Stilīgs risinājums – daudzpakāpju kaklarota

daudzpakapju_kaklarotaŠodien parunāsim par ļoti izteiksmīgu aksesuāru – daudzpakāpju kaklarotu. Manuprāt, šī kaklarota patīk ļoti daudzām sievietēm, tikai pavisam nedaudzas to atļaujas izmantot. Un man ir nojauta, ka iemesls tam ir nedrošība un, varbūt, pat neprasme to pielietot.

Daudzpakāpju kaklarota – tā ir kaklarota, kurai ir vairāki, dažāda garuma līmeņi. Tas var būt gan absolūti vienkāršs modelis, kas sastāv no vairākām ķēdītēm, gan sarežģītāks – bagātīgi rotāts ar dažādiem dekoratīviem elementiem. Svarīgi atcerēties, ka šīm kaklarotas detaļām vajadzētu atbilst tavam stilam, bet toņiem – tavas krāsu sezonas paletei.

Šāds pareizi izvēlēts aksesuārs tēlu padara dārgu un stilīgu, ar tā palīdzību var efektīvi pievērst uzmanību sava auguma plusiem, uzsvērt krūšu formu, radīt vēlamo vertikālo ilūziju. Daudz kas atkarīgs no aksesuāra formas, tā lieluma un detaļām.

ka_nesat_kaklarotas stiliga_kaklarota (11)

Izvēloties šādu kaklarotu, neaizmirsti par savas figūras tipu (garderobes veidošanas vebinārus par katru figūras tipu atradīsi šajā afišā >>> ) un komplekciju. Jo smalkāks un slaidāks ir tavs augums, jo smalkākam ir jābūt tavam aksesuāram.

Lūk, nepareizi izvēlēta,auguma komplekcijai neatbilstoša kaklarota:

padomi_ka_nesat_kaklarotas

Apjomīgākas figūras sievietēm piestāvēs masīvāki, kaklam cieši nepieguļoši modeļi.

Vidēja un vecāka gadagājuma sievietēm uzmanība jāpievērš atturīgākiem, kvalitatīvākiem un smalkākiem modeļiem. Šī vecuma sievietēm jāizvairās no acīmredzami lētiem plastikāta vai stikla elementiem.

stiliga_kaklarota (8)

Atceries noteikumu – kakla aksesuārs kakla izgriezuma formu vai nu atkārto vai to piepilda.

ka_nesat_kaklarotas (2) ka_nesat_kaklarotas (4)

ka_nesat_kaklarotas (3)stiliga_kaklarota (4)

stiliga_kaklarota (6)stiliga_kaklarota (7)

stiliga_kaklarota (10) stiliga_kaklarota

Lai tu kļūtu drosmīgāka, izpēti šai publikācijai pievienotos attēlus un nākamās darba dienas priekšvakarā, pamēģini no savām garderobē esošajām kaklarotām izveidot jaunu, interesantu daudzpakāpju kaklarotu! Ja tev izdosies, būšu priecīga uz savu e-pastu (aija@buduars.lv) saņemt arī kādu foto!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata