Šī sadaļa būs recepšu sadaļa, kurā šad tad ielikšu gan savas ēdienu, gan skaistumkopšanas, gan veselības uzturēšanas receptes, lai man tās būtu visas vienuviet.

Ja runā par ēdienu sadaļu – tajā es pārkāpšu visus pareizo, gudro un ieteikumiem pilno saitu un blogu veidošanas nerakstītos principus, kas attieksies uz ēdienu receptēm. Te  būtu jābūt vispareizākajiem ēdieniem, kas domāti mūsu vecuma sieviešu svara saglabāšanai, veselības uzturēšanai utt. Šis nebūs tas gadījums. Patiesībā, šo sadaļu es veidošu sev un droši vien te ielūkosies arī tu.

Es te  vienmēr varēšu iegriezties, lai atcerētos mūsu ģimenē kādreiz iemīļotos un ātri pagatavojamos ( man tas ir svarīgi, jo mans dzīves stils un ikdienas ritms ir aktīvs ), bet piemirstos ēdienus. Tie, droši vien, nebūs paši ideālākie, lai saglabātu svaru, veselību utt. Es jau arī esmu tikai cilvēks :).  To visu  ( veselības saglabāšanu un uzturēšanu ) jau 9 gadus kompensēju savādāk, tāpēc atļaujos kādreiz pārkāpt ideāla dzīvestila noteikumus…

Nezinu kā ir tev, bet man ir tā: atrodu, noklausos vai izlasu labu, garšīgu recepti, „nenokāpju no tās” kādu nedēļu, citreiz ar pārtraukumiem mēnesi un tad…aizmirstu. Un atceros ( labākajā gadījumā ) pēc gada, pāris gadiem.

Tad, lūk, lai tas nenotiktu – šī būs mana un arī tava, iespējams, iemīļoto recepšu, skaistumkopšanas masku,  veselības uzturēšanas  padomu krātuvīte.

Un, ja vēlies padalīties arī ar savējām…būšu ļoti priecīga!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata