

seksiga_sievieteIzskatīties seksīgi nenozīmē staigāt puskailai. Ja tu vēlies savam tēlam piešķirt sievišķības un seksīguma auru, ir jāzina tikai daži noslēpumi.

Lai izskatītos seksīgi, neieģērbjoties izaicinošos, īsos svārciņos un līdzīgā apģērbā var izmantot sekojošas stila veidošana rekomendācijas.


1. Nēsā vienkāršu apģērbu neparastā veidā.

Tas nenozīmē, ka jāuzvelk žaketi ar priekšpusi uz aizmuguri – rezultāts būs ne visai skaists. Toties tu vari izdarīt tā: uzvilkt parastu, baltu vīriešu kreklu (kurš būtu acīmredzami par lielu) un, nepogājot pogas, sasiet to mezglā. Tā tu akcentēsi krūšu daļu un izskatīsies uzspēlēti-nevērīgi un tieši tāpēc pievilcīgi vīriešiem.

 

2. Nēsā cepuri.

Tu vari neticēt, bet hūte vai platmale apkārtējo uzmanību piesaista vairāk nekā īsi svārciņi. Pirmkārt, tāpēc, ka sieviete, kas nēsā hūti, mūsdienās ir retums. Otrkārt, tāpēc ka šī dāma automātiski kļūst noslēpumaina, bet daudziem vīriešiem noslēpumainība un seksualitāte ir vārdi-sinonīmi.

ka_nesat_huti

Atceries: hūte vai platmale pati par sevi jau ir pietiekoši neparasts aksesuārs. Tāpēc, lai sasniegtu vēlamo efektu, nav jānēsā ekstravagantas cepures – labāk izvēlies klasiskas formas hūtes vai platmales.

 

3.Lieto lūpu krāsu.

Iespējams, ka bālas lūpas šobrīd ir modē, tomēr visvienkāršākais veids radīt seksīgu tēlu ir uzkrāsot lūpas ar sarkanu lūpu krāsu (nav obligāti tieši ar banāli sarkano, bet ar spilgtu gan).

sarkana_lupu_krasa

Viss, kas ir jāizdara – jāatrod tas sarkanais, kas piestāv tieši tavam ādas tonim (kā likums, sievietēm, kurām ir olīvu sejas ādas tonis, piestāv sarkanīgi oranžie toņi, bet gaišas ādas īpašniecēm – tīrie, sarkanie, vēsie toņi).

4. Nēsā garus auskarus.

Izdari sekojošu eksperimentu: atsakies no jebkādas citas bižutērijas, savāc savus matus kopā astē (vai citā frizūrā, kas atsedz seju un ausis), pārliecinies, ka tavs make-up ir kārtībā un ieliec ausīs garus auskarus.

gari_auskari

Vēl efektīgāk tu izskatīsies, ja arī tavi pleci būs kaili (tas drīzāk būs vakara variants).

5.Uzvelc kaut ko eksotisku.

Piemēram, japāņu stila kleitu vai platās, ovālās bikses. Šādu apģērbu vīrieši automātiski uztver kā sievišķīgu un seksīgu – tāpēc esi gatava saņemt pastiprinātu vīriešu uzmanību.

ovalas_bikses

 

6. Pērc apģērbu ar „odziņu”.

Teiksim, vienkāršu, melnu kleitu bez dekoltē, bet ar dziļu izgriezumu uz muguras. Pārsteiguma elements darbosies tavā labā!

melna_kleita

 

7.Priekšroku dod apģērbiem no mīksta auduma.

Audums, kas pat pēc izskata liekas neparasti mīksts un patīkams (piemēram, samts), izskatās daudz seksīgāk, nekā āda vai tai līdzīgi materiāli.

152186039JG006_DUJOUR_MEDIAsamta_zakete

Pie tam, šādu apģērbu nēsāt ir daudz patīkamāk.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata