Vīrieši izvēlas sievu pēc smaržas

sievietes-smaržaKādā interneta vietnē es izpētīju aptauju, uz kuru tika sniegtas 500 vīriešu atbildes par tēmu: „uz ko „ķeras” vīrieši, jeb citiem vārdiem sakot, kā radīt patīkamu pirmo iespaidu uz vīrieti”.

Pēc aptaujas beigām tika veikts rezumē un no vīriešu atbildēm tika secināts, ka mūsu, sieviešu, pirmo radīto iespaidu ietekmē sekojoši faktori: mūsu āriene, ķermeņa uzbūve, apģērbs, smarža, skatiens (skatāmies cilvēkam acīs vai skatienu novēršam, drūma ir mūsu sejas izteiksme vai priecīga), poza (ļoti bieži ne seja, bet tieši poza atklāj mūsu īsto noskaņojumu, pārdzīvojumus un mūsu patieso attieksmi pret vīriešiem), runas veids un balss (zema vai augsta, saspringta vai brīva), matu garums un krāsa, kosmētika, brilles un sociālais fons, uz kura mēs tiekam uztvertas.

Kā zināms, pirmais iespaids par cilvēku rodas pirmajās septiņās sekundēs un mainīt to ir ļoti grūti.

Interesanti, ka ļoti daudzi vīrieši runāja par to, ka viņi „uzķeras” vispirmām kārtām uz sievietes smaržu.

Piemēram, M. raksta: „Kad es sajūtu patīkamu parfīma aromātu no sievietes, mani tas ieslēdz. Ja sieviete ir skaista, bet smaržas nelieto, es nekad viņai uzmanību nepievērsīšu – man nerodas nekāda vēlēšanās viņu iepazīt tuvāk”.

E. raksta: „Nesen es liftā braucu kopā ar inteliģentu sievieti. No viņas smaržoja ar lētām, padomju laika smaržām. Neskatoties uz to, ka šī sieviete ļoti labi izskatījās, es nolēmu, ka, ja viņa lieto tādas smaržas, tad viņa ir pārlieku konservatīva. Un es nolēmu pazīšanos ar viņu neuzsākt”.

A.raksta: „Es jau pa gabalu jūtu sieviešu feromonus, sieviešu smaržu. Pat, ja sieviete ir sapūtusi uz sevis ne tikai smaržas, bet arī matu laku vai citu ķīmiju, es vienalga sajutīšu unikālo viņas ķermeņa smaržu. Savu sievu no daudzām es izvēlējos tieši pēc smaržas.”

Patiešām, vienīgā sajūta, kas ar galvas smadzeņu centru ir saistīta pa tiešo ir oža. Cilvēks ir spējīgs sajust smaržu pat vairāk kā triju metru attālumā, pie tam organisma reakcija uz vienu vai otru smaržu ir neapzināta.

Zinātnisko pētījumu rezultātā tika pierādīts, ka cilvēka emocijas un seksualitāte ir tiešisieviete-lieto-smarzas atkarīgas no smaržu uztveres. Tas saistīts ar to, ka par to atbild viena un tā pati smadzeņu daļa. Tādejādi, ar aromāta palīdzību mēs varam ietekmēt ar mums kontaktā (esot blakus, sarunājoties) esošo vīriešu emocijas.

Kā TU izmanto šo iedarbīgo ieroci, lai piesaistītu vīrieti?

Vai tu lieto smaržas un vai ievēro kā vīrieši reaģē uz vienu vai otru aromātu?

Vai tavā dzīvē ir bijuši romantiski notikumi vai interesanti atgadījumi, kas saistīti ar tavu vai vīrieša smaržu? Ja tev ir ko pastāstīt mums – pārējām, droši raksti uz manu pasta kasti: aija@buduars.lv un tavu stāstiņu ievietošu šīs publikācijas beigās!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

———————

Nu re, nepagāja ne stunda un ir jau klāt pirmais stāstiņš:

Jā, smaržu tēma ir noslēpumaina lieta…Atceros, ka pirms vairākiem gadiem (es biju kopā ar savu vīrieti), mēs abi un viņa draugs, kuru toreiz tikko pazinu, braucām mašīnā. Draugs sēdēja aizmugurē. Mēs visi jautri sarunājāmies. Un tad viņš, lai vieglāk būtu vienam otru dzirdēt, pieliecās uz priekšu, mums tuvāk. Es iekšēji sastingu, jo es sajutu no viņa smaržu, kas mani neticami savaldzināja..man pat likās, ka tikai smaržas dēļ es būtu gatava ar šo vīrieti ielaisties dēkā (dīvaini, bet viņš nebija īpaši simpātisks), ja vien man toreiz nebūtu bijusi sava otra pusīte. Jocīgi, bet es to smaržu absolūti neatceros, bet zinu vienu – ja to kādreiz, vēlreiz sajustu, es to noteikti atpazītu.

Ilona, 43 gadi.

Interesanti raksti :

 • Sieviešu seksualitāte – tā ir pats pirmais un pats svarīgākais vīrieša iespaids par sievieti. Un tieši tāpēc daudzas sievietes visu laiku cenšas p ...

 • Atradu kādu stāstu-pamācību. To iztulkoju - lai var izlasīt gan jauns, gan ne tik jauns, gan vecs. Gan vīrietis, gan sieviete. Tā noderēs katram. ...

 • Izvēloties sev smaržas, vienmēr gribas atrast aromātu, kurš neatstātu apkārtējos vienaldzīgus, bet tai pašā laikā būtu noturīgs un neuzmācīgs. Daž ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata