Pavasarīgas sīpolpuķu kompozīcijas istabā

 

sipolpukes_istaba (18)Viens no skaistākajiem, sirdij un acij tīkamākajiem un krāšņākajiem veidiem, kā atsvaidzināt mājas interjeru, ir ziedu kompozīcijas. Šajā sezonā realizēt mājīgas mājas sapni palīdzēs vairākas dekora tendences.

Pirmā no tām – klasiskais stils, kas ietver krāsainas ziedu kompozīcijas no narcisēm, maijpuķītēm, muskarēm, hiacintēm, tulpēm,mini tulpītēm un daudzām citām pavasarīgām pasteļtoņu puķēm.

Mājā iedvest romantisku noskaņojumu palīdzēs podu puķu kompozīcijas uz koka statīviem, kuri var būt novietoti uz mežģīņu sedziņām, spilveniem, palodzēm un dekoratīvām taburetēm.

sipolpukes_istaba (10)  sipolpukes_istaba (8)

Sīpolaugi un sīpolpuķes īpaši eleganti izskatīsies podiņos, kas rotāti ar gliemežvākiem, kā arī dažādos virtuves traukos – porcelāna tējkannās, bļodās vai glāzēs.

sipolpukes_istaba (6) sipolpukes_istaba (2)

Tu vari veidot dažādas puķu kombinācijas, bet atceries, ka narcises nevajadzētu ievietot vāzē vai podā kopā ar tulpēm, hiacintēm un citām puķēm.

sipolpukes_istaba (7)  sipolpukes_istaba (15)

Ja mājas interjerā priekšroka tiek dota gaišām krāsām, tad ziedu vēso toņu gamma ir tieši tas, kas tev nepieciešams. Mūsdienīgajā interjerā ar neparastiem hand-made (roku darinātiem) elementiem ļoti labi iederēsies daudzkrāsainas tulpes, narcises un sniegpulkstenītes. Krāsainas ziedu kompozīcijas var būt veidotas, apvienojot vairāku veidu sīpolpuķes.

sipolpukes_istaba (9)sipolpukes_istaba (3)sipolpukes_istaba (14) sipolpukes_istaba (21)

Bet, lai interjeru papildinātu ar vēl mūsdienīgākiem stila elementiem, ziedošos šedevrus var ievietot caurspīdīgās tilpnēs (piemēram, glāzēs vai mēģenēs) vai podos, kas rotāti ar plaukstošiem zariem. Moderno stilu var akcentēt arī ar speciālu caurspīdīgu mēslojumu un, izmantojot monohromo baltās krāsas gammu.

sipolpukes_istaba (4)sipolpukes_istaba (5)sipolpukes_istaba (19) sipolpukes_istaba (20)

Visa oriģinālā cienītājām patiks sulīga ziedu krāsu gammas kombinācija neparastos konteineros. Krokusi, tulpes, hiacintes, amariļļi un citas sīpolpuķes draiski izskatīsies podos rotātos ar aplikācijām, spilgti apdrukātos spaiņos, apadītos podiņos un pat kēksu veidnītēs.

sipolpukes_istaba (16)sipolpukes_istaba (17)  sipolpukes_istaba (11) sipolpukes_istaba (12)

Jau ar pašām pirmajām minūtēm sulīgo toņu kombinācijas radīs dzīvespriecīgu noskaņojumu, bet tavā mājā vai istabā iedzirkstīsies jaunas, spilgtas krāsas!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 •   Mums katrai ir savi „īpašie” jeb „firmas” salāti, vai ne? Un noteikti dažus no tiem mēs celsim galdā arī 31.decembrī. Bet kā šo gardo, b ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata