6 padomi, kā vīrieti apmierināt emocionāli

attiecibas_ar_virieti

Un tas ir ne mazāk svarīgi. 

Mūsu vīrieši maz runā par to, ko viņi gribētu, ko viņiem vajadzētu.  Bet arī vīriešiem ir vajadzības un emocijas. Un tavs vīrietis, tāpat, kā lielākā daļa pārējo vīriešu, maz runā par to, kas viņam būtu vajadzīgs.

Ja viņam kā trūkst, viņš drīzāk attālināsies, dusmosies, nekā runās vai diskutēs par to. Līdz ar to ir skaidrs, ka mums, sievietēm, jāizmanto sava intuīcija un jāpārliecinās, ka paralēli visam, ar ko esam dzīvē pārņemtas un noslogotas, apmierinam arī sava vīrieša emocionālās vajadzības.

Tas nemaz nav grūti, ja mīlam un tas nav mazāk svarīgi par visu pārējo, kas mūsu dzīvē ir darāms.

Fiziskā saite.

Atceries, ko viņš mīl, kas viņam vajadzīgs. Biežāk paņem viņu pie rokas, apskauj, noskūpsti, sakārto kaklasaiti vai pieskaries matiem, tos sakārtojot. Tie ir fiziskie pieskārieni emocionālajā līmenī un tie noteikti jūs tuvinās. Un tici man – ja tā nav biisi līdz šim, arī viņš tev sāks biežāk pieskarties.

Līdzjūtīgas sarunas.

Sarunājies ar savu vīrieti. Vairāk klausies un jūti līdzi. Un ne vienmēr ir jāatbild ar savām domām un padomiem. Viņam nepieciešams, lai tu viņu vienkārši uzklausītu un censtos saprast. Liec viņam sajust, ka tev ir svarīgas viņa domas, skatījums un viedoklis, un drīz vien viņš dalīsies ar savām jūtām un pārdomām arvien biežāk.

Nedalīta uzmanība.

Kad pavadāt laiku divatā, pavadi to tikai ar viņu. Esi te un tagad. Noliec malā telefonu, attālinies no visa, kas var novērst tavu uzmanību. Nerunājiet par darbu, naudu, ģimenes problēmām. Vienkārši baudiet viens otru.

Nelūgta interese.

Uzdod viņam konkrētus un tiešus jautājumus. Par to, ko viņš jūt, par ko viņs šobrīd uztraucas, ar kādām grūtībām saskaras. Uzsāc šo sarunu pati, lai viņš sajustu, ka tu patiešām par viņu uztraucies un domā.

Ņem dalību viņa dzīvē.

Nav obligāti ar viņu iet uz futbola spēli, bet tu vari viņam nopirkt uz to biļeti. Izrādi interesi pret to, ar ko viņš aizraujas.

Neatņem viņam personīgo zonu.

Tas ir svarīgi jebkurās attiecībās. Negaidi, kad viņš pats sagribēs pabūt viens vai pabūt kaut kur ārpus mājas. Ieplāno arī tādas brīvdienas, kurās katrs nodarbosies ar savām lietām un hobijiem.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata