10 padomi, kad viss ir TIK slikti

 

slikts_garastavoklisGadās dienas vai pat periodi, kad, kur ne paskaties – viss ir slikti. Rokas nolaižas, darīt neko negribas, ir skumji un arī draugi, kā par spīti nezvana, darbā haoss, bet televizorā rāda vienas šausmas…

Ko šādā situācijā darīt? Kā no šī stāvokļa tikt laukā? Piedāvāju dažus padomus un es ceru, ka starp tiem tu atradīsi piemērotu arī sev:

1. Atceries, ka savu dzīvi mainīt spēj absolūti katrs cilvēks. Ir nepieciešama tikai vēlēšanās. Tas gan neattiecas tieši uz šo tēmu (tas bija par tievēšanu), bet nesen es izlasīju frāzi, kuru nespēšu uzrakstīt precīzi, bet doma bija šāda: cik ļoti tu vēlies kaut ko mainīt vai sasniegt ir redzams pēc rezultāta. Savu dzīvi mainīt vajag sākt no savām domām. Ja tu visu laiku domāsi tikai par sliktu, to arī saņemsi. Tu, taču, daudzas reizes esi dzirdējusi, ka domas materializējas?

2. Nepietiek domāt tikai par labo. Arī vārdi materializējas, tāpēc arī runāt vajag tikai par labo. Ar draugiem, mājās, darbā runā, ka dzīve sakārtojas un, ka viss ir brīnišķīgi. Ja paziņas tavā klātbūtnē sāk apspriest tēmu: „kas notiek ar pasauli”, nepiedalies šai diskusijā. Tu, taču, zini ka viss būs labi un dzīve kļūst labāka ar katru jaunu dienu.

3. Necenties problēmas slīcināt alkoholā. problēmas tikai vairosies. Pie tam, tu arvien vairāk zaudēsi gan savu veselību, gan naudu. Tas pats attiecas arī uz smēķēšanu. Tas ir tiešais ceļš uz regulārām slimībām.

4. Ieteicams sākt nodarboties ar sportu – tas sniedz pozitīvas emocijas un spēcinaikrita_skrejiens veselību. Nav obligāti jāsasniedz kaut kādi rekordi. Būs pietiekoši, ja tas būs vienkāršs rīta skrējiens, baseina apmeklējums vai rīta rosme. Tas ne tikai uzmundrina ķermeni, bet arī spēcina apņemšanos. Tu redzēsi – pēc tam tev vairs negribēsies domāt ne par slikto, ne par to, kā uzvarēt depresiju.

5. Mīlestība dzīvi padara labāku. Tā dzīvē ienes daudz pozitīvisma un laimes sajūtas. Tās ir gaišas jūtas, kas dzīvi maina radikāli, iedvesmo mūs uz jauniem panākumiem un sasniegumiem. Kāda depresija, ja tu mīli un esi mīlēta?

6. Nav taisnība, ka asaras nelīdz. Dažreiz pietiek ar paraudāšanu vien un jau kļūst labāk – visu sākam redzēt jaunā gaismā un sākam saprast, ka dzīve ar to vēl nav beigusies, ka ir arī citas lietas un citas vērtības.

7. Mēģini savu situāciju novērtēt objektīvi. Vai tiešām ir TIK slikti? Palūkojies apkārt, cik daudziem cilvēkiem ir daudz sliktāk, bet viņi turpina dzīvot, priecāties un cīnīties.

8. Kad patiešām viss ir tik slikti, ka gribas noslēgties sevī, nevienu neredzēt, ne ar vienu nekontaktēties. Šis ceļš nav pareizais. Tieši otrādi, esi cilvēkos, kuri var tevi uzklausīt un tavas ciešanas atvieglot.

9. Pārstāj sevi žēlot! Daudziem ir vēl sliktāk nekā tev. Sāc rīkoties! Tikai tā tu vari mainīt situāciju. Vai arī sākt jaunu dzīvi.

labam_garastavoklim10.Nekautrējies lūgt palīdzību radiem vai draugiem. Laicīgs atbalsts katram ir svarīgs. Tas palīdz atrisināt milzum daudz dzīves problēmu un atrast izeju jebkurā situācijā.

Nenokar degunu un, ja tev slikti, ir vēl viens, vienpadsmitais padoms – ielūkojies šai mūsu kopējā blogā un tu noteikti atradīsi kaut ko uzmundrinošu!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 •   Mums katrai ir savi „īpašie” jeb „firmas” salāti, vai ne? Un noteikti dažus no tiem mēs celsim galdā arī 31.decembrī. Bet kā šo gardo, b ...

 •   Es jau otrdien, mūsu iknedēļas jaunumu vēstulē visām mūsu sekotājām pavēstīju, ka tuvojas 3 sirsniņdienas arī buduāra grāmatplauktā . Un n ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata