Esi un paliec uzticīga savām vērtībām

 

sievietePaliec uzticīga savām vērtībām. Esi godīga. Centies no visa spēka. Dari visu, kas tevi var tuvināt savam sapnim.

Rūpējies par sevi, par savu ģimeni un saviem draugiem. Izturies pret cilvēkiem ar cieņu. Uzvedies tā, lai cilvēkiem ar tevi būtu labi. Nopelni godīga un laba cilvēka reputāciju.

1.Rīkojies tā, kā tu uzskati par vajadzīgu. Nekad nebaidies darīt to, ko sirds dziļumos uzskati par pareizu, it īpaši, ja tas skar otra cilvēka jūtas. Kad mēs zinām, ka rīkojamies nepareizi, nav soda smagāka par ievainotām jūtām  un dvēselēm.

2. Netenko un neizdari virspusējus spriedumus. Lielie prāti apspriež idejas, vidējie prāti apspriež notikumus, bet ierobežotie – cilvēkus. Dzīve ir pārāk īsa, lai to tērētu citu cilvēku apspriešanai, tenkām un bezjēdzīgai mēles kulstīšanai. Ja tev kaut kas nav skaidrs, pajautā. Ja neesi ar kaut ko apmierināta, izsaki savas domas. Bet neapspried cilvēkus aiz viņu mugurām.

3. Atbalsti citus cilvēkus. Ja vēlies uzmundrināt sevi, uzmundrini apkārtējos. Būt brīvaiatbalstit_otru un laimīgai nenozīmē nomest važas. Tas nozīmē cienīt citus un dāvāt viņiem laimi un brīvību. Dāvinot apkārtējiem ticību, cerību un mīlestību, tu šai mūsu pasaulē kultivē jaunas idejas, attiecības un sapņus.

4. Uzmundrini tos, kam tas ir nepieciešams. Labs un laipns vārds brīdī, kad cilvēks ir cietis neveiksmi, ir daudz svarīgāks par diferambām pēc veiksmīgi pabeigta darba. Mums visiem dzīvē ir brīži, kad zaudējam cerību un tad ir nepieciešams, lai kāds mums pie pleca pateiktu: „Esmu ar tevi. Tu neesi palicis viens pats ar savu problēmu”. Ja tas iespējams, kļūsti par šādu cilvēku.

5. Skaties uz visu no pozitīvā skatu punkta. Noskaņojies uz pozitīvo domāšanu, saki labu, iemācies atvainoties un ātri piedot. Pilnīgojies un mudini uz darbību gan pati sevi, gan citus cilvēkus. Izrunā skaļi: „Pesimizm, man tev nav laika! Man ir jāpaspēj izdarīt tik daudz laba!”

pozitiva_sieviete6. Pieņem savu unikalitāti. Ja tu to neizdarīsi, tu visu savu dzīvi zaudēsi, lai kļūtu par kāda kopiju. Novērtējot savu unikalitāti, netērējot laiku tam, lai līdzinātos kādam, tu atklāsi sevī neatkārtojamus talantus, kādi piemīt tikai tev, vienīgajai.

7. Darbojies rotaļīgi. Ja tu darbojies bez degsmes un gandarījuma, tu nedzīvo – tu vienkārši eksistē. Ja tu patiešām vēlies mainīt savu dzīvi, vispirms tev jāmaina sava domāšana un savas darbības. Ja tu kādu dienu sapratīsi, ka esi gatava tērēt visu savu enerģiju un laiku tam, kas tevi saista, tu ļoti spēcīgi bagātināsi savu dzīvi.

8. Neesi uzstājīga. Kaut kas labs notiek tad, kad tu gaidi to vismazāk. Un rezultātā tas, izrādās, ir daudz labāk, nekā tu spēji iedomāties. Katru dienu Dievs mums dod iespējas. Lai tas ir atgādinājums tev par to, ka nav nekas jāuzspiež ar varu. Ir vienkārši jādara viss ar patiesu mīlestību un jāļauj iespējām uzplaukt visā to krāšņumā.

9. Met malā vēlēšanos būt vienmēr it visā vienīgajai pareizajai. Ja tev ir taisnība, tas nenozīmē, ka kādam citam nav taisnība. Patiesībai ir ļoti daudz šķautņu. Tu nevari spriest par citiem, pamatojoties vienīgi uz savu pieredzi. Citiem cilvēkiem var būt pilnīgi atšķirīga dzīve. Savas domas izsaki atklāti un pieklājīgi, bet iegaumē – ja tavs mērķis ir izsmiet citus un pierādīt to, ka viņiem nav taisnība, ar šo tu pasauli un sev apkārt esošo padari tikai sliktāku.

10. Esi uzticīga un godīga. Tu nevari dot solījumu mīlēt kādu līdz viņa pēdējai dzīveslaimiga_sieviete dienai, bet tu vari mīlēt viņu līdz savas dzīves pēdējai dienai. Kad runa iet par attiecībām, uzticība ir nevis tiesības, bet gan pienākums. Uzticama un godīga mīlestība.

Un neaizmirsti – Dievs redz un dzird visu. Gan tavus labos vārdus, gan ne tik labos. Gan tavus labos darbus, gan ne tik labos. Gan tavas labās domas un centienus, gan ne tik labos. Esi vienmēr godīga – gan pret sevi, gan apkārtējiem, gan Dievu. Tu redzēsi – tā ir labāk un pareizāk. Pavisam drīz.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Vasaras sezona beidzot ir klāt! Grili izvilkti, notīrīti un jau iemēģināti. To mūsmājās dara stiprais dzimums. Kas atliek dāmām? Rūpētie ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Es jau otrdien, mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē visām mūsu sekotājām pavēstīju, ka tuvojas 3 sirsniņdienas arī buduāra grāmatplauktā . Un n ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata