Veidojam stilīgu komplektu – spilgtas laiviņas + bāzes svārki

stiligs_komplektsTurpmāk, mēs šad tad pētīsim kādu internetā atrastu kādas „dīvas” vai ģērbšanās stila lietpratējas nēsātu apģērba komplektu, analizēsim to un mēģināsim kaut ko līdzīgu veidot no savā skapī esošajām drēbēm. Kāpēc tas varētu noderēt? Tāpēc, ka, vadot garderobes veidošanas vebinārus, esmu dzirdējusi apmēram šādas frāzes: „es neprotu veidot komplektus”.

Tāpēc, šajā gadījumā nav nekā vienkāršāka un vieglāka, kā ik pa laikam vērot sievietes, kuru ģērbšanās stils patīk un mēģināt kādu ideju atkārtot ar savā skapī esošo.

Mūsu šodienas modele būs Keita Hadsone. Palūkojies, cik harmoniski vienā komplektā tiek apvienoti bāzes zīmuļsvārki un oriģināls T-krekliņš ar printu, bet spilgtās krāsas laiviņas šo komplektu „aktivizē” un padara tiešām atmiņā paliekošu. Vai tā ir?

Un tātad, kādi apģērbi un aksesuāri tiek šajā komplektā iekļauti?

foto

1.Melni zīmuļsvārki. Mēs zinām, ka Tas ir bāzes apģērbs un šajā gadījumā visa tēla pamats. Šis svārku modelis ir neuzkrītošs un tieši tāpēc labs fundaments jebkuram komplektam (tāpat kā visi bāzes apģērbi).

2.Balts T-krekls ar lakonisku printu. Siluets laikmetīgās mākslas garā tēlu padara ļoti aktuālu, bet melnbaltā krāsu gamma joprojām tam ļauj palikt atturīgam.

3. Dzeltenas laiviņas. Neapšaubāmi spilgtākā radītā komplekta detaļa. Šis apavu pāris ir brīnišķīgs veiksmīgas akcenta izvēles piemērs. Kurpes piesaista uzmanību slaidajām kājām, bet krāsa harmonizē arī ar saulaino nēsātājas sezonas tipu. Bet, ja šādu komplektu veidosi Tu, tad Tev ir jākoncentrējas uz savu personīgo krāsu sezonas tipu.

4.Saulesbrilles – aviatori. Pievērs uzmanību – šis ir saulesbriļļu bāzes modelis, bet Keita izvēlējās brilles ar spilgti ziliem stikliem. Ja neesi 100% pārliecināta, ka abas izvēlētās spilgtās krāsas harmonizē, nav obligāti šis tēls jākopē pilnībā, apvienojot divus tik uzkrītošus elementus (brilles un kurpes). Dūmakaini-pelēkas krāsas stikliņi būs vairāk universāli. Briļļu stikliņus izvēlies saskaņā ar savu krāsu sezonu un pievērs uzmanību tam, lai briļļu metāla rāmīši krāsas ziņā saskanētu arī ar pārējo komplektā izmantoto furnitūru.

5.Stepēta somiņa ar ķēdīti. Tā ir mūžīgā klasika, kuras autore ir Koko Šanele. Absolūti drošs ansambļa variants.

6.Nelieli nagliņ-auskari ar caurspīdīgiem akmentiņiem akcentēs acu spīdumu. Ja vēlies „paspīdēt” ar skaistu manikīru, vari savu aksesuāru komplektu papildināt arī ar smalku gredzentiņu.

Kā redzi, Keitas tēlu var atkārtot bez grūtībām. Tas ir diezgan universāls, tāpēc līdzīgu komplektu var izveidot dažādiem dzīves gadījumiem.

kompl

Tikai atceries, ka vienmēr ir jāievēro savas individuālās īpatnības.

P.s. Vēl viens komplekta piemērs, tika nesen ievietots mūsu draugiem.lv lapā.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata