Sievišķīgais un elegantais Ladylike stils

ladylike_stilsVienmēr, kad pienāk jauns gads – vai nu tas ir kalendārais vai mūsu jaunais dzīves gads, mums gribas kaut vai dažas pārmaiņas un bieži vien tās ir pārmaiņas, kas skar mūsu garderobi un stilu. Un, starp citu, meitenes – te ļoti labi mums var palīdzēt sievišķīgais ladylike stils. Pie tam, ne reti vebināros, kurus vadu, dalībnieces izsaka savas vēlmes tieši tā: „vēlos atteikties no biksēm…”, „gribu biežāk nēsāt kleitas un svārkus…”, „gribu izskatīties sievišķīgāk”.

BET, tāpēc, nebūt nav obligāti savu tēlu un visu garderobi patapināt pilnīgi jaunam stilam. Tu vari sākt ar dažām detaļām, jo pat tās būs spējīgas tavu tēlu padarīt izsmalcinātāku un sievišķīgāku. Un te var nākt palīgā tieši ladylike stils.

Kāds tad ir šis Ladylike stils?

Šis modes virziens jeb stils parādījās pagājušā gadsimta 50-tajos gados. Par cik tas laiks bija piesātināts ar militārā un kara laika stingrajām formām, sievietes ļoti gribēja saviem tēliem atgriezt eleganci un graciozitāti.

To izdarīt palīdzēja slavenais franču dizaineris Christian Dior – tieši viņš modes pasaulei dāvāja sievišķīgas formas, pieguļošus siluetus un kuplus svārkus. Tūlīt pat šo stilu pārņēma ļoti daudzas slavenības un ātri vien arī pārējās sievietes visā pasaulē.

ladylike_stils (8) ladylike_stils (11)

Joprojām šis elegantais stila virziens ir cieņā sieviešu-politiķu, prezidentu sievu un to sieviešu vidū, kuras vēlas izskatīties smalki un harmonijā ar savu sievišķīgo dabu.

APĢĒRBS

Vispirms izpētīsim visraksturīgākās šī stila detaļas:

Pieguļošs siluets. Šis paņēmiens izceļ vidukli un akcentē siluetu kopumā. Ja tavam augumam šis siluets nepiestāv, izmanto puspieguļošo.

ladylike_stils (7)ladylike_stils (12)lady_like_stils_2017

Svārku daļas garums. Ieteicams līdz ceļgalam vai nedaudz zem tā. Šāds garums pasvītro tavu eleganci. Šī stila virziena svārku garums nedrīkst būt virs ceļgala.

Audums. Priekšroka jādod labas kvalitātes audumiem (šifons, zīds, samts, zamšāda, mežģīņaudums utt).

Kleitas

Lai izveidotu Ladylike stilu, derēs futlārkleitas vai „New Look” stila kleitas, kuru akcents ir viduklis un kupli svārki.

ladylike_kleitas

Vakara iziešanai izvēlies midi vai maksi garuma kleitas ar slēgtu dekoltē daļu un vienkāršotu siluetu.

ladylike_stils (4)ladylike_stils (10)ladylike_stils (2)

Svārki

Izvēlies svārku modeli, kurš piestāv tavam augumam. Derēs svārki ar akcentētu vidukļa daļu, zīmuļsvārki, trapeces silueta svārki, plisēti un pussaules vai saules griezuma svārki.

Kostīmi

Ladylike stils ietver arī kostīmus. Var izveidot harmonisku tēlu gan ofisam, gan vakara iziešanai. Puspieguļoša blūze un zīmuļsvārki noderēs lietišķiem pasākumiem. Arī žaketēm un lakoniskiem kardigāniem jābūt puspieguļošiem.

ladylike_stils (6)ladylike_stils (13)ladylike_stils (18)

Bikses drīkst būt dažāda fasona, bet to garumam jābūt 7/8 – līdz potītēm. Šāds garums ir stilīgāks.

ladylike_stils (14)ladylike_stils (15)Untitled-1

Apavi

LadyLike stilam piestāvēs klasiskas laiviņas ar vidēja augstuma papēdi. Ziemas laikam jāizvēlas lakoniska fasona (bez liekām detaļām un bez oriģināla dizaina) zābaki ar pieguļošu stulmu un stabilu papēdi.

AKSESUĀRI

Skaistums slēpjas aksesuāros. Un šis pats likums darbojas, arī veidojot Lady Like stilu. Sievišķīgo tēlu pasvītro un noslēdz nelielas, smalkas rotas. Ja tie ir auskari, tad tie ir tik smalki, ka ir tik tikko pamanāmi. Savukārt, koptās rokas rotā vienkāršas formas gredzens un smalka rokassprādze.

ladylike_stila_aksesuariladylike_stils (17)

Lakoniskas rotas

Rotām ir jākļūst par tavas sievišķības turpinājumu. Lakoniski elementi (pērles, pusdārgakmeņi, dārgakmeņi) tavu sievišķību noteikti akcentēs vairāk, nekā lieli akmeņi, kristāli un kreatīva dizaina formas.

Somas

Izvēlies akurātas, ģeometriskas formas darbam un nelielas somiņas vai klačsomas vakara iziešanai.

ladylike_stila_somas ladylike_stils (5)

Izvēlies SAVU cepuri, kura būs efektīgs tava tēla akcents. Pievērs uzmanību arī cimdu izvēlei, jo ļoti bieži uzmanība tiek pievērsta tieši rokām.

ladylike_stils (9) 185bba651b2ca185810740a988217c2f

KRĀSA

Ladylike ir konservatīvs virziens un, to veidojot, ļoti liela nozīme ir krāsai. Jaunām sievietēm ieteicams izvēlēties pasteļtoņus, krēmīgus, bēšā, gaiši zilus toņus.

pasteltoni

Vakara iziešanai derēs pērļu pelēkais, koraļļu, sudrabotie toņi. Tā ir ļoti maiga krāsu palete.

lady_like_stila_krasas

Savukārt, elegantā vecuma sievietēm uzmanība jāpievērš piesātinātākiem zaļajiem, zilajiem un sarkanajiem toņiem.

lady_like_stils_30 ladylike_stila_krasas ladylike_krasas

Piesātinātie toņi labi strukturē figūru, maskē nianses, liekos apjomus. Bet, lai seja būtu labi izgaismota un grumbiņas mazāk pamanāmas, tuvu pie sejas vēlams izmantot maksimāli gaišus toņus.

Printi

Neaizmirsīsim arī par tiem. Ziedu motīvi, smalkas līnijas, svītriņas, klasiskie „zirnīši”, „zosu kājiņas” – tie ir lakoniski printi, un tieši tie vislabāk spēs vēstīt par tavu atturību, sievišķīgumu un harmonijas izjūtu. Printi jāizmanto dozēti un tikai vienā tēla elementā.

ladylike_audumi

Lady Like – tas ir ļoti interesants virziens, kurš katrā sievietes vecumā izpaužas citādāk un īpaši. Tu droši vari sākt ar nelielām detaļām un tad, pamazām, pāriet pie atsevišķu komplektu un tad, ja patīk, arī pie vesela šāda stila veidošanas.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata