Labāko tonālo krēmu tops

tonalie kremiKāds tonālais krēms ir vislabākais?
To, droši vien, ir daudz un, ja mums tagad rastos kaut kāda maģiska iespēja aptaujāt kaut vai tikai Latvijas sievietes vien, tad labāko tonālo krēmu top 10 būtu grūti aizpildīt, jo labo krēmu būtu daudz vairāk. Un katrai sievietei tam būtu savi iemesli, jo tas taču skaidrs, ka katrai ir gan savas prasības, gan „sava” āda.

Bet, tomēr? Un tieši tāpēc, ka pastāv šis „bet, tomēr”, es izpētīju interneta „āres” un atradu to, ka daudzos avotos domas sakrīt. Tad es sapratu, ka nav jēgas meklēt vairāk, pastāstīšu par šiem trim, par kuriem jūsmo tik ļoti daudzas sievietes.

Kurš ir manējais? Neviens no šiem. Tas, ko lietoju es, vēl  nav TIK populārs, lai gan domāju, ka to nebūs ilgi jāgaida Īkšķi uz augšu. Mans tonālais šobrīd ir mūsu pašu MADARA kosmētikas līnijas tonējošais fluīds. Esmu ļoti apmierināta!

Madara kosmētika

Un tā. Tagad ejam tālāk.
Es papētīju internetā atrastās aptaujas, to rezultātus un var izdalīt 3 šobrīd, lietotāju pašus atzītākos tonālos krēmus.

Tonālo krēmu TOP 3

Nr.1 Clinique Superbalanced Compact Make Up SPF20Clinique Superbalanced tonalais krems

Toni izlīdzinošs, kompaktais tonālais krēms. Labi mitrina ādu, kontrolē ādas tauku izstrādi, uzsūcot lieko tajās ādas vietās, kur tas nepieciešams, pie tam to dara visas dienas garumā. Tā unikalitāte ir arī tajā, ka tas „zina”, kurā vietā nepieciešams ādu mitrināt, bet kurā uzsūkt lieko taukainumu. Efektīvi aizsargā ādu no ultravioletā starojuma. To  uzklājot,  āda izskatās vienmērīgi līdzena. Nekaltē un nesavelk ādu, tātad, to lietojot, šīs izjūtas jums nekad nebūs.

Atsauksmes:
•    „Labāks par citiem tonālajiem, ko jebkad esmu lietojusi. Klājas ļoti labi, noslēpj ādas trūkumus, nav spīduma uz sejas, klājums ir skaists!”
•    „Labi matējošs, maskējošs, bez smaržas! Turas visu dienu, uz ādas nav jūtams.”
•    „Esmu apmierināta uz visiem 100: viegli klājas, nejūtu. Ideāli slēpj ādas trūkumus, man ir zudušas briesmīgās diskomforta sajūtas. Turas visu dienu.”
•    „Clinique man ir atradums! Neviens tonālais man nav tik ideāli derējis, ko tik neesmu izmēģinājusi…”

Nr.2 Vichy Dermablend

Vichy Dermablend tonalais kremsEfektīvi maskē: nelīdzenu ādas toni, tumšus plankumus, apsārtumus utt. Klājot šo krēmu, tekstūra burtiski kūst, kas ļauj palielināt maskējošo pigmentu koncentrāciju krēmā par 25%, kas ir 2 x vairāk, kā parastos tonālajos krēmos. Nodrošina maksimālu maskējošu efektu: pilnībā maskē dermatoloģiskus ādas trūkumus, neveidojot lokālus sabiezinājumus un neradot maskas efektu.

Uzreiz pēc uzklāšanas visi ādas nelīdzenumi tiek pilnībā noslēpti bez acīmredzamām robežām un lieka sabiezinājuma. Ādas tonis ir līdzens un skaists. Āda kļūst elastīga, komforta sajūta ir visas dienas garumā. Maskējošais efekts saglabājas 12 stundu garumā.

Atsauksmes:
•    „Sausina pretīgās ādas pumpas un veiksmīgi slēpj maisiņus zem acīm.”
•    „Uz ādas nav saskatāms un āda patiešām elpo! Veiksmīgi toņi, teicams krēms!”
•    „Labi klājas un mitrina ādu, seja iegūst skaistu, dabīgu toni.”
•    „Klājas līdzeni, burtiski  kā otra āda, rekomendēju!”
•    „Ļoti patīk, viegli uzsūcas, neatstāj pēdas.”

Nr.3 L`oreal Alliance Perfect

Tonālais krēms, kas pilnībā pielāgojas ādas tonim un tekstūrai. Tam ir mikro-plāna un ultra-maiga tekstūra, pateicoties kurai tas saplūst ar ādu, neradot „maskas” efektu. Viegli klājas, neatstājot uzL oreal Alliance Perfect tonalais krems ādas plankumus un traipus. Rada komforta un viegluma sajūtu. Ādu padara samtainu un maigu, bet tavs make-up būs patiesi perfekts.

Atsauksmes:
•    „Labi maskē ādas trūkumus, nav nepieciešams maskējošais zīmulis. Ādas toni padara vienmērīgu, neaizķepina poras, nav redzams.”
•    „Toņi ir tikai pieci, bet to ir absolūti gana visiem ādas variantiem tāpēc, ka tas pielāgojas ādas tonim, kas ļauj veiksmīgi iztušēt kontūras.”
•    „Uz apģērba pēdas nepaliek ( visādā gadījumā pēc 15 min. pēc krēma uzklāšanas). Rīta klājuma pietiek visai  darba dienai.”
•    „Vakarā ir viegli nomazgājams. Ērtais dozators padara visu vienkāršāku un ekonomiskāku.”

Kurš ir tavs tonālais krēms?
Padalies savā pieredzē, neturi „sveci zem pūra” Smaidiņš.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 4

Man ir ko teikt »

 
 • Dagnija

  Es arī šobrīd lietoju Madara tonālo Mēness fluīdu. Man patīk!

   
   
   
 • Bloga lasītāja

  Es arī, man ļoti patīk Madaras tonālais fluīds, viegli klājas un rada veselīgas ādas efektu. Pagaidām labākais ko esmu lietojusi :)

   
   
   
 • jasmina

  perfekts ir aptieka noperkams DR.WOLF anefug simplex tonalais krems.

   
   
   
 • ginta

  Tonālais krēms Nr. 1 Madara!!!! Perfekti klājas!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata