22 veidi būt mūžam skaistai

veseligs dzives veids (3)

Novecošanas process neesot apstādināms…Bet mūsdienu plastiskā ķirurģija jau to ir sākusi apstrīdēt.

Laiku apstādināt vai pagriezt atpakaļ tomēr var un, ja tu nevēlies izmantot kardinālās mediķu metodes, pamēģini apmānīt dabu pati. Tamdēļ būs nepieciešams ievērot dažus vienkāršus noteikumus.

Lai atgrieztu savu jaunību, sekot zemāk uzskaitītajiem punktiem vajadzēs pastāvīgi, nevis reizi mēnesī, atkarībā no garastāvokļa. Ja tu esi uzstādījusi sev mērķi tad ej uz viņu, neskatoties apkārt. Rezultātus varēsi novērtēt ļoti ātri!

1. Savā guļamistabā uzstādi noteiktu temperatūru (ne augstāku par 20 grādiem). Sākumā, ejot gulēt, tev , iespējams, nebūs komfortabli. Bet tev jāatceras, ka svaigs, vēss gaiss aizkavē novecošanas procesus un tavu skaistumu.

2. Neuzkrāj emocijas, dod iespēju tām izrauties uz ārpusi. Stress, kas tiek uzkrāts veicina spēku izsīkumu, depresiju un histērijas lēkmes. Tev tas ir vajadzīgs? Ja vēlies izrunāties, izraudāties, atrodi sev labu klausītāju. Tas būs viegli, jo draudzeņu, kas atbalsta bēdās ir daudz vairāk nekā draudzeņu, kas atbalsta priekos.

Lai uzlabotu garastāvokli, klausies klasisko mūziku. Šī mūzika ārstē dvēseli. ēst ķiplokus

3. Neizvairies no ķiplokiem. Neskatoties uz tā aso smaržu, ķiploks ir brīnišķīgs imunitātes aizsardzības līdzeklis. Viena daiviņa dienā un tavs organisms būs atbrīvojies no toksīniem, bet saaukstēšanās nespēs būt tavs sabiedrotais.

4. Izmanto saules vannas. Rādi savu seju maigajiem saules stariem un tu saņemsi ne tikai labu garastāvokli, bet arī nepieciešamo D vitamīna porciju, bet tā trūkums var veicināt Alcheimera slimību.

5. Ēd tomātus. Tomāti ir bagāti ar antioksidantiem, kas samazina šūnu novecošanās procesus.

6. Uz visiem laikiem aizmirsti saldos gāzētos ūdeņus un konservus. Jo garšīgāks ir gāzētais ūdens, jo tas ir kaitīgāks. Šis dzēriens ir arī pilns ar kalorijām. Bez tam, gāzētais dzēriens ietekmē arī tavu aizkuņģa dziedzeri, bet šī orgāna darbības traucējumi var kļūt par diabēta rašanās iemeslu. Arī konservos nav nekā vērtīga un tas nozīmē tikai to, ka nav jēgas ar tiem piesārņot savu organismu.

7. Neaizmirsti par atpūtu. Kaut uz pusstundu dienā pārstāj būt vāvere ritenī. Relaksācija ir ļoti svarīga un vērtīga.

22 veidi būt mūžam skaistai8. Regulāri apmeklē pirti. Tajā tu gan atpūtīsies, gan izvadīsi no organisma liekos toksīnus un kalorijas.

9. Palutini sevi ar īsto šokolādi. Aizmirsti par reklamētajiem produktiem. Pērc tikai tās tāfelītes, uz kurām uzrakstīts cipars vismaz 70%.

10. Mazāk lieto sāli. Sāls veicina tūskas rašanos un hipertensiju.

11. Regulāri nodarbojies ar fizisko slodzi. Vesels ķermenis un ļengani muskuļi – šie termini nekādi nav apvienojami.

12. Ja tēja, tad zaļā, ja kafija, tad vārīta. Zaļa tēja brīnišķīgi palēnina šūnu novecošanās procesus. Kafija ir vērtīga tikai mazos daudzumos. Tāpēc vairāk par vienu tasīti dienā to dzert nav ieteicams.

13. Augstiem papēžiem – nē. Papēži, kas ir augstāki par 3 cm bojā tavu stāju un var veicināt galvas sāpes un muguras sāpes.

14. Salātos majonēzi nomaini ar olīveļļu. Tieši tā satur „jaunības vitamīnu” E.

15. Seko savam svaram. Palūkojies uz apkārtējām sievietēm un padomā vai tu vēlies būt līdzīga viņām?zaļā tēja

16. Rītu sāc ar kontrastainu dušu un auzu pārslu putru. Auzu pārslu putra ir bagāta ar šķiedrvielām un tā ir labākā dāvana tavam zarnu traktam. Straujā kontrastdušas temperatūras maiņa rūda ķermeni, tonizē asinsvadus un ādu.

17. Sekss, sekss, sekss! Tā nav tikai fiziskā slodze un bauda, bet arī patīkams stresa mazināšanas veids.

18. Lieto labu, efektīvu kalcija preparātu. Ar gadiem organismam šīs vielas sāk trūkt.

19. Aizmirsti par ceptiem produktiem. Par to tu, droši vien, jau zini no bērnības. Būtu laiks to sākt ņemt vērā!

veseligs dzives veids (6)20. Ietver savā ēdienkartē gaļu, kāpostus, ābolus un citrusaugļus.

21. Neaizraujies ar diētām. Svarīgo vielu trūkums diez vai tavam organismam nāks par labu.

22. Izgulies. Vislabākais veids atjaunot spēkus ir veselīgs 8-10 stundu miegs.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Lai pagatavotu marmora kafiju tev būs nepieciešamas divas tējkarotes maltas kafijas, 200 grami ūdens un piecdesmit grami piena. Uzvāri melno kafi ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Izdomāt un izveidot skaistu dāvanas iesaiņojumu nemaz nav tik grūti, lai gan daudzi pēc palīdzības dodas uz lielveikalu dāvanu iesaiņošanas nodaļā ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Gunce

  Kā gribētos un vajadzēto to visu ievērot =)

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata