Sieviešu rokas pulksteņu mode 2014-2015

 

rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (7)Mūsdienu pasaules ātrais ritms uz vieta stāvēt mums neļaus un, lai visur paspētu, ar laiku ir jābūt uz „tu” Smaidiņš. Diezgan ilgus gadus, esmu ievērojusi (arī man tas bija tāpat), ka mobilie telefoni sāka aizstāt it visu – pulksteņus, modinātājus, televizorus, datorus, fotoaparātus, kameras….

Bet pēdējos gados šis tas ir mainījies un cilvēki atkal nonāk atpakaļ pie tā, ka ikdienā tiek lietoti rokas pulksteņi un atkal esam sapratuši, ka tas, tomēr, ir daudz ērtāk, ja tev pa rokai jeb precīzāk – uz rokas vienmēr ir personīgais taimeris. Un vēl – tas ir kļuvis par brīnišķīgu un stilīgu aksesuāru gan sievietēm, gan vīriešiem.

rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (8)

Arī pulksteņiem ir sava mode, kura noteikti būtu jāievēro, ja vien vēlies izskatīties stilīga un moderna. Tāpēc es tev esmu sagatavojusi dažas vērtīgas rekomendācijas par to, kā 2014.-2015.gada sezonā būtu jāizskatās šim nu jau neaizstājamajam imidža elementam.

rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (10)

Rokas pulkstenis kā dekors

Uzreiz kā pirmais ir jāmin tas, ka tuvākajās sezonās ar lielo dekoru pārbagātību būs jāšķiras. Dzīvnieku printi (zebra, leopards, tīģeris) un spīguļi būs nepieļaujami. Arī elektroniskos variantus būs ieteicams nolikt maliņā un tos nomainīt ar mehāniskajām ierīcēm, kā vienu no jaunā virziena – vintāžas stila daļu.

Sievietes ar prieku pārņem vīriešu stilu un milzīgās ciparnīcas uz smalkās rokas izskatās diezgan stilīgi. Guess un Moschino radīja speciālu šāda virziena kolekciju, pievienojot pie šiem klasiskajiem metāliem (zelts un sudrabs) dažus jaunus toņus: ogļu pelēko un piesātināti zilo.

guess_pulkstena_modelis_2014 guess_pulkstena_modelis_2014 (2)

Šie modeļi būs brīnišķīgi tamdēļ, ka lietišķo stilu būs viegli „atšķaidīt” arī ar rokassprādzēm, kuras varēs nēsāt komplektā ar rokas pulksteni.

Rokas pulksteņu krāsa

Spilgtām personībām tiek piedāvāti piesātināti toņi. Oranžais, citronu, aveņu un citas varavīksnes krāsas šo aksesuāru padarīs neparasti uzkrītošu.

rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (11)

Pie tam, dāmām tiek piedāvāta iespēja šo aksesuāru iegādāties nevis vienkārši vienkrāsainu, bet kā veselu gleznu. Ziedi, ģeometriskas figūras, gleznainas bildes – viss šis sortiments apmierinās jebkuru gaumi.

rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (17)

Rokas pulksteņa siksniņa

Neparastas siksniņas pat visvienkāršāko pulksteni padarīs stilīgāku un modernāku. Tipisko ādas materiālu tagad var aizstāt ar zīda lakatiņu (Moschino) vai kažokādas ielaidumu (FENDI).

rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (3) rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (13)                                    

Ofisa stilā šāds variants neiederēsies, bet, esot ārpus ofisa sienām, tas noteikti būs īstajā vietā. Pie tam, šo dizainu ir pārņēmuši arī citi modes dizaineri.

Bet arī par atturību nav ieteicams aizmirst. Vecā, labā klasika, kā vienmēr, būs modē un ļoti interesantus piedāvājumus mums dāvina Gucci, Fendi un DKNY. Ļoti ideālu saskaņojumu rada noapaļotas formas, atturīgas krāsas un praktiskums. Ja tu priekšroku dod minimālismam un nemīli uz ciparnīcām attēlus, kas bieži vien traucē ātri uzzināt laiku, tad šie modeļi domāti tieši tev.

rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (14)

Protams, jāpiemin arī par nestandarta risinājumiem. Gara rokas pulksteņa siksniņa kļūst par diezgan stilīgu veidu atrast zelta vidusceļu starp skaistumu un ērtumu. Vairākas reizes aptīta ap roku, tā kļūst par neuzkrītošu elementu, joprojām paliekot kā daudzfunkcionāls aksesuārs un ļauj tā īpašniecei joprojām palikt punktuālai.

rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (12)rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (16)

Starp citu, rokas pulkstenis šajā sezonā ir ne tikai moderns sievietes tēla papildinājums, bet dažreiz pat kļūst par īstu radītā tēla „rozīnīti”. Izvēlies piemērotas krāsas un modeļus un esi stilīga.

rokaspulkstenu_mode_2014_2015 (15)

Lai rastos plašāks priekšstats par šajā sezonā piedāvāto rokas pulksteņu klāstu un, varbūt, kādu vakaru, dzerot kafiju, pasūtītu kādu no šiem modernajiem aksesuāriem arī sev vai kādam dāvanai, iegriezies šajā interneta veikalā >>>>. Un ja nu par šīs vasaras galveno un iemīļotāko jaunumu tavā aksesuāru krājumā kļūst moderns rokas pulkstenis?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Mēteļi, kas izskatās tā, it kā būtu adīti no mohēras vai angoras dzijas, bet patiesībā ir austi no auduma, kuram pievienota mohēra vai ang ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 •   Cik daudz skaistu vārdu, pateicību, stāstu un notikumu aprakstu PĒC šīs dienas mēs esam šajos trijos mēnešos saņēmušas! Paldies jums visas ...

 • Ja tavā skapī ir melna bītlene – tu esi vinnētāja. Bet zini arī to, ka tu praktiski nekad vairs nevarēsi pateikt, ka tev nav ko uzvilkt mugurā, ...

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 2

Man ir ko teikt »

 
 • Mistiskaaa

  Sakārdinājāt, tagad gribās sev glaunu pulksteni.

   
   
   
 • Rokas pulkstenis

  Pulksteņi jau ļoti skaisti. Bet domāju, ka tās rokassprādzes noteikti lieliski papildina laikrāžu dizainu. :)

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata