Make-up dažās minūtēs

atrais_make-up (3)Neatceros, bet kaut kur, kaut kad jau tev rakstīju vai stāstīju kādā video-konferencē, ka ar gadiem mana make-up uzklāšanas procedūra kļūst arvien īsāka. Un ne tāpēc, ka esmu kļuvusi paviršāka pret sevi. Es vienkārši esmu sapratusi, ka es izskatos ļoti labi (jocīgi, ka to saprotam tikai kļūstot vecākas) arī bez make-up „kilogramiem”. Šobrīd, lai uzklātu ikdienas make-up, man tas aizņem apm.5 min.- citreiz četras, citreiz sešas. Ejot uz viesībām vai pasākumiem, protams, šis laiks ieilgst max. līdz 15-20 min.

Šajā publikācijā būs ieteikumi tām, kas kavē, kas ir aizgulējušās. Bet, iespējams, ka šos padomus tu sāksi pielietot arī ikdienā.

Vai tu zini, ka, ja tev ir tikai piecas minūtes lai savāktos (arī apģērbtos), arī tad var laiku ieekonomēt? Vienkārši ir jāizvēlas optimālo stratēģiju un nepieciešamo dekoratīvās kosmētikas komplektu.

Vienmēr, kad tiek jautāts sievietēm cik laika viņas tērē rīta make-up uzklāšanai, viņas atbild, ka apm. no 20.-30 min. Es pieļauju domu, ka tas raksturīgs tieši jaunākām meitenēm un sievietēm. Un kā ir ar tevi?

Cik laika Tev nepieciešams ikdienas make-up uzklāšanai?

Rezultāti

Loading ... Loading ...

Protams, ir arī sievietes, kas to dara līdz pat 2 stundām… Ceru, ka tie ir tikai ļoti atsevišķi izņēmumi.

Bet ko darīt, ja laika ir mazāk kā parasti? Pirmais padoms – nekādā gadījumā no šī laika neizslēgt make-up uzklāšanu, bet gan tikai samazināt šīs procedūras veikšanas laiku. Tāpēc, varbūt, izlasot zemāk redzamos padomus, tev make-up uzklāšanai iepatiksies tērēt daudz mazāk laika un šie padomi tev atbrīvos laiku rīta miegam vai citām ikrīta darīšanām?

Līdz iziešanai atlikušas 15 minūtes…

Lielāko šī laika daļu jāpatērē apģērbam, bet matiem un make-up uzklāšanai ne vairāk kā 7 minūtes. Nekādus tonālos krēmus – tiem laika nav, bet korektoru zem acīm gan var paspēt uzklāt – tas seju atsvaidzinās.

Mati:

Ja ir nepieciešamība, matiem izmantojam sauso šampūnu – tas reanimēs matu saknes pēc miega, tos padarīs kuplākus pie saknēm un sagatavos ieveidošanai. Paņem lokšķēres un ieveido pie sejas lokas – un neviens neaizdomāsies, ka tev tam visam bija nepieciešamas tikai 3-5 min.

atrais_make-up

Make-up:

– Īsts glābiņš ir krēmveida vaigu sārtums. Tas izpildīs vairākus uzdevumus vienlaicīgi: uzklājam uz vaigu āboliem un uz lūpām. Tas aizņems tikai dažas sekundes laika, bet efekts pārsteidzošs (es vienmēr esmu apgalvojusi, ka vaigu sārtums ir pats svarīgākais visā make-up uzklāšanas procedūrā). Protams, var paspēt arī uzklāt lūpu spīdumu.

atrais_make-up (5)

– Ar acu kontūrzīmuli iezīmējam augšējo līniju. Šoreiz nekādas mākslinieciskās līnijas, kas tiek vilktas ārpus acs robežas, jo to precīzai un vienādai uzvilkšanai nepieciešams laiks, bet tā mums nav. Vienkārši akcentē skropstu augšanas līniju.

– Tālāk – divas skropstu tušas kārtiņas.

Viss gatavs – ķeram somiņu, ķeram atslēgas un fiksi uz autobusu vai mašīnu!

Līdz iziešanai atlikušas 10 minūtes…

Mati:

Lai tos ieveidotu ar fēnu vai lokšķērēm laika nav. Palīdzēt var matu pinums (bize) – tas nomaskēs matu taukainumu. Labs palīgs tādā brīdī var būt arī matu lociņš vai spilgts, rakstains lakatiņš – tas novērsīs uzmanību no taukainajiem matiem.

Make-up: atrais_make-up (2)

– Lai acis „atvērtu”, ar balto kontūrzīmuli iezīmē plakstiņus gar iekšējo skropstu augšanas līniju.

– Gar ārējo skropstu līniju ar labi noasinātu zīmuli uzvelc melnu vai brūnu līniju.

– Uzklāj divas skropstu tušas kārtiņas.

Matiem un make-up uzklāšanai bija nepieciešamas apm.5 minūtes un re, tu jau gatava!

Līdz iziešanai atlikušas 5 minūtes vai pat mazāk…

Mati:

– Ja mati taukaini, nāksies veidot „gludo” galviņu. Te var līdzēt želeja – ja mati ir pietiekoši gari, ar tās palīdzību izveido augsto zirgasti. Vienu šķipsnu atstāj vaļēju, to apvij ap matu gumiju un nostiprini ar matu spraudi. Nevienam pat neienāks prātā, ka šim izsmalcinātajam matu sakārtojumam tev nebija laika.

Make-up:

– Uzklāj skropstām skropstu tušas kārtiņu.

– Atrodi savā arsenālā spilgtu lūpu krāsu. Šoreiz jo spilgtāka, jo labāk – tas novērsīs uzmanību no minimālā make-up. Piemēram, burkānu sarkano vai spilgto fuksijas toni.

atrais_make-up (4)

Nu ko – tavu iemīļoto smaržu piliens un tu esi gatava doties pasaulē! Smaidiņš

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Šoreiz  bez vārdiem un liekvārdības.   Neatkarīgi no tā vai tu esi māte vai meita,  vai tev šobrīd  25, 40 vai 65, ziema aiz l ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Sākot ar šī gada 23.oktobri Ja arī tu esi nolēmusi un arī apņēmusies līdz Ziemassvētkiem notievēt un nevis ar drastiskām metodēm un diētām, be ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata