Make-up stunda: kā izvēlēties lūpu krāsu 2013.gadā

 

lupu_krasa_2013 (4)Kā var seju pārveidot burtiski vienā mirklī? Nu, protams, uzkrāsojot lūpas ar lūpu krāsu. Ne par velti sievietes to tik ļoti ir iecienījušas. Tieši lūpu krāsa ir tā, ko izmanto, lai pabeigtu tēlu, lai seju padarītu izteiksmīgāku un pat radītu jauku noskaņojumu visai dienai.

Neskatoties uz to, ka nepiemērotas lūpu krāsas nav, katrai sievietei pastāv „pareizie” un „nepareizie” vienas vai otras krāsas toņi. Viss atkarīgs no sejas ādas toņa.

Ja tu vēlies atrast sev pareizo toni, tad lūpu krāsas meklējumus veic bez pārējā sejas make-up: pareizais būs tas lūpu krāsas tonis, kurš labi izskatās, kad tu neesi uzkrāsojusies.

Uzklājot lūpu make-up, centies izmantot lūpu krāsu un lūpu kontūrzīmuli precīzi vienādos toņos. Sliktākajā gadījumā lūpu kontūrai var izmantot zīmuli, kurš ir par vienu toni tumšāks nekā lūpu krāsa.

 

Kā izvēlēties lūpu krāsu

Lai noskaidrotu kādu efektu var sasniegt, izmantojot vienu vai otru lūpu krāsas toni, izskatīsim toņu pamatkvalifikāciju:

Lūpu make-up dienā

Izsmalcināts/Neitrāls/Mierīgs

Krāsu paletē ietilpst dabiskie pasteļtoņi: bēšā, siltais rozā, brūns, krēmīgs, karameļu.

Cover girl # 17b

Saskaņojot savā starpā, tie pasvītro sejas dabisko skaistumu – tas ir ideāls dienas make-up variants. Aktuāla nianse – lūpu krāsas vietā ieteicams izmantot caurspīdīgu lūpu spīdumu.

Spilgts lūpu make-up

Dzīvs/Dinamisks/Kaislīgs

Spilgti, sulīgi, krāsaini toņi – fuksija, sarkanais, oranžais un visas šo krāsu variācijas – šie toņi tēlam pievienos ugunīgumu un enerģiju. Lai radītu make-up īpašiem gadījumiem, ar šiem toņiem ideāli saskaņot zilgani-zaļos akvamarīna acu make-up toņus.

lupu_krasa_2013_16

Aktuāla nianse – lūpu krāsa, kas uzklāta lūpām ar pirkstu galiņiem, radīs mākslinieciska nevērīguma efektu.

Romantiskais lūpu make-up

Svaigs/Maigs/Mīksts

Dominē pasteļtoņi, caurspīdīgi-vēsie, „ziemas” toņi – ceriņu, aukstais rozā.

Acu make-up kompanjontoņi būs: pelēkais, debesu gaiši zilais, piparmētru zaļais, bālais lavandas. Šī tipa krāsu palete tēlu atsvaidzinās un tam pievienos vairāk maiguma.

lupu_krasa_2013_15

Aktuāla nianse – sudrabainais acu plakstiņu spīdums un gaiša, gandrīz miesas krāsas lūpu krāsa.

Lūpu vakara make-up

Ekspresīvs/Uzmanību piesaistošs/Spēcīgs

Tumši, dziļi piesātināti toņi – bordo, purpura, violetais, dziļais brūnais – šie toni ir burtiski kā radīti uzkrītošam vakara make-up. Vakara make-up vienmēr piesaista uzmanību.

lupu_krasa_2013 (2)

Aktuāla nianse – grafiskums. Lai make-up panāktu mistisku izteiksmīgumu, akcentē skulpturālo lūpu kontūru ar zīmuli un tad ar otiņu uzklāj tumšu lūpu krāsu.

 

Modernās lūpu krāsas 2013.gadā

Un nobeigumā izskatīsim šogad modernās lūpu krāsas.

Lūpām šogad tiek pievērsta īpaša uzmanība. Tām tika radītas lūpu krāsas, kas agrāk likās pretrunīgas. To vidū atrodas oranžā un rozā īpašas tonalitātes krāsa.

159251351NW00058_14th_Annualupu_krasa_2013 (18)

Šai sezonā modē ir gan spilgtas lūpas, gan bez-lūpukrāsas efekts.

Ir pienācis triumfa laiks tām sievietēm, kuras mīl bezkrāsainus lūpu spīdumus un balzāmus. Viņu izvēlētie līdzekļi būs vismodernākie. Tikpat aktuāli būs arī gaišie rozā toņi.

lupu_krasa_2013 (17)

Ne mazāk modernas tiks uzskatītas tumšās krāsas – kā jau tikko minēju, labāk un pareizāk kā vakara make-up sastāvdaļa. Moderna un atbilstoša modes tendencēm būs spilgtu, dabisku, tumšu toņu izvēle.

lupu_krasa_2013 (7)lupu_krasa_2013 (8)lupu_krasa_2013 (9)lupu_krasa_2013 (15)159252762IA091_Fox_Searchlilupu_krasa_2013 (18)

Visvairāk tas attiecas uz sarkanās krāsas toņu paleti. Tie lūpas padara pavasarīgas un kārdinošas. Modē būs plūmju-bordo, lavandas krāsa, vīna toņi, spilgti sarkanais un sarkanais.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Viens no skaistākajiem, sirdij un acij tīkamākajiem un krāšņākajiem veidiem, kā atsvaidzināt mājas interjeru, ir ziedu kompozīcijas. Šajā ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata