2 minūšu vēdera pašmasāža tauku slāņa likvidēšanai

vedera_pasmasaza

Vai tu zināji, ka ir speciāls vingrojums jeb vēdera masāžas paņēmiens, kuru izpildot tikai 2 minūtes dienā un, izmantojot tikai savas rokas vien, tu bez jebkādiem citiem īpašiem centieniem vari atbrīvoties no liekajiem taukiem?

Tam ir grūti noticēt, bet dr.Stephen Chang, kuram ir gan Rietumu, gan Austrumu medicīnas izglītība, apgalvo, ka šis vienkāršais 2 minūšu vingrojums senajā Ķīnā tika izmantots jau pirms vairākiem tūkstošiem gadu!

Katrā ziņā, nejauc šo vingrojumu, kuram ir dziļa iekšēja iedarbība, ar virspusējiem treniņiem, kurus izmanto Rietumu pasaulē, piemēram, ķermeņa augšdaļas pacelšanas (vēdera preses vingrojumi), tā saucamajiem crunches un citu kustību vingrojumiem, kas, patiesībā, stiprina vēdera muskulatūru, bet absolūti neietekmē taukus, kas šos muskuļu aptver.

Saskaņā ar Dr.Chang uzskatiem, ja vēlamies panākt svara zudumu, ir svarīgi uzlabot gremošanas sistēmu. Ja jebkad esi prātojusi, kāpēc tu nevari zaudēt svaru, pat tad, kad tiek samazinātas pārtikas devas un/vai kalorijas – iemesls ir tas, ka mūsu gremošanas orgāni un izvades sistēma darbojas neefektīvi.

Zemāk aprakstītā 2 minūšu vēdera pašmasāžas metode maigi attīra zarnu traktu, palīdzot aktivizēt pārāk slinko gremošanas sistēma (kura parasti uzglabā sevī vismaz 2 kg fekāliju), un šīs atbrīvošanās rezultātā tiek sadedzināti liekie tauki. Šis vingrinājums efektīvi likvidē vēdera zonā un zarnu traktā esošo tauku slāni un izvada to no organisma caur asinīm, sviedriem, urīnu un fekālijām.

Kā tiek veikta vēdera pašmasāža:

1. Apgulies uz muguras – to var darīt gultā vai uz grīdas. Atbrīvo vēdera daļu no apģērba, to piepaceļot vai novelkot nost.

2. Enerģiski sarīvē savā starpā plaukstas ( dari to apmēram 15 sekundes vai tik ilgi, kamēr tās kļūst karstas).

3. Uzliec vienu plaukstu tieši uz nabas un ar apļojošām kustībām sāc lēnām un vienmērīgi masēt nabas apvidu. Sāc ar maziem apļiem, tos pamazām palielinot. Spiedienam jābūt pietiekoši spēcīgam, bet komfortablam, bet apļošanas ātrumam – apmēram vienam aplim sekundē.

4. Koncentrējies uz siltuma sajūtām, kas rodas iekšienē un izplatās pa visu vēderu.

5. Ir jāizdara vismaz 40-50 apļus vai vēl labāk – 2 minūšu masāžu.

Svarīgi! Šādas masāžas laikā vēdera zonai jābūt siltai, it īpaši ziemā, ja apkurināmajā telpā gaiss ir diezgan vēss.

Lai sasniegtu labākus rezultātus, masāža būtu jāveic 2 reizes dienā pa 2 minūtēm – pirmo reizi no rīta (pirms brokastīm), bet otro reizi – vakarā pirms gulētiešanas.

Visbiežāk pirmos ievērojamos rezultātus cilvēki sāk ievērot

jau pēc vienas nedēļas.

Tradicionālajā Ķīnas medicīnā vēdera zona tiek uzskatīta par enerģijas centru. Šādā veidā masējot, mēs atbrīvojamies ne tikai no tauku slāņa…

Vēdera pašmasāža:

  • stimulē iekšējo orgānu darbību;
  • paātrina vielu maiņu un palīdz atbrīvoties no vēdera aizcietējumiem;
  • uzlabo asinsriti vēdera rajonā;
  • palīdz ārstēt kuņģa darbības traucējumus, sliktu dūšu, caureju, vemšanu un negatīvas pārēšanās sekas.

Bet ir jāuzmanās! Vēdera pašmasāžu nedrīkst praktizēt tūlīt pat pēc kārtīgas ēdienreizes. Pie tam, to nedrīkst izmantot grūtnieces un gadījumos, kad ir dzemdes, urīnpūšļa, olnīcu un olvadu iekaisums un cilvēki, kuriem ir sekojošas slimības: hipertensija, žultsakmeņi, nieru vai urīnpūšļa akmeņi, augšstilba, cirkšņa vai nabas trūce, vēdera dobuma, plaušu vai smadzeņu asiņošana, kuņģa vai zarnu čūla.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Atbildes pavisam: 4

Man ir ko teikt »

 
  • hermi

    Masāža jāveic pulksteņa kustības virzienā vai pret to?

     
     
     
    • Pulksteņa.

       
      • Ja skatāmies tieši uz pulksteni, vai kad pulksteni iedomājamies novietotu uz vēdera ? Salīdzinot abus gadījumus, rāītāju kustības virzieni ir pretēji.!
        Būtu saprotams, ja, piemēram, apļveida kustības augšējā daļā plauksta pārvietojas no labās uz kreiso pusi, vai otrādi ! Šī atbilde būtu viennozīmīgi saprotama. Lūdzu noformulējiet kustības virzienu bez pulksteņa “palīdzības” !

        Ar cieņu Agita

         
        • Ja noformulēsim kustības virzienu bez pulksteņa “palīdzības”, būs tikpat nesaprotami, Agita, kādam citam :)). Tāpēc rekomendācija paliek tā pati “pulksteņa rādītāju kustības virzienā” un no tā skatu punkta un tā ķermeņa novietojuma, kurā atrodaties pati – roka kustās pulksteņa rādītāju kustības virzienā.

           
  • Pievieno savu atbildi
     
    Your gravatar
    Es
     
     
     

     
     
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata