Kā saglabāt labas attiecības ar naudu

42-16875128Ja kaut kas ir vajadzīgs, bet attiecībā uz naudu tas ir diezgan diskomfortabli, ieteicams ar naudu saglabāt labas attiecības – respektīvi jāpaliek tādā situācijā jeb stadijā, kad baiļu un diskomforta vietā tava attieksme pret to ir patīkama un pateicīga.

Šajā brīdī prātam var šķist, ka mēs kaut ko zaudējam (ja nenopērkam tieši tagad), un prāts var mums „pasviest” uztraukuma sajūtu. Bet ir nedaudz jāpaliek ar šo sajūtu un tu redzēsi, kā prāts sāk samierināties un šī sajūta ātri pāriet. „Man nav” vietā ir gudri sev pateikt „Toties man ir…” – un izdomā pati, kas tas ir.

Vari sev pateikt, piemēram, tā: „Nopirkšu tad, kad man priekš tā būs vislabvēlīgākais laiks.” Un tas noteikti būs. Un tu redzēsi, ka bieži vien dzīve tev piedāvās pat kaut ko vēl labāku.

Un vēl tu vari pateikt tā: „Ja man tas tiešām ir vajadzīgs, tad, lai tam parādās nauda” un ar smaidu un paļaušanos aizmiedz un no rīta pamosties un priecīgi izstaipies – jo nauda, ja tā tam būs jābūt, ir jau ceļā pie tevis.

Es zinu šīs sajūtas un situācijas un pati esmu tās pāris reizes dzīvē pārbaudījusi un izbaudījusi. Atceros vienu no šiem gadījumiem: pirms daudziem gadiem biju situācijā, kad man bija jāizvēlas par tobrīd man lielas naudas summas ieguldījumu, kuras man nebija. Un es sev teicu tā: ja tam būs jānotiek, nauda atradīsies. Lai gan… tobrīd nebija absolūti nekādas pat vismazākās nojautas no kurienes tā varētu uzrasties. Tu man neticēsi – man uzradās tieši TIK liela summa (precīzi lats latā), cik man bija nepieciešams. Un te svarīgs ir nākamais ieteikums: tikai nepalaid garām zīmīgus notikumus, kurus vari uztvert par sakritību un neatsakies no tā mazumiņa, ko liktenis tev dod.

Un katru dienu sev pajautā: ko es varu vēl izdarīt? Un ko es vēl neesmu izdarījusi? Jo ne vienmēr nauda “nokritīs no gaisa” – ir jāizmanto dotās iespējas, ir jādomā ko TU vari izdarīt lietas labā, lai tā uzrastos. Jo viena lieta, kad tu  nezini vai tā tev kaut kam jāiztērē vai nē (kā manā gadījumā, ko tikko aprakstīju), bet otra lieta – kad tā nepieciešama kādas svarīgas situācijas atrisināšanai vai parāda atdošanai.

Un kā TU saglabā ar savu naudu attiecības?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata