Vēlmju piepildīšanas matemātika

 

ka_sasniegt_savu_merki

Cilvēcisko vēlmju pasaule ir TIK daudzveidīga! Cilvēku vēlmes atkarīgas pat no ienākumiem, rakstura, pašvērtējuma, pasaules uzskatiem un pat sapņotāja izglītības līmeņa. Diemžēl, daudzas no tām tā arī paliek kā bērnības fantāzijas. Bet, ja tu neesi aizmirsusi, kā tas ir – sapņot, tad tagad, būdama pieaugusi, tu noteikti reizēm atceries, ka esi kaut kad sapņojusi doties kruīzā, vai kādu pusgadu padzīvot kādā eksotiskā valstī…

Bet tālāk par sapņiem nekas nav virzījies. Kāpēc tā? Tāpēc, ka šī vēlme līdzinās miglainam mākonim, un izredzes tās īstenošanai ir tikpat miglainas. Gribi savu sapni tomēr realizēt? Sāc plānot, rēķināt savus ienākumus un izdevumus. Precīzi skaitļi pārliecinās zemapziņu, ka šai lietai esi ķērusies klāt ļoti nopietni un pamatos, kāpēc tev ir nepieciešami tādi ienākumi. Bet kādi tie ir? Cik daudz naudas tev nepieciešams nopelnīt, lai īstenotu savu sapni? Saskaitīsim?

Ja tev jau tagad ir ieradums pierakstīt savas vēlmes vai sapņus, tad tev būs vienkāršāk. Izmanto šo savu sarakstu. Ja tu līdz šim neesi domājusi par to, ko tu vēlies, ir pienācis laiks padomāt. Pārliecinies vai šīs vēlmes ir tavējās, vai tās rada pozitīvas emocijas, smaidu, vai, par tām domājot, tev gribētos rīkoties. Būs noderīgi tām veikt tādu kā test-draivu. Apmeklē vajadzīgās vietas, salonus, pamēģini piemērīt uz sevis lietas, lai uz dažām minūtēm vai dienu sajustos vēlamajā vidē. Tas palīdzēs tev izvairīties no viltus mērķiem. Ja priecē, tātad tavējais! Rada vienaldzības sajūtu, nav nekādu emociju – nav tavējais! Kad tu sapratīsi, ko tu gribi un vai gribi, var pāriet uz nākamo soli.

1. Izveido tabulu tev ērtā programmā vai vienkārši uzzīmē to uz lapas. Tev būs vajadzīgas 3 vertikālas ailes.

1. aile: Tava vēlēšanās. Ieraksti šajā slejā to, ko tu patiešām vēlies. Šajā gadījumā nav obligāti jāapraksta detaļas, gana būs tik daudz, lai tu saprastu, par ko iet runa. Lai vieglāk būtu orientēties termiņu ziņā, raksti savas reālās vēlmes, kuru realizēšanai nav nepieciešamas milzīgas pārmaiņas, un, ievērojot zināmus nosacījumus, tu varēsi tās īstenot tuvākajos 1-3 gados.

2.aile: Ieraksti cik daudz naudas tev būs nepieciešams, lai tas notiktu vai, lai to realizētu. Šī summa būs kā viens vesels cipars.

3.aile: Pieraksti, cik daudz naudas nepieciešams, lai uzturētu (apkalpotu) to, ko tu gribi iegūt. Tie būs tā saucamie tekošie izdevumi. Tavs sapnis ir auto? Automašīnai nepieciešama diagnostika, remonts, benzīns. Dzīvoklis? Savs vai īrēts? Par to ir jāmaksā. Bet, piemēram, kleitas iegādei nav nepieciešami tekošie izdevumi un tu vari ielikt 0.

2. Sasummē ciparus (ja sapņi ir vairāki), kas redzami 2.ailē un izdali šo summu ar 36, izejot no tā, ka sava sapņa (sapņu) piepildīšanai būs vajadzīgi, piemēram, 3 gadi.

3. Sasummē naudu, kas redzama 3 stabiņā, kur tu rakstīji ikmēneša tēriņus, lai vēlamo uzturētu.

4. Saliec kopā ciparu no otra stabiņa (ko ieguvi, izdalot ar 36) un 3.stabiņa summu. Tu iegūsi naudas daudzumu, kas tev jānopelna katru mēnesi, lai savu sapni realizētu. Salīdzini šo ciparu ar taviem reālajiem ienākumiem.

Ja tu visu izdarīji pareizi, tad otrais un trešais cipars tev būs līdzīgi. Ja otrais cipars ir mazāks, nekā trešais, tad visdrīzāk tu kaut kur sevi ienākumu ziņā bremzē vai arī esi izsapņojusi kaut ko pārāk lielu un nereālu. Ja cipars no trešās ailes ir mazāks par otro, tad tas viss ir pilnīgi realizējams.

Līdzīga „matemātika” rada skaidru sapratni, kamdēļ tev vajadzīga nauda. Tieši atbilde uz jautājumu „kāpēc” ļauj zemapziņai izsniegt nepieciešamos resursus, pieslēgt tos tavai vēlmei un dot tev nepieciešamos padomus un idejas. Tādā veidā tavs sapnis kļūst vēl reālāks, vēl sataustāmāks. Tu redzēsi konkrētas summas un sāksi kaut ko mainīt, pētīt jaunus ienākumu veidus un ievērot izdevīgus variantus un apstākļus. Ja tu ar šo savu sapni „degsi”, ar prieku gaidīsi tā realizācijas dienu, tad tev radīsies arvien vairāk spēka un enerģijas tā realizēšanai. Tu burtiski pievilksi vajadzīgos notikumus, cilvēkus, naudu un veiksmi. Galvenais, lai šī tava vēlme būtu patiesa un sniegtu tev gaišu noskaņojumu, prieku un nekaitētu nevienam no apkārt esošajiem.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata