Brilles un make-up tavā labā

brilles un make-up (15)Daudzi cilvēki, kuriem jānēsā brilles, bērnībā ir citu bērnu izsmieti un visbiežāk tas ir skāris meitenes. Toties mūsdienu meitenēm nerodas tādi kompleksi, jo tik vien jāizdara, kā jāprot atrast tādas brilles, kas tieši otrādi, pasvītro tavu eleganci, pievilcīgumu un tēla izteiksmīgumu.

Tomēr, sievietēm, kuras nēsā brilles ir jāievēro daudzas īpašas nianses un ir pareizi jāizvēlas gan rotas, gan cītīgāka uzmanība jāveltī uzacu korekcijai. Vislielākās problēmas rodas tad, kad ir jākopj acu zona.

Sievietes, kurām ir tuvredzība, bieži vien šķielē un šī iemesla dēļ viņām agrāk sāk parādīties pirmās grumbiņas. Lai no tā izvairītos, izvēloties brilles, pievērsiet uzmanību to svaram – tās nedrīkst būt pārāk smagas. Ir nepieciešama pastāvīga acu plakstiņu kopšana ar barojošiem, mitrinošiem gēliem, krēmiem un losjoniem, kas pasargā no pārlieku ātras grumbiņu parādīšanās acu zonā.

Lai maigā āda ap acīm netiktu traumēta, šie kosmētikas līdzekļi ir jāuzklāj sekojoši: pa augšējo plakstiņu virzienā no deguna uz deniņiem, bet pa apakšējo – no ārējā plakstiņa stūra iekšējā stūra virzienā.

Ļoti pareizi un uzmanīgi jārīkojas, uzklājot dekoratīvo kosmētiku. Tu vari izmantot pūderi, vaigu sārtumu un tonālo krēmu pēc saviem ieskatiem, bet acis pieprasabrilles un make-up (5) īpašu uzmanību. Noteicošs faktors šai gadījumā ir briļļu tips.

Sievietēm, kurām ir tālredzība ieteicams neizmantot spilgtas ēnas. Viņām labāk izskatīsies tumši bēša, zaļgani pelēkas, gaiši brūnas ēnas uz augšējā plakstiņa, bet tumšāki toņi plakstiņa ieloces garumā. Neizmantojiet pārāk gaišus vai perlamutra spilgtos toņus.

Izvēloties skropstu tušu, ieteicams priekšroku dot pelēkiem un brūnajiem toņiem. Labāk uzmanību akcentēt uz lūpām, kurām var uzklāt spilgtu toni vai vizuāli palielināt izmantojot kontūrzīmuli.

Sievietēm, kuras ir tuvredzīgas, jārīkojas tieši otrādi –  labāk izmantot spilgtus, drosmīgus toņus. Uz apakšējā plakstiņa vēlams uzklāt gaišākas ēnas, bet augšējo plakstiņu pārklāt ar daudz tumšākām ēnām. Pēc tam novilkt acu kontūru un skropstas vislabāk krāsot tikai pie ārējā acu kaktiņa. Tas vizuāli palielinās acis, kas īpaši svarīgi ir tuvredzīgiem cilvēkiem, kuru brilles acis vizuāli samazina.

Nav vēlams izmantot pagarinošās skropstu tušas, jo tādejādi uzkrāsotās skropstas var skart briļļu stikliņus, uz tiem atstājot netīrus traipus. Gan tālredzīgajām, gan tuvredzīgajām sievietēm ieteicams izmantot apjomu  sniedzošās skropstu tušas – tās palielina acis un neatstāj pēdas uz briļļu stikliņiem.

Ja tu nēsā kontaktlēcas, make-up jāizvēlas pēc absolūti citiem kritērijiem. Gan ēnas, gan tušu,gan acu kontūru jāizvēlas ļoti rūpīgi, jo nēsājot lēcas acis kļūst īpaši jūtīgas un reakcija var izpausties gan ar apsarkumu, gan asarošanu, gan niezi.

brilles un make-up (13)Liela nozīme ir arī kosmētisko līdzekļu konsistencei – ēnām jābūt pēc iespējas vairāk sapresētām, bet vaigu sārtumam un pūderim jābūt birstošajiem, kas samazinās iespēju kosmētikai nokļūt acīs. Galvenie skropstu tušas izvēles kritēriji ir blīvums un biezums, ko pārbaudīt var ar tušas birstīti pārvelkot pār roku. Ja tušas pēdas ir neizplūdušas, līdzenas un bez kunkulīšiem, tad tuša noteikti ir īstā.

Ja tu nēsā kontaktlēcas, ir jāievēro konkrēta make-up uzklāšanas secība: vispirms ieveido un nofiksē ar tevis izvēlētajiem matu uzturēšanas līdzekļiem frizūru. Tad izmanto tualetes ūdeni. Iegaumē,ka lēcas acīs jāieliek tad, kad ir pielietoti visi aerosoli,kurus tu pielieto sevis sakopšanai. Tad sāc klāt make-up: vispirms tonālo krēmu, vaigu sārtumu un lūpu krāsu, un pašās beigās uzkrāso acis. Acu ēnas jācenšas uzklāt ar porolona aplikatoru, nevis otiņām – tas tamdēļ, ka otiņu matiņi var iekļūt acīs vai uz lēcas virspuses. Tā paša iemesla dēļ nav ieteicams ķemmēt uzkrāsotas skropstas, jo birstošās tušas daļiņas var iekļūt acīs.

Make-up noņemšanai arī  ir janotiek konkrētā secībā: vispirms tiek notīrītas acu ēnas, tad ar kosmētisko spilventiņu palīdzību tiek noņemta skropstu tuša.

Pavēro zemāk pievienotos attēlus, kur redzams cik jauki izskatās brilles arī slavenajām Holivudas dāmām un kungiem.

Ja attēlu vēlies redzēt lielāku, nospied uz tā ar peles kreiso taustiņu.

brilles un make-up (2) brilles un make-up (3) brilles un make-up (4) brilles un make-up (6) brilles un make-up (7) brilles un make-up (8) brilles un make-up (9) brilles un make-up (10) brilles un make-up (11) brilles un make-up (12) brilles un make-up (13) brilles un make-up (14) brilles un make-up (16) brilles un make-up (17) brilles

Ja tu sekosi augstāk minētajiem padomiem, tad make-up uzklāšana grūtības nesagādās un, nēsājot brilles, tu nemaz neizskatīsies sliktāk ( un bieži vien pat otrādi), par sievietēm, kuru redze ir laba.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ir pavasaris un arvien aktuālāka kļūst nepieciešamība iegādāties saulesbrilles, kas ir svarīgs gan redzes uzturēšanas palīglīdzeklis, gan arī pava ...

 • Make-up, grims, dekoratīvā kosmētika (tam ir daudz nosaukumu) ir līdzeklis, kurš sievietes rokās varētu būt un ir spēcīgs ierocis, kas tiek pielie ...

 • 2012.gada sezonā acu kontūrlīnijas kļūs arvien populārākas un tas netiek izskaidrots tikai ar to vien, ka atkal 60-to gadu stils ir pašā modes diz ...

 • Brīnišķīga sieviete, talantīga aktrise un skaista daudzbērnu māte – tās ir tikai dažas īpašības, ar kurām varētu raksturot Angelina Jolie. Kad tie ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata