5 iemesli kāpēc ir nepieciešams tonālais krēms

tonalais krems1.iemesls

Dermatologi ir salīdzinājuši divas sieviešu grupas – tās,kuras lieto tonālo krēmu un tās, kuras to nelieto. Izrādās, ka tām,kuras šo līdzekli nelieto, novecošanas pazīmes parādās ātrāk un bieži vien ar 10 gadu starpību.

Lai cik tas dīvaini un neticami ( man gan liekas, ka tas ir tikai tāpēc, ka mēs joprojām dzīvojam vecajos stereotipos par dekoratīvās kosmētikas kaitīgumu, kas sen vairs nav tā…), bet make-up mūsdienās ir viens no efektīvākajiem ādas aizsardzības līdzekļiem pret ārējo jebkādu ietekmi un tieši tāpēc arī aiztur novecošanas procesus.

Un notiek tas tāpēc ka:


•    Tonālie krēmi brīnišķīgi aizsargā ādu no ultravioletā starojuma ietekmes ( krēmu sastāvā  ir UV filtrs).
•    Tonālie krēmi satur antioksidantus, kas neitralizē brīvos radikāļus un palēlina ādas novecošanas procesus. Tie ir E,C vitamīni, rozmarīna ekstrakts.
•    Daudzi tonālie krēmi satur speciālas vielas,kas stiprina  audus un ir spējīgas ievērojami uzlabot novecot sākušas ādas stāvokli un izskatu.

2. iemesls

Daudzas sievietes uzskata, ka tonālie krēmi vizuāli uzsver krunciņu un grumbiņu esamību un tieši tāpēc šo kosmētisko līdzekli nelieto, tādā veidā samierinoties ar ādas defektiem ( nevienmērīgs sejas tonis, paplašināti  asinsvadi, pārāk acīmredzamas poras utt.) un liedzot sev iespēju ne tikai iegūt labu make-up, bet arī izskatīties jaunākai.
Patiesība ir tāda, ka, ja šis kosmētikas līdzeklis tiek izvēlēts saskaņā ar tavas ādas tipu un dabisko toni, tas spējīgs  ne tikai slēpt ādas trūkumus, bet arī izlīdzināt sīkās krunciņas.

3. iemesls

Tonālie krēmi nevis sausina ādu (kā uzskata daudzas, it īpaši, mūsu vecuma sievietes), bet gan tieši otrādi – papildus to mitrina. Tie satur veselu vielu kompleksu, kas notur mitrumu un atjauno ādas hidrolipīdu barjeru.

Starp citu:

•    Augu ekstrakti,kas ir krēmos, veicina ātru mikroplaisiņu aizdzīšanu, jo,ja ādai tiek sniegts pietiekošs mitrums, tās atjaunojošās funkcijas aktivizējas.tonalais krēms-1
•    Lipīdi, silikoni aizsargā ādu no piesārņojuma un pārlieku lielas atdzišanas, bet emulsijas veidā esošais ūdens kopā ar taukiem padara ādu mīkstāku un palielina tās tonusu.

4.iemesls

Tonālā krēma mikrodaļiņas ir tik sīkas, ka ādas poras tas nosprostot nevar nekādi un līdz ar to ādu, loģiski, nepiesārņo.
Bez tam, lielākajā daļā tonālo krēmu pamatsastāvā ir silikons, kas veido mikrošķiedras. Tās, savukārt, uz āda virsmas izveido it kā neredzamu, elastīgu sietiņu, kas ir gaisa caurlaidīgs un tai pašā laikā aizsargā ādas virsmu no kaitīgas ietekmes.

5.iemesls

Tonālais krēms uz sejas var būt acīmredzams tikai tajā gadījumā, ja ir bijusi nepareiza tā izvēle: neņemot vērā ādas tipu, krāsu un ādas īpatnības. Pareizi izvēlēts tonālais krēms nerada nekādas problēmas. Par cik tonālā krēma pamatā ir mikroskopiskas sfēras, kas līdzīgas ādas šūnām, krēma pielietošana rada brīnišķīgu optisku efektu. Bieži vien tonālo krēmu receptē tiek iekļauti fotohromie pigmenti, kas koriģē dienas un mākslīgā apgaismojuma efektu.

Līdz ar to, tu nojaut, ka, ja tonālais krēms vēl nav nonācis uz tava kosmētiskā galdiņa,tad tam tur jābūt.
Bet atkārtošu vēlreiz to, ko teicu jau iepriekšējā rakstā: attiecībā uz šo kosmētikas līdzekli IR svarīga tā kvalitāte un, bieži vien, arī cena. Neskopojies, ja esi nolēmusi to iegādāties!
Tagad atliek tikai iemācīties to pareizi uzklāt. To mēs izdarīsim nākamajā tikšanās reizē.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Iestājoties ziemai, mēs sajūtam, ka āda mainās. Un ne uz labo pusi...Daudzām pat gribās saukt SOS un pat tonālie krēmi vairs nelīdz... Izrādās, i ...

 •   Kosmētisko brendu pētījumi ir pierādījuši, ka pirms mēs atrodam savu ideālo tonālo krēmu un tā toni, mums būs jāizmēģina uz sevis vismaz 5 ...

 • Kāds tonālais krēms ir vislabākais? To, droši vien, ir daudz un, ja mums tagad rastos kaut kāda maģiska iespēja aptaujāt kaut vai tikai Latvijas ...

 • Pacietība un laba gaume – tas ir tas, kas nepieciešams, lai tevis klātais make-up izskatītos nevainojams. Un ne vienmēr tas,kas skaitās tobrīd mod ...

 • Žurnāls Forbes ir publicējis 2010.gada visaugstāk apmaksāto Holivudas aktrišu sarakstu un pārsvaru gūst „labākā vecuma” pārstāves! Sandra Bullo ...

 

Tags: ,

Atbildes pavisam: 4

Man ir ko teikt »

 
 • saule

  Pilnībā nepiekrītu par mikrodaliņām, kas it tā nenosprosto ādas sporas.

   
   
   
 • marika

  es tam pilnigi nepiekritu.es daudzus gadus lietoju tonalo bet kad es parstaju to darit mana ada ar laiku palika 50 proceti labaka neka agrak.

   
   
   
  • Esat droša, marika, ka tas bija tāpēc, ka pārstājāt lietot tonālo? :) Tam varēja būt daudz, daudz citu iemeslu….Vēlos gan vēl piebilst, ka joprojām tirgū ir dažādas kvalitātes tonālie krēmi, fluīdi utt. – tāpat kā jebkuri citi kopšanas līdzekļi.

    
 • *-*

  Sāku lietot tonālo (bij aprakstā solīts ka ārstē pumpas, neticēju) jo netiku galā ar pumpām, padevos.Bet mēnesi pēc tā lietošanas sākšanas 90% pumpas pazuda līdz šai dienai. :) Ir pagājuši jau 10 gadi, lietoju katru dienu un visi dod 5 gadus mazāk nekā man ir :) nekad neesmu žēlojusi naudu tonāla izvēlei.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata