Par 2019.gada auskaru trendiem

moderni_auskari

Nu ko, cepures esam noņēmušas, matus izpurinājušas, sakopušas un tas nozīmē, ka varam sevi rotāt ar auskariem. Un tieši par tiem šodien vēlos jums pastāstīt.

Patiesībā – auskari ir īsts brīnum-aksesuārs. Tas ir ļoti vienkāršs veids, kā dažādot savu tēlu, pievienot tam savu „rozīnīti”, pie tam, nemaz nemainot savus ieradumus un netērējot daudz naudas savas garderobes papildināšanai.

Liekas tāds sīkums… Bet auskari, taču, atrodas tuvu mūsu sejai un tas nozīmē, ka tie pievērš sev uzmanību. Tāpēc – noteikti smaidiet, jo nekas cits, bet gan smaids ir galvenā mūsu tēla rota!

Kādi tad šajā 2019.gada pavasara-vasaras sezonā ir auskaru trendi?

Ģeometrija piestāvēs lakoniskās klasikas cienītājām. Ģeometrisku formu auskari visbiežāk piestāv visām sejas formām, izņemot auskarus ar masīvu apakšējo daļu. No tiem jāuzmanās sievietēm, kurām ir bumbierveida sejas forma vai apjomīga vaigu kaulu daļa.

auskari_2019 (5) auskari_2019

auskari_2019 (14) auskari_2019 (12)

Dabā nekas nepastāv identiski vienāds – un tieši ar šādu devīzi modē ienāca asimetrija un nevienādas formas viena komplekta auskari. Ja uzdrošināsieties izmantot šo trendu, tad esat gatavas saņemt arī šādas piezīmes: „Liekas, tu esi pazaudējusi auskariņu…” vai „Kāpēc tev šodien nevienādi auskari?” Bet, ja esat gatavas atbildēt ar frāzi: „Man tā patīk!”, tad šis trends uzmanību jums nodrošinās 100%!

auskari_2019 (8)

auskari_2019_1

Ja šovasar šo trendu vēlaties izmēģināt arī jūs, tad pievērsiet uzmanību jau gataviem asimetrisko auskaru komplektu piedāvājumiem.

Garas auskaru ķedītes ar pērlītēm, bumbiņām, platas vai šauras ķēdītes – tās visas ir šīs vasaras aktuālās auskaru tendences. Sievietēm, kuru sejas forma ir garena, piestāvēs plati un apjomīgi auskari, bet tām, kuras seju vēlas „pastiept” garāku, piestāvēs jebkuri garas formas auskari. Šis trends ir viens no mierīgākajiem un ierastākajiem, tāpēc to atļauties var jebkura sieviete.

auskari_2019 (4) auskari_2019 (3)

auskari_2019 (6)auskari_2019 (7)

auskari_2019 (10)

Etniskais stils auskaru modē šajā sezonā izpaudīsies visā savā krāšņumā. Vasarā vispopulārākie būs gliemežvāku, kukaiņu, ziedu un lapu formu auskari.

auskari_2019 (18)auskari_2019 (16)

Bet, ja vēlaties, lai auskari „spēlētu” solo lomu, tad vislabākā izvēle būs apjomīgi un gari auskari. Šādi auskari ideāli piestāvēs sievietēm ar īsu matu griezumu vai kopā savāktiem matiem. Brīva kakla zona un lakonisks tērps būs ideāls paņēmiens, ja uzmanību vēlamies pievērst sejai. Šādi auskari spēj mainīt tēla noskaņu burtiski vienā mirklī.

auskari_2019 (15) auskari_2019 (11)

Vai redzat cik liela loma pieder aksesuāriem un cik daudz dažādu nianšu jāievēro tos izmantojot? Bet es, tomēr, jūs iedrošinu: tās, kuras ne reizi nav iegādājušās auskarus, izdariet to šovasar! Bet tās, kuras auskarus savas garderobes pilnveidošanai jau izmanto, iedrošinu pievērst uzmanību oriģinālākiem, vēl līdz šim nekad neizmēģinātiem modeļiem!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Lai vai kāds būtu mūsu vecums, mēs vienmēr būsim sievietes! Par tēmu „Kā saglabāt jaunību un sejas, un auguma skaistumu” mūsdienu skaistuma indust ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 • Pirms kāda laika mūsu blogā es jau biju izveidojusi publikāciju ar 10 padomiem kā izskatīties slaidākai. Šodien par nākamajiem desmit. Šie pado ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata