18 mazi padomi mīlošu attiecību saglabāšanai

ka_saglabat_attiecibas

Attiecības – tā ir prakse. Un nevienam neizdodas uzreiz. Praktizējiet attiecības. Un pielietojiet praksē arī šos mazos, bet svarīgos padomus (tie domāti gan sievietei, gan vīrietim):

1. Strīdi un konflikti būs vienmēr – ar to ir jāsamierinās. Ja rodas strīdi, nav jāceļ trauksme. Tas ir normāli. Tā jūs iepazīstat viens otru labāk. Un ir normāli, ja konflikta risinājums netiek atrasts – vienkārši samierinieties ar to, ka jūsu uzskati un skatījumi uz konkrētām lietām un situācijām ir dažādi.

2.” Labrīt” un „labu nakti” skūpstam ir ļoti liela nozīme. Vai arī jautājumam: “Kā pagāja diena?” vai vienkāršiem žestiem. Jā, varbūt, kādam liksies, ka tas ir banāli, bet tas viss ir ļoti svarīgi. Tā ir jūsu rūpju izpausme vienam par otru. Tas liecina: “Tu man esi svarīgs/svarīga. Es gribu klausīties, kā pagāja tava diena, kā esi juties/jutusies. Es gribu tevi skūpstīt. Es gribu tevi pirms miega apskaut.” Neatkarīgi no tā, kas notika starp jums dienas laikā, pirms gulētiešanas noteikti viens otru apskaujiet un noskūpstiet.

3. Ir jāsaprot, ka attiecībām līdzi nāk gan cerība, gan pienākumi. Varbūt tev patiešām vajadzēs iet uz tām vakariņām, uz kurām iet nevēlies. Varbūt tavai otrai pusītei ir svarīgi, lai tu to izdarītu viņa/viņas dēļ. Tās ir attiecības. Un tas ir tā vērts.

4. Dāviniet dāvanas. Dariet to negaidīti. Pārsteidziet viens otru. Kaut vai dodoties mājup, nopērkot viņas/viņa iemīļoto kūku. Lai radītu vajadzīgās emocijas, pārsteigumiem nav jābūt lieliem vai dārgiem.

5. Bieži sakiet „Es tevi mīlu”. Šo vārdu nekad nav par daudz. Cilvēks nedrīkst šaubīties par to vai tu viņu mīli. Otram nav jālūdzas „Vai tu mani mīli?” Tam ir jābūt skaidram ar vārdiem un bez tiem.

6. Neķirciniet vai nejokojiet par otru citu cilvēku klātbūtnē.

7. Palīdziet viens otram. Pat vienkāršās lietās. Pat, ja nespējat palīdzēt ar darbiem, uzmundriniet ar vārdiem.

8. Aizstāviet viens otru. Necietiet, kad citi cilvēki saka sliktas lietas par jūsu otro pusīti – nekad. Pat, ja tas ir kaut kāds sīkums: nesmejieties un neklusējiet. Ja mīļotais cilvēks nevar būt drošs, ka viņu aizstāvēsiet, tad kuram lai viņš uzticas?

9. Vienmēr atbildiet. Ja otra pusīte jums raksta vai zvana – vienmēr atbildiet. Ja jums nav laika atbildēt – lieciet otram to saprast. Lai to izdarītu, ir vajadzīgas tikai dažas sekundes!

10. Esiet pateicīgi. Sakiet viens otram „paldies”, neuztveriet visu to, ko viens otra labā darāt, kā pašsaprotamu lietu. Cieniet viens otru, kad esat divatā vai citu cilvēku vidū.

11. Informēt viens otru par neplānotiem plāniem vai esošo izmaiņām. Neslēpiet tikšanos ar savu bijušo, biznesa komandējumu vai tusiņu ar darba biedriem vai draugiem. Cieniet viens otra laiku, lai otrs, zinot jūsu plānus, varētu plānot savējos. Turklāt, ja jūs nestāstāt par savām tikšanām, vai te var runāt par kaut kādu uzticēšanos?

12. Neesiet viens no tiem, kas rīko skandālus citu cilvēku klātbūtnē. Neuzsāciet nopietnus strīdus atvaļinājuma laikā vai citu cilvēku klātbūtnē. Ja no konflikta izvairīties ir grūti, vienkārši pasakiet “piedod man” vai “es vienalga tevi mīlu”.

13. Daudz skūpstieties. Skūpsts uz lūpām, deniņiem, vaigiem… Pastaigājoties, turieties rokās.

14. Neejiet prom pirmie. Esiet pacietīgi, viens otru gaidot.  Atveriet savai sievietei durvis.

14. Atbalstiet viens otru. Sviniet viens otra uzvaras. Esiet kā viena komanda, nevis sāncenši un skauģi.

15. Pievērsiet viens otram uzmanību. Jauna kleita? Pasakiet kaut ko, kaut vai vienkārši iesvilpieties! Viņa/viņas vēl miegainais, bet burvīgais smaids, kad tikko pamostaties… Pasakiet par to! Šie sīkumi ir tik svarīgi!

16. Par intīmām attiecībām. Nodarbojieties ar seksu. Pieskārieni. Intīmas attiecības, tuvība, flirts…

17. Veltiet sevi viens otram. Kad esat kopā, nesarakstieties ar citiem. Veltiet šo laiku un uzmanību viens otram.

18. Izvēlieties mīlestību.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Reiz skolotājs jautāja saviem skolniekiem: -Kāpēc cilvēki, kad strīdas, viens uz otru kliedz? -Tāpēc, ka zaudē savaldīšanos, - teica k ...

 • Visa mūsu dzīve caurcaurēm ir piesātināta ar attiecībām - un tas ir brīnišķīgi. Draudzīgs atbalsts, cieņa, mīlestība, ko izstaro apkārt esošie c ...

 • Vai zini kāds ir vislielākais mīts par ģimenes dzīvi? Tās ir laulības, kurās partneri nekad nestrīdas, vienmēr atrod kompromisus, burtiski slīkst ...

 •   Sargāsim viens otru! Tagad ir tāds laiks, kad ir ļoti grūti atrast kaut ko tiešām vērtīgu, tiešām īstu. Bet mēs sava muļķīgā lepnuma dēļ ...

 •   Šī multfilma ir balstīta uz seno stāstu par badu un par viens otra atbalstu. Tā māca mūs, ka tad, kad mēs cīnāmies, lai pabarotu tikai s ...

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata