10 padomi, kā būt stilīgai arī rudenī

rudens_mode_2016Nu ko, var teikt, ka vasara jau ir beigusies… Daudzi slaveni rakstnieki rudens periodu raksturo, kā skumju gadalaiku. Un tomēr – tavās un tikai tavās rokās ir iespēja to padarīt par spilgtu! Mums katrai ir izvēle:

a) nodzīvot šo rudeni skumju pārņemtai, drūmai, ar joprojām tiem pašiem pelēcīgi-melnajiem aksesuāriem, tajā pašā pelēcīgi melnajā cepurē un ar to pašu pelēcīgi melno sejas izteiksmi;

b) Nopirkt savai rudens garderobei 1-5 jaunus apģērbus vai aksesuārus, kuri TEVI padarīs par spilgtu rudens akcentu.

UN PRIECĀTIES PAR ŠO 2017.GADA RUDENI!

…baudīt kapučino jaukā, ērtā kafejnīcā, pastaigāties pa rudens lapām pārklātajiem parka celiņiem, fotografēties uz krāsaino lapu fona savā jaunajā mētelītī utt.utt. Ja tu izvēlējies A variantu, diemžēl, bet arī šo izvēli ir jāciena un mums katrai uz to ir savas tiesības. Ja tava izvēle ir B – tad uz priekšu!

rudens_stils (12)

Pirmais – vispirms pievērsīsim uzmanību mūsu virsdrēbēm! Vīru taču skata no cepures! Un kas rudenī redzams vispirms? Jā, tieši tā – mētelis. Ja tev nav mēteļa, ir pienācis īstais laiks, lai to iegādātos! Neesi ieplānojusi? Tad ieplāno! Lai izskatītos spilgti, pievērs uzmanību spilgtām krāsām. Protams, ja tas šobrīd būs tavs pirmais un vienīgais rudens sezonas mētelis, tad labāk izvēlies klasiskās bāzes krāsas, bet spilgtus izvēlies aksesuārus. Bet, ja tev mētelis jau ir, tad šis jaunais pirkums var būt arī drosmīgākās krāsās.

rudens_stils (2)rudens_stils (5)rudens_stils (6)

Šoruden tās var būt sarkana, zāles zaļa, māla brūna, upes zila un pat violeta. Ja tev patīk leoparda vai tīģera raksti – droši iegādājies arī šāda raksta mēteli! Arī šoruden tas būs ļoti populārs.

rudens_stils (3)rudens_stils (8)rudens_stils (9)

Nākamais, kam jāpievērš uzmanība – cimdi, šalle, cepurīte. Ja mētelim izvēlējies spilgtu krāsu, tad aksesuārus labāk izvēlēties atturīgākos toņos. Protams, ja vien neesi drosmīga personība, kura prot saskaņot savā starpā arī spilgtas krāsas. Bet, ja tev jau ir pelēcīgi melns ( vai cits neuzkrītošs) mētelis un tu pagaidām jaunu vai spilgtu mēteli iegādāties nevēlies, tad modernai un stilīgai būt palīdzēs spilgti aksesuāri.

rudens_stils (10)rudens_stils (11)rudens_stils (13)

Trešais – siltas zeķubikses un legingi. Rudens ir diezgan vēss gada laiks. Pie tam, būt modernai nemaz nenozīmē „pastāvīgi slimot”. Un tas nozīmē, ka jāģērbjas silti! Ja tu izvēlies īsu, brīva stila kleitu, noteikti uzvelc siltas zeķubikses. Būs stilīgi un silti. Ja tu baidies, ka tādas zeķubikses tavas kājas padarīs apaļākas, pie šādas īsas kleitas velc brīva stila zābakus līdz ceļgalam un labāk bez papēža.

Nākamais – tavs matu griezums un krāsa. Daudzas sievietes pietiekoši nenovērtē skaistu, koptu matu svarīgumu rudenī.

frizuras_2017 (2)frizuras_2017 (3)frizuras_2017 (7)frizuras_2017frizuras_2017

Daudzas sievietes pēc vasaras, rudeni un ziemu „nogaida”, lai pavasarī atkal izskatītos vislabākajā veidā. Bet kurš ir teicis, ka brīnumi notiek tieši pavasarī? Jo tu visu rudeni vari staigāt garām savam „princim” un pat neievērot, ka tas bija VIŅŠ, vienkārši tāpēc, ka visu „atliki” uz pavasari. Pavasaris ir jauks gadalaiks, bet skaistai jābūt un jājūtas (kaut vai sevis dēļ) arī rudenī!

frizuras_2017 (4)frizuras_2017 (6)frizuras_2017 (8)

Nākamais, piektais – cik bieži var redzēt sievietes brieduma gados, kuru sejas klāj 60-to gadu stila dekoratīvā kosmētika: izteiktas acu kontūrlīnijas, spilgta lūpu krāsa utt. Es kaut kur lasīju rakstu, kurā bija teikts, ka sievietes biežāk klāj to gadu make-up, kuros viņas jutās laimīgas. Ko darīt, lai neiekļūtu šajā bēdīgajā statistikā? Regulāri maini dekoratīvo kosmētiku. Vari eksperimentēt pati, bet vari pieteikties mūsu Buduars.lv stila veidošanas grupiņām (tādas būs arī oktobra mēnesī) un mācīsimies un apgūsim šo un daudzas citas prasmes kopā.

Sestais – pievērs uzmanību savām rokām! Pēc vasaras roku ādai noteikti nepieciešamas atjaunojošas procedūras. Vari pagatavot parafīna vanniņas vai arī veikt citas roku ādu barojošas procedūras. Tavas rokas būs ļoti pateicīgas. Un atceries, ka sievietes vecumu var noteikt pēc viņas roku stāvokļa.

manikirs_2017 (2)manikirs_2017 (3)manikirs_2017manikirs_2017 (4)

Septītais – manikīrs. Tas ir tava rakstura, cieņas pret sevi un dzīves stila atspoguļojums. Ja nagi ir apgrauzti, tas liecinās, ka to īpašniece ir nervoza sieviete. Ja nagu laka ir vietām nolobījusies, tas nozīmē, ka sieviete ir neakurāta. Ja nagi tiek krāsoti kliedzošos toņos, tas nozīmē, ka sievietei patīk izcelties un pievērst sev uzmanību. Ja tavā priekšā stāv franču manikīra īpašniece, tad tu redzi konservatīvas dabas būtni. Bet kas ir aktuāli rudenī? Protams, ja košas krāsas izmantosi apģērbā, tad būs absolūti gana, ja nagi tiks nokrāsoti bēšā tonī. Bet, ja tava garderobe ir pelēki-melnos toņos, uzklāj spilgtāku nagu laku. Arī tas paudīs tavu stilu un vēlmi būt labā noskaņā arī rudens mēnešos.

Astotais – sejas āda. Cik bieži tu tai pievērs īpašu uzmanību? Es domāju pīlinga procedūras, kaut vai pašmasāža utt.Sejas ādai jābūt koptai jebkurā gada laikā. Jo tas ir moderni vienmēr!

Devītais – cik bieži tu izmanto aromaterapijas noslēpumus pašrelaksācijai vai kaut vai sev par prieku? Bet tā taču ir ļoti noderīga nodarbe! Īpaši rudenī, kad mēs tik ļoti alkstam pēc siltuma un maiguma! Ko šai lietā varētu darīt? Aromsveces, aromātiskie kociņi – tie ir visātrākie veidi, kā māju piepildīt ar patīkamu aromātu.

aromatiskas_sveces

Aromlampas – tas ir daudz ilgstošāks, bet vēl patīkamāks un noturīgāks paņēmiens. Pie tam, dabīgajām ēteriskajām eļļām piemīt profilaktiska iedarbība cīņā ar saaukstēšanās slimībām. Tu taču zini – rudenī tas ir īpaši aktuāli. Es ļoti iesaku šo tēmu papētīt. Pie tam, tagad mums, rudenī būs vairāk brīva laika. Un arī vanna ar ēteriskajām eļļām spēj ne tikai sniegt relaksāciju pēc smagas darba dienas, bet arī dāvāt patīkamas sajūtas.

Un smaržas? Cik bieži tu tās maini? Rudens noteikti ir īstais laiks sev uzdāvināt jaunu, siltāku, eksotiskāku aromātu, jo jaunas smaržas – tās ir jaunas sajūtas!

chanel_misia

Nu un desmitais – vispārēja attieksme pret sevi! Rudens, lietus, krītošas lapas… Un tu otrpus loga – ērtā un siltā kafejnīcā, komfortablā un skaistā apģērbā, ar karstas tējas glāzi rokās! Mmmmm…..Lūk, tā ARĪ ir laime! Mēs vienmēr kaut kur skrienam un skrienam…Kāpēc tikai tā? Nekad, taču, tam nebūs gala! Kad tu pēdējo reizi kafejnīcā biji viena? Nekad? Tu ko! Tas taču tāds kaifs!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata