Katra sievietes dzīves stunda

sieviete relaksējas (2)Katru stundu mūsos, sievietēs, kaut kas mainās: hormonu līmenis, fermentu aktivitāte utt.utt.

Lai tava diena būtu efektīva, pamēģini kaut vai nedaudz ievērot šīs sava organisma pārmaiņas.

07:30 – Labākais laiks lai mostos. Pierādīts: tiem, kas mostas ātrāk par 7:21, stresa hormonu kortizola līmenis dienas laikā ir augstāks, nekā tiem,kas mostas par 9 minūtēm vēlāk.

08:00 – Labākais laiks brokastīm. Un nevis vienkārši brokastīm, bet ar produktiem, kas satur saliktos ogļidrātus (rīsi, maize, kartupeļi), jo šai laikā tos organisms uzņem kā tam jānotiek: uzlādē tevi ar enerģiju līdz pat pusdienām. Bet,ja tu tos ēdīsi vakarā – pieņemsies svarā.

09:00 – Labākais laiks rīta rosmei. Rīta rosme uzlabo garastāvokli un emocionālo lādiņu par 50%, turpretim, darot to vakarā – tikai par 20%. Lai vai ko tu izvēlēsies (aerobika, baseins utt.), pamatuzdevums – labi uzsildīt un izvingrināt muskuļus.

10:00 – Labākais laiks kreativitātei. Tas ir laiks,kad mūsu atmiņa ir gatava pieņemt un saglabāt informācijas maksimumu. Arī reakcija, koncentrēšanās spēja unbiznesa sieviete uzmanība šai laikā ir uzdevuma augstumos. Nepalaid šo momentu garām.

12:00 – Labākais tikšanos laiks. Adrenalīna līmenis asinīs šai laikā ir maksimālais – lēmumi tiek pieņemti ātri, tikpat ātra ir reakcija uz jautājumiem. Īsāk sakot – galva ir gaiša, reakcija – zibenīga.

13:00 – Labākais laiks pusdienot. Maksimālais kuņģa fermentu aktivitātes laiks – lielās apetītes izskaidrojums. Pareiza izvēle: produkti ar zemu glikēmisko indeksu (pasta – makaroni, rieksti, pilngraudu maize).

14:00 – Labākais laiks stomatologa apmeklējumam, epilācijai vai kaut kam līdzīgam… Iemesls – tolerances sāpju līmenis ir ļoti augsts. Visas sāpes pacietīsi bez problēmām.

15:00 – Labākais laiks, lai iegādātos kosmētiku. Vielu maiņas procesi palēlinās. Āda iegūst savu dabīgo toni: līdz ar to tas ir laiks,kad tonālo krēmu un lūpu krāsas toni tu varēsi izvēlēties nekļūdīgi.

16:00 – Labākais laiks, lai risinātu uzdevumus. Analītiskā darba laiks: atskaišu pārskatīšana vai līguma sastādīšana, pamēģini atgriezties pie neatrisinātiem uzdevumiem – tā ir iespēja tos veiksmīgi pabeigt. Labs laiks gatavoties eksāmeniem vai prezentācijām.

17:00 – Labākais laiks bērna ieņemšanai. Zinātnieki ir pierādījuši, ka šai laikā spermatozoīdi ir visaktīvākie un to ir visvairāk. Nepalaid šo momentu garām, ja tas sakrīt ar tavām vēlmēm.

sieviete relaksējas (3)18:00 – Labākais laiks darba pabeigšanai. Organisma spēki sāk izsīkt, ir pienācis laiks pielikt punktu. Bet prātīgu punktu: joga, pilates vai baseins.

19:00 – Labākais laiks vieglam kokteilim. Tavs organisms šai laikā ātrāk utilizē alkoholu, bet tā līmenis asinīs šī iemesla dēļ nemainās!

20:00 – Labākais laiks pārdomām. Izanalizē dienu, visu pārbaudi, pārdomā, apdomā vai vienkārši pasēdi internetā: pārbaudi elektronisko pasta kastīti.

21:00 – Labākais laiks atpūtai. Dari visu, kas tev ļauj atpūsties. Atslābinies, klusumā un mierā palasi grāmatu, ieej aromātiskā putu vannā… Visas aktivitātes pārcel uz rītdienu, bet šobrīd – tikai relaksācija!

22:00 – Labākais laiks seksam. Libido būs „nomodā” līdz pat vieniem naktī. Vēlies spilgtu, spēcīgu orgasmu? Nezaudē ne minūti!

23:00 – Labākais laiks miegam. Paaugstinās miega hormona – melatonīna līmenis. Un tas nozīmē, ka ir laiks doties pie miera. Līdz 7:30 tu paspēsi savus spēkus atkal atjaunot.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata