Viens kardigāns – četri varianti

kardigani_2019

Šis ir laiks, kad jau sākam pārkārtot savu garderobi no ziemas uz pavasara. Siltos, biezos apģērbus liekam prom vai tālāk/dziļāk, un veicam kārtīgu pavasara garderobes revīziju.

Un domāju, ka ne vienai man, bet arī jums daudzām, kardigāns ir kļuvis par vienu no iemīļotākajiem pavasara-vasaras-rudens komplektu veidošanas pamatelementiem. Bet, ja tā vēl nav, tad pastāstīšu, kāpēc tas tiešām ir ērts un izdevīgs bāzes garderobes elements.

Un es jau dzirdu, ka dažas steidz iebilst: „Nē! Tas ir pārāk vienkāršs, pārāk mīksts utt. Jā, tas ir ērts, bet tas arī viss. Piestāvēs tikai brīvajam stilam, bet man taču uz darbu jāstaigā…”

Nē, dāmas! Ja jūs tā domājat, tad neesat tam veltījušas pietiekoši lielu uzmanību. Pareizs kardigāns jūs spēj padarīt vēl slaidākas, akcentēs visas sievišķīgās-pievilcīgās auguma aprises un iederēsies visos dzīves gadījumos. Bāzes garderobes kardigāns būs modē vēl ilgi un tāpēc tas noteikti būs gudrs pirkums.

Kā pamatu ņemam bāzes krāsas kardigānu, kura garums ir līdz ceļgalam. Īsi kardigāni ne vienmēr izskatās labi un ne vienmēr saskaņojami ar citiem dažāda garuma apģērbiem. Jā, tas var būt melns, pelēks, bēšā, bet tikpat labi jebkurā citā jūsu paletes bāzes garderobes krāsā. Es savos zemāk redzamajos piemēros ņēmu tumši zaļas krāsas kardigānu.

Ja jūs nēsājat tikai bikses, tad kardigāna garums var būt jebkurš – tāds, kāds jums vislabāk izskatās. Bet, ja nēsājat arī svārkus un kleitas – uzmanību pievērsiet garākiem modeļiem.

Vai apģērba svārku daļa drīkst būt garāka par virsējo apģērbu?

Ja apģērbs ir kontrastainā krāsā, tad ne vairāk kā par 5-7 cm. Ja šie abi apģērbi ir tuvos toņos (un kardigāns svārku daļu nesaspiež ielocēs), tad garumu starpība drīkst būt jebkura.

kardigani_2019 (3)

Galvenais, lai augums netiktu sadalīts vienādās daļās uz pusēm. Ja svārku daļa ir apjomīga un tiek saspiesta ielocēs tā, ka zem kardigāna veidojas apģērba kunkuļi, tad ir jāizvēlas īsāka garuma kardigāns.

Ja uz ofisu velkam žaketi – tas komplektā rada korektas, lietišķas līnijas. Savukārt, kardigāns – maigākas, plūstošākas, tādejādi radot iespaidu, ka jūs esat darbinieks, kuram var uzticēties, kurš rūpējas par tiem cilvēkiem, kuri pie viņa vērsušies. Tātad – viss atkarīgs no tā, kāds iespaids jums ir jārada.

Ja uz ofisu izvēlamies kardigānu, to var saskaņot ar blīva auduma trikotāžas futlārkleitu, korektas formas somu, ērtiem apaviem un stilīgu rokaspulksteni.

kardigani_2019 (4)

Veidojot brīva stila komplektu, var droši izmantot krāsu kontrastus. Trikotāžu ar trikotāžu kopā likt nevajadzētu, tāpēc svītera vietā, kas labāk izskatītos ar ādas jaku vai mēteli, labāk izvēlēsimies kreklu vai blūzi.

kardigani_2019 (2)

Ja vēlamies veidot svinīgāku komplektu, tad džinss un trikotāža nav vēlamie svētku komplektu dalībnieki, tāpēc tos izmantosim tikai tur, kur nav vajadzības translēt oficialitāti vai pārlieku svinīgumu.

kardigani_2019

Trikotāžu nevajadzētu likt kaimiņos kopā ar dārgakmeņiem, toties veiksmīgi tēlu papildinātāji būs mūsdienīgie pērļu izstrādājumi vai metāls.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 •   Vasaras Saulgrieži sagaidīti, Jāņi nolīgoti, jāņu bērni aizbraukuši. Kas atliek? Jākārto māja, jāatvadās no svētku pušķojuma, greznojuma. ...

 • Nu ko, cepures esam noņēmušas, matus izpurinājušas, sakopušas un tas nozīmē, ka varam sevi rotāt ar auskariem. Un tieši par tiem šodien vēlos ju ...

 •   Vasaras puķes jau sals ‘’nokodis’’, ziemcietes jau būtu laiks nogriezt, pabarot ar rudens mēslojumu un likt gulēt. BET – kur tad ņemt ko ...

 • Lai vai kāds būtu mūsu vecums, mēs vienmēr būsim sievietes! Par tēmu „Kā saglabāt jaunību un sejas, un auguma skaistumu” mūsdienu skaistuma indust ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata