Kā atgriezt mīļoto

ka-atgriezt-milotoJa nav pareizi un regulāri strādāts pie attiecībām, jebkurā momentā tās var kļūt nestabilas. Laikam katrai no mums ir skaidrs, ka tas ir abpusējs darbs, kurš jāpadara par ļoti patīkamu un laimīgu.

Vai tad tas ir tik grūti nopirkt jaunu veļas komplektu un, ietērpties tajā, paflirtēt ar mīļoto vīrieti, dāvājot viņam glāstus un skūpstus? Vai tad tik grūti vīrietim uzaicināt mīļoto vai sievu uz tikšanos vai pastaigu un uzdāvināt ziedus?

Vienkārši…kad laimīgas attiecības sākam uztvert kā parastu lietu, mēs ātri par to visu aizmirstam. Jebkurai sievietei ir grūti tik galā ar šķiršanos no mīļotā. Bet ne visas tik viegli padodas…Ja arī tu esi viena no tām spītīgajām un mērķtiecīgajām, kuras vienmēr cenšas panākt savu, tad šie padomi ir domāti tev.

9 soļi, lai atgrieztu mīļoto

Lūk, psihologu padomi – precīzs ceļvedis tavai rīcībai:

1. Atceries galveno noteikumu uz visu dzīvi: neviens tevi nemīlēs, kamēr tu pati sevi neiemīlēsi! Kā var patikt atspulgs spogulī ar saraudātām acīm, sapampušu seju, ataugušām matu saknēm un vecu halātu mugurā? Atvadies no spēcīgajām negatīvajām emocijām tieši tagad, rīkojoties saprātīgi, praktiski un saskaņā ar galveno mērķi. Tev par sevi ir jāsajūsminās! Tev katru dienu jāizskatās satriecoši! Tev jāsajūsminās par sevi, piemēram, jāpriecājas par jaunu apģērbu vai kosmētiku. Bez šī punkta izpildes pie nākamajiem nemaz neķeries!

2. Tagad tu esi gatava doties tālāk un atgriezt savu mīļoto. Visticamāk, tu savam mīļotajam esi kļuvusi par izlasītu grāmatu, kuru var nolikt vecajā plauktā. Kā to mainīt, lai viņš saprastu, ka ir izlasīji ne tuvu visu, nav izbaudījis pilnībā? Tev jādara tas, ko neesi darījusi agrāk! Maini savu imidžu, nosaki jaunu mērķi un sasniedz to, dari jebko, kas tev nav raksturīgi.

3. Satiekot mīļoto , esi draudzīga un jauka. Nerādi neapmierinātu seju, bet nevajag arīka-atgriezt-miloto (4) pļāpāt bez apstājas par to, cik laimīga tu esi. Ieturi zelta vidusceļu – esi jauka un noslēpumaina. Bet nepārcenties! Lai visu par tevi izsaka tava satriecošā āriene, bet par taviem panākumiem viņam jāuzzina no apkārtējiem (piemēram, no viņa drauga…)

4. Lai atgrieztu mīļoto, ievēro noteikumu: viņa mamma ir tava labākā draudzene! Pat, ja agrāk tu šīs attiecības neesi īpaši uzturējusi un tām neesi atradusi pietiekoši daudz laika, tagad padalies ar vīramāti vai mīļotā mammu savos pārdzīvojumos. Pazvani, aizej ciemos uz tēju vai pat kaut ko stiprāku. Pastāsti, cik tev slikti un kā tu mīli viņas dēlu. Tā taču ir taisnība un, kā jau jebkura sieviete, viņa tevi sapratīs un jutīs līdzi.

5. Vēl viens paņēmiens – kļūsti par viņa draugu. Vispirms izrunājiet par to, ka jūs esat tikai draugi, dalies ar viņu visā, kas notiek tavā dzīvē, vienkārši jautā par viņa dzīvi, par jauno sievieti, dod padomus. Var sanākt tā, ka bieži atrodoties blakus, tu viņam nebūsi pieejama, bet aizliegtais auglis vienmēr ir salds. Lai paiet laiks un tad vari rīkoties. Tiklīdz zvana vai uzrodas viņa jaunā paziņa, tev tūlīt pat jāizbeidz saruna vai jādodas prom, attaisnojoties ar muļķīgiem iemesliem. Pierodot pie tevis, viņš savu jauno paziņu sāks just kā traucēkli, bet pēc tevis sāks skumt. Varbūt nedaudz viltīgs gājiens, bet patiesībā tāda ir vīriešu psiholoģija un tas nav apmāns, bet gan šo zināšanu izmantošana.

6. Viņš būs kopā ar to sievieti, kura ļaus viņam justies kā īstam vīrietim, varonim, spēcīgam un uzticamam. Ilgi viņa uzmanību nesaistīs sieviete, kura ir „gādīgā mamma” vai „spēcīgā sieviete”. Agri vai vēlu viņš satiks to, kurai būs nepieciešama viņa palīdzība un atbalsts. Ļauj sev būt vājai ar viņu, bet viņam spēcīgam ar tevi.

7. Atceries sevi kad jums bija attiecības. Tu vienmēr visu darīji viņam, jūsu attiecībām, jūsu ģimenei? Ja atbilde ir pozitīva, tev ir jāatbrīvojas no šīs atkarības. Parādi, ka tu spēj dzīvot patstāvīgi, neapslāpējot ar savu mīlestību viņa brīvību. Daudzas sievietes, kuras ir izcietušas šķiršanos ar mīļoto, sasniedz panākumus savā hobijā, karjerā, sāk savu biznesu un realizē savus sapņus (kaut vai atpūtu okeāna krastmalā). Paliec draugos ar savu bijušo, kā bija teikts piektajā punktā. Kad tu atgriezīsi savu mīļoto vīrieti, neatkārto iepriekšējās kļūdas. Vīrietis mīl sievieti, kurai ir savas intereses, aizraušanās, kura arī pati mīl sevi.

8. Ja vēlies atgriezt savu mīļoto, neuzsāc nopietnas attiecības ar kādu, par spīti bijušajam. Smalks flirts un draudzība ar citu vīrieti gan ir obligāti! Atceries par seniem draugiem (vīriešiem), atjauno kontaktus ar viņiem, pastaigājies, pavadi laiku vīriešu kompānijā, nepārvēršot šīs attiecības romantiskās. Lai tavs mīļotais par to uzzina. Kā jebkuram vīrietim, viņam radīsies bara instinkts: kad sieviete patīk apkārtējiem vīriešiem, viņa patīk arī viņam. Galvenais nepārkāp draudzības robežu ar citiem vīriešiem. Smalki flirtējot, pārējiem esi noslēpumaina un nepieejama.

9. Visu psihologu padomi par šo tēmu ir vienoti šajā: ja tu esi mīļotajam atklājusi, ka vēlies būt ar viņu kopā, bet viņš uzstāj par šķiršanos, atlaid viņu! Nedomā, ne uz visiem laikiem… Uz dienām 7-10, ne ilgāk. Pazūdi uz šīm 10 dienām no viņa redzes loka pilnībā.

ka-atgriezt-milotoŠī laika būs gana, lai mainītu savu imidžu, ar kādu atjaunotu draudzību, parūpēties par savu ārējo izskatu, dzīvot aktīvu dzīvi.

Tad jāpāriet uz aktīvām darbībām. Sāc ar viņu vienkārši draudzēties, neieminoties par attiecību atjaunošanu, parādies, it kā nejauši, tur , kur varētu būt viņš, pie tam, tev jāizskatās satriecoši, esi vienmēr ar kādu – tomēr, tikai ar draugiem (nekādus skūpstus ar citiem vīriešiem viņa klātbūtnē vai redzeslokā). Paliekot ar viņu vienatnē, uzvedies kā draugs, atsveicinies vienmēr pirmā, aizej pirmā, noliec klausuli pirmā, esi jauka un labā noskaņojumā.

Speciālisti rekomendē izmantot visus šos noteikumus vienlaicīgi. Bet…bieži vien gadās arī tā, ka, mainoties pašai, iemīlot sevi, sākot veikt darbības sevis dēļ, bijušais vīrietis sievietei kļūst nevajadzīgs. Sieviete saprot, ka atgriezt mīļoto bija tikai mērķis, kas radās vien aizvainotās mīlestības dēļ.

P.s. Nelielai atkāpei. Svetlanas Jermakovas metodika „Netraucē viņam tevī iemīlēties. Metodika, kas atdzīvinās pat vīru”, kas drīzumā (elektroniskā formātā) būs pieejama arī latviešu valodā, sniegs daudz vērtīgu padomu ne tikai par šo tēmu vien.

Metodikā būs vienkārši, izpildāmi noteikumi, padomi un vairākas atsauksmes-rezultāti no 100 reālām, brīvprātīgajām sievietēm, kurus viņas ieguva, izmantojot šo metodiku. Tas nav romāns, ko izlasot aizmirsīsim. Tas ir reālu darbību-padomu apkopojums, kurus izmantojot, iespējams tai pašā vai tuvākajās dienās, jutīsi vai redzēsi rezultātus.

Šie padomi noderēs vienmēr un katrai. Tie neļaus tev aizmirst, ka esi metodika-netrauce- vinam-tevi- iemiletiesSieviete un, ka tava otra pusīte ir Vīrietis. Un nav svarīgi vai tu esi sieva, kura nodzīvojusi laulībā jau 30 gadus vai jauna 16-gadīga meitene, kura vēlas savu pirmo mīlestību noturēt pēc iespējas ilgāk ne tikai savā atmiņā, bet arī dzīvē – šī metodika ir domāta sievietēm, kas vēlas būt neaizmirstamas, liktenīgās un tādas, kuras neviens nekrāpj.

Ja nevēlies nokavēt metodikas iznākšanas dienu un, ja to vēl neesi izdarījusi, paraksties uz bloga iknedēļas jaunumiem un dāvanā iegūsti bezmaksas stila grāmatiņu „Būt Pasakainai Savos 40+”.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Daiga

  Labs raksts

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata