Mazā melnā kleitiņa 30 minūtēs

maza melna kleitinaPar mazo melno kleitiņu šai blogā jau runājām. Arī dizaineru stila ieteikumu rakstā tā tika pieminēta.

Patiesībā, ja tiek runāts par stilu, garderobes veidošanu un elegantas sievietes tēla radīšanu, vienmēr tika, tiek un tiks pieminēta šī noslēpumainā Coco Chanel kleita.

Leģendārā mazā melnā kleita. Laikam, tā ir pati elegantākā un tai pašā laikā pati praktiskākā manta katras stilīgas sievietes garderobē.

Sāksim ar to, ka klasiskais modelis atšķiras ar vienkāršām griezuma līnijām un mazu detaļu skaitu. Tāpēc ar pareizi izvēlētiem aksesuāriem tu šo kleitu varēsi apģērbt praktiski jebkurā situācijā.

Viss ir ļoti vienkārši: ja pie mazās melnās kleitas izvēlēties pērļu virteni un lietišķu žaketi, tad tu izskatīsies kā eleganta biznesa lēdija. Vakarpusē ikdienas kurpes nomaini pret efektīgām augstpapēžu laiviņām, darba portfeli pret elegantu somiņu un pērļu virteni pret kaut ko acīs krītošāku un spožāku – un tu esi gatava iet uz restorānu. Ejot uz lietišķām vakariņām var uzmest kažokādas manto un uzvilkt līdz elkoņiem garus cimdus. Brīvdienās, ejot pastaigā, vari apaut baletčībiņas un uzmest kardigānu. Vai tu zini vēl kādu sievietes garderobes mantu, kura sevī var apvienot tik daudz funkciju un kombināciju?

Pateicoties šai universalitātei, mazā melnā kleita nav pakļauta ne laika gaitai, ne sezonu maiņai,ne kaprīzās modes tendenču maiņām.Coco Chanel melna kleitina

Ja tu savu garderobi vēlies papildināt ar pirmo mazo melno kleitiņu, noteikti pievērs uzmanību fasonam un auduma kvalitātei. Kleitai uz tevis jāizskatās ideāli, bet tai pašā laikā vienkārši, savādāk tā zaudēs savu universalitāti.

Par cik tuvojas svētku laiks un katrai mums gribas iegadāties kaut ko jaunu ne tikai vienai no ballītēm, bet arī ikdienai, ofisam vai teātra apmeklējumam, es piedāvāju vēl vienu, nesen atrastu ideju.

Ko tu teiktu par mazo, melno kleitiņu, ko tu varētu sašūt šodien vai nākamajās brīvdienās, pie tam pati? Skan neticami? Tad noskaties šo video! Es domāju, ka tā ir laba ideja!

P.s. Video ir krievu valodā un ilgst nepilnas 3minūtes.

Mazā melnā kleitiņa 30 minūtēs

Bet , ja tu savu pirmo, fasona ziņā vienkāršo, kleitiņu jau esi iegādājusies, tad zemāk ir vēl dažas fotogrāfijas, kurās redzamās komplektu idejas tu vari izmantot kā savas otrās vai trešās melnās kleitiņas nēsāšanas variantus.

maza melna kleitina (2)maza melna kleitina (3)maza melna kleitina (4)maza melna kleitina (5)maza melna kleitina (6)maza melna kleitina (7)maza melna kleitina (8)maza melna kleitina (9)maza melna kleitina (10)maza melna kleitina (11)maza melna kleitina (12)maza melna kleitina (13)maza melna kleitina (14)maza melna kleitina (15)maza melna kleitinaMazā melnā kleitiņa (2)Mazā melnā kleitiņa (3)Mazā melnā kleitiņa (4)Mazā melnā kleitiņa (5)Mazā melnā kleitiņa (6)Mazā melnā kleitiņa (7)Mazā melnā kleitiņa (8)Mazā melnā kleitiņa (9)Mazā melnā kleitiņa (10)Mazā melnā kleitiņaMazā melnā kleitiņa (11)

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Gunce

  Izskatās jau supervienkārši… Tikai dīvaini likās, ka šuva viņa kleitu ar gaišiem diegiem…

   
   
   
  • Jā. Es tam arī pievērsu uzmanību – tiem baltajiem diegiem… :) . Varbūt, lai mēs labāk redzētu ko viņa dara? :))

    
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata