Ir tik skumji apzināties, ka ar katru paaudzi cilvēkiem ir grūtāk vienam otru atrast, satikt, ieraudzīt, iepazīt…

Neticami – gadsimtā, kad viss tik ātri attīstās un kad to izdarīt būtu visvieglāk, jo mums, taču, ir ātras mašīnas, mobīlie telefoni, internets… Bet, izrādās to nejauši vai, varbūt, tīši, esam radījuši, lai attālinātos viens no otra, paskrietu viens otram ātri garām un savas apciemošanas vai ar roku rakstītas apsveikuma vēstules vietā sev tuvam cilvēkam nosūtītu vienkāršu sms… Un noticis ir tā, ka vienā mājā dzīvojam 100, 300 vai pat 1000 cilvēku, bet viens otru nepazīstam …

Un, kā vienmēr, skaties un brīnies: kā 100 gadus atpakaļ, tā tagad tieši bērni ir tie, kas pierāda, ka nekas nav mainījies! Jo var, taču, tā vienkārši, sēžot blakus smilšu kastē, sākt runāt ar to meiteni, kurai ir tik skaisti leļļu rati!

Bet par ko ir šis blogs? Par mums, sievietēm mūsu skaistākajā dzīves periodā!

Nu jau vairs nav tie gadi, kad to darīt varam smilšu kastē, bet nāc te – katru dienu, kādā no buduāra stūrīšiem būsim arī mēs! Parunāsim kā mums iet, vai iet un kāpēc, varbūt, neiet.

Par to, kas mums ir apkārt, par to, kā uzlabot mūsu sajūtas, dzīvi, mūsu apkārtni, izskatu un veselību! Un blogs ir tamdēļ, ka mēs vēlamies ar jums visām kaut kur satikties – pastāstīt kā iet mums, padalīties pieredzē, pastāstīt kā iet citām mūsu vienaudzēm pasaulē un  uzzināt kā iet jums.

Un, mēs ceram, ka pie mums “ciemos” ienāks arī vīrieši, lai pārbaudītu kā mums te sokas un vai viss ir kārtībā pielejot, varbūt,  kādu brīdi “eļļu”  kaut kuram ugunskuram (ar kādu komentāru, ieteikumu diskusijai vai rakstam), lai labāk deg! :)

Un nav svarīgi kur Tu mīti – Latvijā, Īrijā, Anglijā, Amerikā vai Austrālijā – nāc pati un aicini arī citas mūsu vienaudzes līdz!

Kopā būs jautrāk, interesantāk un drošāk!

– Buduars.lv komanda –

 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata