Kā šai sezonā nēsāsim „leopardu”

 

leoparda_raksta__aksesuari450Šai sezonā un joprojām trendā ir leoparda printi jeb raksti – gluži tāpat, kā pagājušajā sezonā, tāpat kā 20, 40 un 60 gadus atpakaļ.

„Leopards” atpūtās tikai 40-tajos un 90-tajos gados, kad tā kļuva TIK daudz, ka ar šo eksotisko printu tika pārsātināts viss un visapkārt un tāpēc mode no tā uz laiku attiecās. Izņemot šos divus minētos periodus, „leopards” izskatās, ka ir bijis modē vienmēr. Nav izņēmums arī šis rudens un šī ziema.


 

 

 

Kā leoparda raksti būtu jānēsā šajā sezonā

 • Šai sezonā leoparda printi dizaineru kolekcijās sastopami ļoti bieži. Aktuāli ir gan pilnībā ar šo rakstu pārklāti apģērbi, gan tikai to detaļas – atloki, ielaidumi, oderes un arī gan aksesuāri – somas, apavi, jostas, šalles, brilles, zeķubikses utt.

leoparda_raksta_aksesuarileoparda_raksta_trends (42)leoparda_raksta_trends (11)leoparda_raksta_trends (18)leoparda_raksta_trends (20)leoparda_raksta_trends (21)leoparda_raksta_trends (22)leoparda_raksta_trends (23)leoparda_raksta_trends (24)leoparda_raksta_trends (25)leoparda_raksta_trends (26)leoparda_raksta_trends (27)leoparda_raksta_trends (28)leoparda_raksta_trends (29)leoparda_raksta_trends (32)leoparda_raksta_trends (33)

 • Daudzu dizaineru kolekcijās ideālais tēls ir balta blūze, šauras melnas bikses un mētelis ar leoparda zīmējumu. Tas ir diezgan uzkrītošs, bet ne vulgārs tēls un brīnišķīgi piestāv jaunām sievietēm, kuras vēlas izskatīties mūsdienīgi un stilīgi.

leoparda_raksta_trends (2)

 • Ja nemīli eksperimentēt, bet dod priekšroku klasikai, izmanto „leopardu” ar tumšām, vienkrāsainām, neuzkrītošām mantām – tas būs ideāls klasiskais variants.

leoparda_raksta_trends (9)leoparda_raksta_trends (2)leoparda_raksta_trends (40)leoparda_raksta_trends (45)leoparda_raksta_trends (30)leoparda_raksta_trends (36)leoparda_raksta_trends (37)leoparda_raksta_trends (38)

 • Šo tēmu var „izspēlēt” absolūti savādāk, ja mēģināsi kombinēt „leopardu” ar citiem raibiem printiem. Tamdēļ ir nepieciešama smalka gaumes izjūta un mēra sajūta. Bet rezultāts var būt pārsteidzoši fantastisks. 

138093172LM004_Ralph_Laurengeogarden swatch

Piemēram, ļoti neparasti izskatās agresīvā leoparda raksta apvienojums ar romantisku ziedu zīmējumu vai lietišķām svītrām. Iespējams saskaņojums arī ar ne pārāk lielu grafiku – viss atkarīgs no „leoparda” raksta proporcijām.

 • „Leopards” brīnišķīgi kombinējams ar haki toni.
 • Tas labi izskatās kopā ar tīriem toņiem, piemēram, zilu, sarkanu, oranžu un pat rozā!

leoparda_raksta_trends (5)leoparda_raksta_trends (10)leoparda_raksta_trends (47)leoparda_raksta_trends (6)

 • Ja tu baidies no lielas šo krāsu dažādības, vari izdarīt akcentu uz „leoparda” aksesuāriem. Šobrīd ar šo zīmējumu modē visdažādākie aksesuāri: rotas, šalles, cimdi, matu saspraudes, maki, brilles, apavi utt. Jebkurš sīkums ar šo rakstu tavu tēlu padarīs asāku un oriģinālāku.

leoparda_raksta__aksesuari (4)leoparda_raksta__aksesuari (3)leoparda_raksta__aksesuari (6)leoparda_raksta__aksesuari (8)leoparda_raksta__aksesuari (9)leoparda_raksta__aksesuari (10)leoparda_raksta__aksesuari (11)leoparda_raksta__aksesuari (12)

 

Kā nebūtu jānēsā leoparda raksti

 • Leoparda printi ir ļoti viltīgi un robeža starp bezgaumību un šiku ir ļoti smalka. Viens nepareizs solis un no stilīgas skaistules var pārvērsties vecmodīgā dāmā, tāpleoparda_raksta_trends (3)ēc esi uzmanīga un, ja vēlies izmantot šo trendu, seko arī pārējiem modes trendiem!

Blakus redzamajā fotogrāfijā sieviete “leopardu” izmanto maksimāli, toties detaļas (drosmīgā lūpu krāsa un saulesbrilles arī ir trenda elementi un pat, ja tas viss izskatās ļoti drosmīgi un variē uz šīs robežas, sievietes pārliecība liek domāt, ka izvēle ir pareiza).

 • Neaizmirsti par mēra sajūtu. Sieviete, kas no galvas līdz papēžiem ir tērpusies „leopardā”, pat, ja tas ir brenda apģērbs, izskatās stulbi, tāpēc „leoparda” akcentus izmantojam akurāti un dozēti!
 • Neaizmirsti par viena akcenta noteikumu – izvēlamies TIKAI vienu akcentu.
 • Neizvēlies lētus audumus un materiālus ar leoparda printu: „leopards” viegli atmasko patieso mantas vērtību!
 • leoparda_raksta_trends (2)Bez vulgaritātes! Ja tev ir lielas krūtis, dziļš krekliņa izgriezums vai kleita ar leoparda printu izskatīsies pārāk uzbrūkoši un anti-stilīgi. To pašu var teikt arī par „leoparda” mini svārkiem.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Tiklīdz saulaino dienu kļūst vairāk, mēs zinām, ka tuvojas laiks domāt par pavasarīgi-gaišu un vieglu garderobi. Parasti mēs cenšamies piemeklēt d ...

 • Pūpolsvētdienas tuvošanās ir laiks, kad jāpadomā par to, kā rotāsim māju un dzīvokli uz Lieldienām. Tas nav obligāti, bet , ja tev patīk mainīt in ...

 •   Slavēšanas dziesma: “Šeit esmu Tevi pielūgt…”

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 

Tags: , , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • me

  Dievs pasargi…

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata