Nedrošības un šaubu pārvēršana par pašapziņu: 8 padomi iesācējām

pasapziniga_sievietePārliecība par sevi. Pašapziņa. Ticība saviem spēkiem. Vai tā tava ikdiena?

Mana tā nebija, vēl pavisam nesenā pagātnē. Šaubas, bailes, tā mazā, bet uzstājīgā balstiņa, kura apšauba jebkuru soli un jebkuru jaunu iniciatīvu. Smaga nasta.

Manas problēmas var izteikt īsi – nedrošība un šaubas, pretošanās pārmaiņām, izaugsmei un nesekošana manai sirdij.

Es ilgi gatavojos uzsākt ceļu, bet …reāli mīņājos uz vietas. Es nekur netiku, kamēr es ik rītu turpināju izvēlēties šo smago nastu uzlikt sev plecos.

Un tad kādu dienu, es to noliku, un nolēmu sākt ceļojumu bez tās. Tas bija brīdis, kad parādījās mana pašapziņa.

Nav gluži tā, ka es savā dzīvē nekad nebūtu to izjutusi, bet šajā pārliecībā par sevi un ticībā saviem spēkiem bija kas cits.

Pirms dodies ceļā ir vēl kaut kas, ko gribu šeit piebilst.

Jauna ceļa uzsākšana, godājot tavu patieso autentisko es, nozīmē – gatavību zaudēt visu pie kā tu šobrīd tik stipri turies. Tas ir iluzors balsts, tā nav tava patiesā identitāte.

Tu atbrīvojies no visa, ko tu esi uzcēlusi, sasniegusi, izveidojusi, lai spētu būt brīva. mugursoma

To sauc par risku – viss var arī pagriezties ne gluži kā iecerēts. Bet viens ir skaidrs, kad tu atļauj savai patiesajai būtībai mirdzēt, tu pārveido savu dzīvi uz visiem laikiem.

Es nolēmu riskēt, un patiesi apskaut nezināmo – ne tikai vārdos, bet visupirms darbos.

Es zinu, ka tev ir šaubas vai tev tas derēs, un tu iespējams skaties uz mani kā uz ‘īpaši drosmīgu’ gadījumu. Vai arī jau priekšlaikus esi izlēmusi, ka tu esi citāda un, ka tev tas nederēs. Es labi pazīstu šīs emocijas, bet es aicinu tevi tās uz brīdi ignorēt.

Turpini lasīt.

Jo es zinu, ka tu spēj atmodināt milzi sevī un šie 8 padomi iesācējām var to pabikstīt un patraucēt tā ieilgušo miegu.

Un pat ja nenotiks nekas vairāk, arī tas jau būs labs sākums.

8 padomi iesācējām nedrošības un šaubu pārvēršanai par pašapziņu:

Tici, ka tu tās vari pārvarēt. Saki sev katru dienu: jā, es varu. Ticība ir pirmā.

Atceries vienu mirkli, kad tu izmantoji iespēju; kad tu pārvarēji bailes un paveici to, ko tu gribēji. Ienes šo sajūtu savā dzīvē.

Atrodi lomu modeli, kādu kam tu vari līdzināties, kādu, kura bija nobijusies vēl vairāk nekā tu, un kaut kā atrada veidu vairs nebūt.

Piedod sev par to, ka tu turies pie šaubām un nedrošības. Ļauj vainas sajūtai pazust un koncentrējies uz to, kas reāli ir tavā priekšā.

Atbrīvojies no pretošanās pārmaiņām, jo tas ir nevajadzīgi, un nedramatizē to. Vienkārši ļauj lietām notikt. Ļauj lielām lietām notikt!

Akceptē, to ka tas, kas nāks baiļu un nedrošības vietā, tevi piepildīs, nesīs tev prāta mieru un laimi. Tā ir spēcinoša doma.

Sāc ar mazumu, ejot cauri vienai mazītiņai nedrošībai vai bailēm, bet apzināti izvēlies uz to vienu skatīties, kā uz eksperimentu, un vērot, kas notiek.  Risks ir neliels un balva…es atļaušu tev pašai to atklāt.

Zini, ka tu vienmēr vari iet atpakaļ; ja pašapziņa nav priekš tevis, tu viegli vari no tās atbrīvoties un tavas bailes un nedrošība tevi vienā mirklī sagaidīs izplestām rokām, to es tev garantēju.

Vai tu vismaz neatļautu tavai pašapziņai pamēģināt?

laimiga_sievieteMani ļoti interesē tavas domas, idejas un izaicinājumi nedrošību un šaubas pārvēršot par pašapziņu!

Dalies ar tām komentāru sadaļā. Kopā mums izdosies!

Un vēl! Vai tiekamies 15.decembrī mūsu pirmajā vebinārā “Kā neapēst stresu un mierināt sevi bez saldumiem”? Tu par to neko vēl nezini? Tad lasi un piesakies! Būs interesanti!

Uz tikšanos tepatās un vebinārā,

Inese

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Mums katrai šodien diena jau saplānota – vieniem baznīca, viesu galds, citiem viesošanās pie draugiem…TV…. Atrodiet brīdi šovakar vai rīt, izslēd ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata