Vienkāršs un efektīvs vingrojums stājas koriģēšanai

woman with back pain in the office

Droši vien daudzām no mums ir pazīstama periodisku muguras sāpju problēma un daudzas no mums savos spoguļos, it īpaši sānskatā, ir pamanījušas savu pāragri un nesimpātiski sakumpušo muguru. Tas jo īpaši attiecas uz sievietēm, kuras, pavada daudz laika pie datora, vai, kurām arī citu iemeslu dēļ ir sēdošs dzīves veids.

Šāda dzīves veida rezultātā mēs iegūstam daudzas muguras problēmas, kas rada sāpes un diskomfortu, un, protams, arī sakumpušu muguru. Un tas viss mūs padara nedrošas, nepārliecinātas par sevi un tā rezultāta veidojas pat daudzi kompleksi, jo stalta stāja – tas ir viens no svarīgākajiem jauka izskata nosacījumiem.

Kāpēc tieši šis vingrojums?

Tātad, šodien ies runa tikai par vienu vingrojumu, kuru gana būs veikt kaut vai tikai trīs reizes nedēļā.

Par cik tā izpildei nav jātērē daudz laika un tas nav jāpilda līdz pēdējo spēku izsīkumam, tas būs realizējams jebkuras slinkuma pakāpes īpašniecēm. Tiklīdz tu mugurā jūti diskomfortu, atrodi laiku tā izpildei. Protams, ja tu visu dienu pie datora pavadi darbā, tad diez vai tas būs realizējams, bet tad izdari to mājās, tiklīdz atnāksi.

vingrojums_stajas_korigesanaivingrojums_stajas_korigesanai_2

Stājas korekcijas vingrojuma izpildes etapi:
1. Ieņem sākotnējo stāvokli. Lai to izdarītu, apgulies uz vēdera un noliec galvu uz paklājiņa, ar seju uz leju un ar pieri pieskaroties grīdai. Rokām jābūt izstieptām gar ķermeni un kājas jātur kopā, nostiepjot pirkstgalus.
2. Izelpojot, saglabājot kāju un roku stāvokli, pakāpeniski pacel galvu, tad krūtis un tad vēdera augšdaļu.
3. Ieelpojot, lēnām nolaid ķermeni sākuma stāvoklī.
4. Šis vingrinājums jāatkārto 10 reizes.
Pildot šo vienkāršo vingrojumu, darbā ir iesaistīti ne tikai muguras muskuļi, bet arī vēdera un sēžamvietas muskuļi, kā rezultātā, mēs ar vienu šāvienu nošaujam trīs zaķus.

Kā redzi,  šim stājas koriģēšanas vingrojumam nepieciešams pavisam neilgs laiks (tās būs apmēram 2 min.), pie tam tā veikšanai nav obligāti vajadzīga laba fiziskā forma, tāpēc to izpildīt  varēs praktiski katra no mums. Sākumā to ieteicams veikt katru dienu, tad 3 reizes nedēļā, un pēc kāda laika tu spogulī redzēsi un jutīsi patīkamu rezultātu –  ideāli taisnu muguru un brīnišķīgu labsajūtu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata