21 padoms kā nodzīvot līdz 100

ka_nodzivot_lidz_100Ja tu domā, ka šos padomus jālasa tikai tiem, kam pāri 50 vai 60, tad tu kļūdies. Tie jāsāk būtu ievērot tev jau tagad – pat tad, ja tev liekas, ka tava dzīve vēl tikai sākas un tev ir tikai 35 Smaidiņš.

Šo padomu autors ir Brian Tracy, kurš jau vairāk nekā 30 gadus studē cilvēku veselības un enerģijas potenciālu.

1- Uzstādi mērķi, un uzraksti tā sasniegšanas plānu. Neaizmirsti – visi veiksmīgie cilvēki ir apņēmīgi un savus lēmumus uz ilgu laiku neatliek.

2 – Katru gadu izej profilaktiskās medicīniskās pārbaudes – tas tavam mūžam pievienos vēl vismaz 8 gadus. Pārbaudi sirdi, plaušas, iekšējos orgānus, asinis, urīnu, ādu, acis, ausis.

3 – Uzturi normālu, veselīgu svaru.

4 – Piemeklē sev pareizu diētu. Ēd mazāk, un, cik vien iespējams, veselīgu pārtiku. No savas ēdienkartes tev vispirms ir jāizslēdz 3 „baltās nāves”: sāli, cukuru un baltos miltus. Cilvēkiem ir nepieciešami tikai 750 grami sāls gadā, bet patiesībā šis cipars mums ir 10 reizes lielāks.

Baltie milti nesatur nevienu vērtīgu mikroelementu.

Tavs princips – ĒST, LAI DZĪVOTU, nevis otrādi.

Normālai eksistencei cilvēkam ir nepieciešamas aptuveni 2000 kalorijas.

ka_nodzivot_lidz_100 (7)

BROKASTO KĀ KARALIS, PUSDIENO KĀ PRINCIS, BET VAKARIŅO KĀ NABAGS.

Lielāko pārtikas daļu – 80% – centies uzņemt līdz plkst.14:00. Tu jutīsies lieliski. Ja rīkosies pretēji – radīsies 100% liekā svara garantija.

5 – Lieto pareizi piemeklētus uztura bagātinātājus.

6 – Ievēro ūdens līdzsvaru organismā. Normālai organisma darbībai izdzer 2- 4,5 litrus ūdens dienā.

Ja šo nepieciešamo apjomu neatjaunosi, tavs organisms sāks atūdeņoties. Pārbaudīt to vari sekojoši: ja tu ūdeni patērēsi pietiekami daudz, urīna krāsa kļūs gandrīz gaiša.

7 – Pareizi un regulāri uzturi mutes higiēnu. Mutē uzkrājas neticami daudz baktēriju, kas pēc tam ceļo caur visu ķermeni. Katru gadu apmeklē savu zobārstu un paradontologu. Tīri zobus nevis 2 reizes dienā, kā tas ir pierasts, bet gan 3: no rīta, vakarā un dienas vidū.

8 – Noteikti noslogo sevi fiziski. Optimālais režīms: 3-4 reizes nedēļā vai katru otro dienu, veltot tam pusstundu vai stundu. Slodzes ir jāmaina: aerobika – pastaigas, skriešana, slēpošana, peldēšana, spēka vingrojumi – pietupšanās, atspiešanās, vēdera muskulatūras vingrojumi, lokanības treniņi – joga.

1028 ih profile vic

9 – Pareizi un laikā atpūties, un atjauno garīgo un fizisko spēku. Starp miega ilgumu (7-8 stundas) un ilgmūžību eksistē ļoti tieša sakarība. Lai saņemtu pilnvērtīgu 8 stundu miegu, pieradini sevi iet gulēt 22:00.

Vienu reizi nedēļā noteikti sev ieplāno īstu brīvdienu – bez garīgām un stresa slodzēm. Tas ļoti palīdz pagarināt dzīvi.

10 – Pareiza elpošana. Vislabākā elpošana ir pēc jogas sistēmas. Apsēdies taisni uz krēsla un 7-10 reizes izdari dziļas ieelpas.

Otra metode: uzliec roku uz vēdera. Izdari dziļu ieelpu, skaitot līdz 10 un ieelpojot arvien vairāk un vairāk gaisa. Tiklīdz tavas plaušas ir piepildītas, aizturi gaisu, un pēc tam lēnām izelpo. Atkārto 7-10 reizes. Šis vingrojums būtu jāveic divas reizes dienā.

11 – Smēķēšana ir vispostošākais ieradums, kas saīsina dzīvi par 8 gadiem un veicina vairāk kā 32 slimību rašanos, ieskaitot vēzi, asins, ādas slimības, asinsspiediena traucējumus un citas slimības.

Atmet smēķēšanu, un tavas plaušas pilnībā atjaunosies. Tu labāk izjutīsi ēdiena garšu. Tu ievērojami pagarināsi savu dzīvi – pie tam tā būs daudz kvalitatīvāka un veselīgāka.

12 – Vājos alkoholiskos dzērienus lieto mēreni. Arī tā tu pagarināsi savu brīnišķīgo dzīvi.

13 – Attīsti labas braukšanas iemaņas. Vai tu zināji, ka pirmajā vietā līdz 35 gadu vecumam kā priekšlaicīgas nāves cēlonis ir ceļa negadījumi? Uzmanies un nepārslogo sevi.

ka_nodzivot_lidz_100 (8)

14 – Neaizmirsti par personīgo drošību. Neesi pašpārliecināts, esi piesardzīgs, neesi vieglprātīgs attiecībā uz savu dzīvību, veselību un finansēm. Ir kāds sens sakāmvārds: “Viens grams uzmanības aizvieto vienu kilogramu ārstēšanas”.

15 – Dzīvē viss var notikt, un, ja tu nonāc situācijā, kurā tevi apzog – bez vilcināšanās atdod visu naudu un pat kredītkartes. Ja tu atrodies mājās vai garāžā, aizslēdz durvis.

Esi uzmanīgs, šķērsojot ielu.

16 – Vienmēr esi optimists. Jo labāk un laimīgāk esi noskaņots, jo vairāk tev būs enerģijas, jo spēcīgāka būs tava imūnā sistēma – tātad, jo izturīgāki būsim pret slimībām.

Pētījumi liecina, ka vislaimīgākajiem un veiksmīgākajiem cilvēkiem dzīvē dominē ilgtermiņa perspektīve un nevis perspektīves līdz ar galvu ienirt ikdienas burzmā.

Tu esi godīgs,kārtīgs, pozitīvs un visos aspektos vērtīgs cilvēks. Tev ir tiesības sevi cienīt un būt lepnam ar dzīvē sasniegto.

Spēcīgas psiholoģiskās barjeras laimei un labai veselībai balstās uz četriem pīlāriem: bailes, šaubas, vainas sajūta un dusmas. Daudz labāk ir bailes pārvarēt, nekā pastāvīgi baidīties no neveiksmēm. Vienīgais, tev jābūt pacietīgam.

17 – Pareizas savstarpējās attiecības. Tas var būt pat svarīgāks par jebko citu dzīvē. 85% mūsu laimes un dzīves prieka ir atkarīgi no cilvēkiem.

Attiecības – tas ir laimīgas dzīves pamats.

Cilvēkiem, kā tavai vissvarīgākajai pasaules uztveres daļai, ir jābūt pirmajā vietā. Izturies pret viņiem ar sapratni, cieņu un rūpēm, esi pieklājīgs. Tu taču nevēlies, lai pret tevi izturētos savādāk?

ka_nodzivot_lidz_100 (3)

18 – aktīva darbība.

Pētot vīriešus un sievietes vecākus par 80 gadiem, tika konstatēts, ka viņi visi ir aktīvi iesaistīti ģimenes dzīvē un labprāt iesaistās arī sabiedriskajās aktivitātēs. Jo vairāk tu būsiet aizņemts, jo vairāk radīsies enerģijas un, jo ilgāk tu dzīvosi.

19 – Pareizas mācības un personīgā izaugsme.

Padari savu dzīvi par pastāvīgu mācīšanos. Lai tavas smadzenes darbojas tāpat kā visi muskuļi. Sēdēšana TV priekšā ir viens no demences un garīgo darba spēju pavājināšanās cēloņiem.

1-2 stundas dienā ir jālasa žurnāli, grāmatas un avīzes. Tu pat nepamanīsi kā īsā laika periodā kļūsi par ļoti zinošu cilvēku.

ka_nodzivot_lidz_100 (6)

Apmeklē seminārus un kursus. Var gadīties tā, ka kādā no šiem apmeklējumiem mainīsies visu tava dzīve.

Vadot automašīnu, klausies audio programmas. TV – ir košļājamā gumija acīm, radio – košļājamā gumija ausīm.

Ja cilvēks ir patiesi veiksmīgs un veselīgs, viņš ļoti skaidri saprot, kas viņš ir un kam viņš tic. Viņam ir skaidra izpratne par vērtībām, principiem un pārliecībām, kurām uzticas. Veiksmīgas dzīves atslēga slēpjas patiesumā pret sevi. Tev ir jāmācās būt atklātam jebkurā situācijā. Jo atklātāki mēs esam, jo labāk un laimīgāk jutīsimies un, protams, ilgāk dzīvosim.

20 – Pareizas attieksmes pret dzīvi attīstīšana.

Cilvēks ar neobjektīvu, ļaunprātīgu attieksmi neviļus mēdz būt naidīgs, pret visu aizdomīgs, dusmīgs, kritisks, sūdzas un vaino visus, meklē vainīgos visās savās problēmās un noveļ vainu uz ​​citiem. Tas – nav par tevi.

21 – Cits pasaules skatījums.

Tas ir pretējs, pozitīvs un labvēlīgs skatījums uz pasauli. Šāda īpašība liek cilvēkam ticēt, ka visa pasaule ir domāta DZĪVEI. Viņš saprot, ka no problēmām un grūtībām izvairīties nevar neviens, bet kopumā -tas ir brīnišķīgs laiks, lai būtu dzīvs. Viņš meklē pozitīvo ikvienā situācijā un ikvienā cilvēkā, kas atrodas viņam blakus.

ka_nodzivot_lidz_100 (5)

Aizmirsti tukšas pļāpāšanas par problēmām. Labāk meklē to cēloni un risinājumu, lai tās varētu novērst.

Šāda draudzīga un labvēlīga pasaules skatījuma rezultātā tu vienmēr būsi optimistiski, pozitīvi domājošs, centīgs un enerģisks cilvēks.

Sākot ar šo dienu, noskaņo sevi uz ļoti ilgu un laimīgu dzīvi. Dari visu iespējamo, lai pilnībā īstenotu savus plānus, lai sasniegtu brīnišķīgu veselību un ilgmūžību.

Es novēlu tev laimi, prieku un mīlestību!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • jana

  Domāju , ka nebūs interesants raksts, bet tomēr kļūdījos. mani uz kādu laiku iedvesmoja.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata