Stilīga garderobe sievietēm 50+

moderna_garderobe_sievietem_pec_50

Šodien īsumā par tiem trendiem, kurus savā ikdienas ģērbšanās stilā būtu jāievieš arī sievietēm 50+. Ne viss mums "jāpaņem", bet katra noteikti sev atradīs to, kas viņai liekas pieņemams un iederas esošajā garderobē.

Šajā vecumā ne vienmēr mums izdodas sekot modes tendencēm un, lai mēs izskatītos mūsdienīgi ģērbušās un par kurām var spriest, ka mēs sekojam modes tendencēm, modernus elementus un apģērbus savos komplektos mums jāizmanto obligāti.

Un šie nelielie, modernie akcenti liecinās par to, ka mēs par sevi neesam aizmirsušas! Tos, protams, var izmantot jebkura vecuma sieviete, bet šodien es vēlos parādīt kā ģērbties var un ieteicams 50+ gadīgajām.

Bikšu kostīmi

Šis trends kļūst arvien aktīvāks. Bikšu kostīmi – būs labākais palīgs cīņā ar „nav ko ģērbt” iebildumiem, jo bikšu kostīmi labi izskatās gan ar krosenēm, gan ar vienkāršiem, lakoniskiem apaviem.

biksu_kostimi_2019biksu_kostimi_2019_1biksu_kostimi_2019_2

Un šādu bikšu kostīmu varam vilkt ejot jebkur. 50+ vecuma sievietes bikšu kostīmos izskatās pārliecinošākas un elegantākas. Pie tam, kostīma lejasdaļa var būt ne tikai bikses, bet arī bikšu svārki, bermudi un, ja var atļauties, pat pagarināti šorti.

biksu_kostimi_2019_3biksu_kostimi_2019_4biksu_kostimi_2019_5

Puķainas kleitas

Viena no aktuālākajām šīs sezonas tendencēm ir kleitas ar ziedu apdruku. Tie var būt mazi, lieli vai vidēja lieluma ziedi. Un vēlams izvēlēties spilgtus, piesātinātus ziedus un krāsas.

pukaina_kleita_2019pukaina_kleita_2019_4pukaina_kleita_vecuma_pec_50

Zirnīšu raksts

Šis raksts šobrīd skaitās ļoti moderns. Tā izmantošanas variantu ir ļoti daudz: kleitas, blūzes, svārki, bikses un pat džinsi. Izvēlaties to, kas sirdij vistīkamāks.

mode_pec50mode_pec50_1mode_pec50_2

Sportiskā šika stils

Arvien biežāk pilsētas ielās redzam sportiskā un biznesa stila apvienojumu. Stilisti šo ģērbšanās paņēmienu iesaka izmantot tām sievietēm, kuras vēlas izskatīties jaunākas. Galvenais – nepārcensties! Tikai viens sportiska stila elements – un 50+ sieviete izskatās jaunāka un stilīgāka.

sportiskais_stils_pec50sportiskais_stils_pec50_1sportiskais_stils_pec50_2

Saulesbrilles

Šis aksesuārs ir ne tikai aksesuārs, bet arī stila elements un tēla papildinājums. Pamēģiniet! Pavasarī un vasarā tas ir arī svarīgs mūsu acu aizsargs. Pie tam, ar gadiem nepieciešamība savas acis saudzēt kļūst arvien svarīgāka.

modernas_saulesbrilles_2019modernas_saulesbrilles_2019_2modernas_saulesbrilles_2019_3

Lieli, apjomīgi auskari

Pavērojiet – tos šobrīd redzēsiet katrai sievietei, kura seko modei. Šis aksesuārs jūsu tēlu padarīs svinīgāku un demonstrēs to, ka jūs ļoti labi zināt, kas ir modē un, kas no tā visa piestāv tieši jums!

auskari_2019_1auskari_2019_3

Krosenes, sportiska stila apavi

Ja runājam par apaviem, tad, acīmredzot, krosenes šobrīd skaitās vismodernākais pavasara-vasaras apavu trends. Vēlams un visgudrāk – lai tās būtu gaišas vai vēl labāk – baltas. Jo! Viss, par ko runājām augstāk ļoti labi saskaņojams tieši ar baltām krosenēm. Tāpēc, ja līdz šim jums tādu nebija, uzmēriet tās veikalā un,ja jutīsiet, ka tās var atrasties arī jūsu skapī – noteikti iegādājieties. Tie jums būs vieni no ērtākajiem šīs sezonas apaviem.

baltas_krosenes_2019baltas_krosenes_pec50krosenes_2019

Mazas somiņas

Jums tādas vēl nav? Tad noteikti iegādājieties, jo tas ir viens no 2019.gada modernākajiem trendiem. Tās var būt gan klasiska stila, gan jostas somiņas, gan tās, kas tiek sauktas par crossbody – krusteniski pār krūtīm nēsājamas. Krāsu somiņai izvēlaties tādu, kāda patīk jums, bet noteikti saskaņā ar jūsu garderobes krāsu gammu.

mazas-sominas_2019ka_nesat_mazas_sominaska_nesat_mazas_sominas_1

Protams, tās, ko es nosaucu, nav visas modernās šīs sezonas lietas, bet tikai daļa. Bet ar dažām vien būs gana, lai mēs justos vēl laimīgākas, izskatītos stilīgākas un par savu izskatu pārliecinātas.

P.s. Gribat, meitenes, vēl vairāk uzzināt par bāzes garderobi un tās krāsām – pievienojieties un sekojiet Facebook buduars.lv lapai>>>, jo 5.jūnijā plkst. 20:00 ~1 stundas garumā par šīm tēmām parunāsim tiešajā translācijā!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Lai vai kāds būtu mūsu vecums, mēs vienmēr būsim sievietes! Par tēmu „Kā saglabāt jaunību un sejas, un auguma skaistumu” mūsdienu skaistuma indust ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 •   Slavēšanas dziesma: “Šeit esmu Tevi pielūgt…”

 •   Lai paļāvība, miers un prieks mājo mūsu dvēselē!   

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata