Kā pareizi izvēlēties tonālo krēmu

Pacietība un laba gaume – tas ir tas, kas nepieciešams, lai tevis klātais make-up izskatītos nevainojams. Un ne vienmēr tas,kas skaitās tobrīd moderni, uzlabos tavu izskatu, figūru vai seju. Diemžēl, tieši tam daudzas  sievietes pievērš uzmanību pirmām kārtām. Bet, es ceru, ka ne vairs mūsu vecuma sievietes, jo mums ir vēl tāda īpašība ( tā uzkrājas ar gadiem) – kā nojauta, vai ne?

Tonālais krēms ir tas make-up līdzeklis, kas mūsu vecumā būtu nepieciešams katru dienu. Tāpēc ļoti svarīgi to izvēlēties pareizi. Ir grūti izdarīt pareizo izvēli, iepērkoties pirmo reizi. Būs jāizmēģina vairāki varianti, pirms atradīsiet savējo. Ļoti labi būtu, ja pirms lielā iepakojuma iegādes, jums pārdevēja piedāvātu iespēju iegādāties šī paša produkta testerīti. Piemēram, šobrīd es izmantoju MADARAS kosmētikas līnijas piedāvāto  tonālā krēma testeri. To jau lietoju trešo reizi un, domāju, ka no šī iepakojuma man sanāks vēl, vismaz, 3 testa reizes. Līdz ar to, esmu droša, ka pēc šīm 6 – 8 izmēģinājuma reizēm es noteikti sapratīšu vai šis tonālais krēms man patiks, derēs vai nē.

Izvēloties tonālo krēmu, jāvadās pēc jūsu sejas ādas tipa. Svarīgs moments: ja uz sejas ir pumpiņas, nelīdzenumi, paplašinātas poras – tas nozīmē to,ka šajās vietās tonālais krēms būs jāuzklāj biezākā kārtiņā. Bet! Šis būs ļoti svarīgs padoms – lai to nevajadzētu darīt vienmēr ( jo lai vai kā jūs centīsieties, tas BŪS pamanāms ) sakārtojiet savu organismu no iekšpuses, sakārtojiet savu vielu maiņu un pievērsiet īpašu uzmanību vēdera izejas problēmām, regularitātei. Ja problēmas pastāv, tas vispirms būs redzams uz ādas! Kā ar to tikt galā gudri, nenodarot pāri savam organismam, bet gan to sakārtojot, par to parunāsim kādā no nākamajiem rakstiem.

Tonālais krēms taukainai ādai

Taukainas ādas īpašniecēm vēlams izvēlēties šķidras konsistences tonālo līdzekli.

Svarīgi zināt, ka tonālais līdzeklis,kas domāts taukainai ādai, spēs izlīdzināt ādu, bet nespēs maskēt tās trūkumus.

Tonālais krēms sausai ādai

Ja tava āda ir sausa, izvēlies tonālo, kuram piemīt arī mitrinošas īpašības. Tādos gadījumos sejas āda izskatīsies dabiska. Savukārt, matējošie toņi, otrādi – provocēs mitruma izdalīšanos no ādas. Ja ādas tips ir normāls – par pamatu zem make-up var izmantot krēmus – fluīdus ( tonējošie un mitronošie ).

Tonālais krēms un ādas tonis

Kā izvēlēties pareizo tonālā krēma toni? Tonālā krēma uzdevums ir maskēt, bet nekādā gadījumā neizskatīties kā maskai. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi pareizi izvēlēties tā toni. Svarīgākais noteikums – tā tonim jasakrīt ar jūsu sejas ādas toni, bet tam tas nav jāatkārto! Piemēram, ja sievietes sejas āda ir rozā, ar sarkanīgiem plankumiņiem uz tās, nekādā gadījumā nav jāņem tāda paša toņa tonālais krēms. Ir jāizvēlas bēšā tonis.

Ja sejas āda ir dzeltenīga, jaizvēlas bēšīgi-rozā tonis, tumsnējai ādai: bēšīgu-aprikozes toni. Kopsummā, pēc toņu gammas, visus tonālos krēmus var iedalīt divos tipos: bēšīgajos un rozā. Pirmās grupas toņi ir neitrāli un, principā, var derēt jebkuram ādas tonim. Tai pašā laikā neveiksmīgi izvēlēts rozā tonis var izskatīties ļoti nedabiski.

Tonālo krēmu vēlams izvēlēties dienas gaismā. Pievērsiet uzmanību tam, ka to darot tas jāuzklāj nevis uz rokas, bet gan uz zoda vai kakla. Ievērojot šos noteikumus jums tonālā krēma iegāde neradīs nekādas problēmas.

Testējot savu nākamo pirkumu,  nosakiet vai tonālais krēms klājas viegli un vai uzsūcas ātri. Laba tonālā krēma uzdevums ir – mitrināt, maskēt un aizsargāt! Piefiksē to visu, pirms izdari galīgo izvēli!

Pacietību jums!

Aija


Interesanti raksti :

 •   Kosmētisko brendu pētījumi ir pierādījuši, ka pirms mēs atrodam savu ideālo tonālo krēmu un tā toni, mums būs jāizmēģina uz sevis vismaz 5 ...

 • 1.iemesls Dermatologi ir salīdzinājuši divas sieviešu grupas – tās,kuras lieto tonālo krēmu un tās, kuras to nelieto. Izrādās, ka tām,kuras šo lī ...

 • Iestājoties ziemai, mēs sajūtam, ka āda mainās. Un ne uz labo pusi...Daudzām pat gribās saukt SOS un pat tonālie krēmi vairs nelīdz... Izrādās, i ...

 • Kāds tonālais krēms ir vislabākais? To, droši vien, ir daudz un, ja mums tagad rastos kaut kāda maģiska iespēja aptaujāt kaut vai tikai Latvijas ...

 • Ne jau tāpēc, ka man būtu iestājies nostaļģijas periods un arī ne tāpēc, ka man drīz, pēc pāris gadiem, 50. Vienkārši nesen es lasīju grāmatu, ku ...

 

Tags: , , , , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata