Tavas ziemas smaržas

tavas ziemas smarzasĀrā ziema. Nu…gandrīz ziema. Tas nozīmē, ka tev tai jābūt gatavai – gan apģērba ziņā, gan kosmētikas, gan parfimērijas ziņā. Kas attiecas uz kosmētiku, tad tā ir atsevišķa tēma, bet šodien parunāsim par „ziemas” smaržām.

Kādiem būtu jābūt ziemas aromātiem? Kādi ir šie ziemas parfimērijas izvēles noteikumi?

Nav noslēpums, ka ne visas smaržas der lietošanai ziemā. Tāpat kā ir aromāti, kas domāti randiņiem (romantika), darbam un lietišķo tikšanos reizēm (vēsie, atturīgie aromāti), vakaram (vairāk piesātināti) un pat sportam, ir aromāti arī ziemas periodam.

Uz mūsu ādas nonākot, uz temperatūras maiņu un gaisa mitruma līmeni aromāti reaģē dažādi. Bet ziemā parasti ir sniegs, vējš un lielās pilsētās vēl mitrums. Tāpēc, iegādājoties smaržas, ļoti svarīgi ņemt vērā gada laiku un situāciju. Principā, smaržām, tāpat kā apģērbam, jābūt iederīgām. perfume5-medium

 • Pirmā asociācija iedomājoties ziemu ir sniegs. Pirmā asociācija iedomājoties sniegu – svaigums. Varētu likties, ka ziemas rīta svaigumam un kristāliskajam sniega dzidrumam būtu jāveicina svaigo un higiēnisko aromātu popularitāte. Bet viss nemaz nav tik vienkārši. Patiesībā, atnākot aukstumiem, svaigo aromātu pārdošanas apjomi krītās. Tas saistīts ar to, ka salā smaržas no ādas virsmas iztvaiko savādāk, augšējā smaržu nots laika ziņā ir noturīgāka un aromāta uztvere tiek kropļota. Svaigie aromāti šī iemesla dēļ liekas daudz asāki, kas ne vienmēr ir patīkami.

Tāpēc, netiek rekomendēts ziemā iegādāties svaigos okeāna vai ozona vasaras aromātus – tādus kā L’eau par Kenzo, Cool Water, Oh de Moschino un līdzīgus.

 • Ja tu neesi principiāla tikai vieglo un svaigo aromātu piekritēja, ziema ir ideāls iemesls, lai iegādātos siltu, interesantu, eksotiskas buķetes aromātu.

Galvenie ziemas aromāta izvēles noteikumi

 • ziemas parfimerijaZiemā mūsu oža kļūst vājāka – vienkārši izsakoties, mēs sākam sliktāk „just”. Šai sakarā mūsu izvēlei jābūt pievērstai vairāk piesātinātiem aromātiem.
 • Ziemā mūs pastāvīgi bombardē melanholija un depresija, bet tas nozīmē, ka ir jāuzlabo garastāvoklis un jādzen prom visas slimības. Tātad, aromātam jābūt izteiksmīgākam un dzīvespriecīgākam.
 • Ziemas smaržas – tie ir fantāzijas aromāti ar ziedu-pūdera notīm. Priekšroka jādod „smagajiem”, austrumu tipa aromātiem. Jūtīgie, sulīgie un sildošie aromāti ir īstie, kas domāti ziemai.
 • Ziemas smaržas – ir austrumu aromāti, tātad siltie. Tie rada siltuma auru, ērtības un aizsargātības sajūtu, ietin gluži kā siltā segā.
 • Ziemas aromātam noteikti jābūt noturīgam, ar jutekliskas šleifes noti. Speciālisti apgalvo, ka, ja uz rokas delma vispirms uzklāj aromātisku krēmu, bet uz tā uzpilina smaržu pilienu, tad iemīļotais aromāts ar tevi kopā būs visas dienas garumā.
 • Ziemā iederas ne tikai siltie un pikantie, bet arī augļu (īpaši citrusu un eksotiskie) un spilgti izteiktie ziedu aromāti.

Ziemas aromāti sievietēm

Cashmere Mist Donna KaranCashmere Mist (Donna Karan)

Aqua di Acqua perfume

Aqua di Aqua (Princesse Marina de Bourbon)

Desire Alfred Dunhill

Desire (Alfred Dunhill)

Gloria Cacharel

Gloria (Cacharel)

Organza

Angel (Thierry Mugler), Organza (Givenchy)

Pure Poison

Pure Poison (Dior)

Magie Noire by Lancome

Magie Noire (Lancome)

Attraction Lancome

Attraction (Lancome)

L’Instant de Guеrlain

L’Instant de Guеrlain

Gucci Eau de Parfum II

Gucci Eau de Parfum II

Rush Gucci

Rush (Gucci)

Carolina by Carolina Herrera

Carolina (Carolina Herrera)

Omnia Bvlgari

Omnia (Bvlgari)

Boss Intense by Hugo Boss

Boss Intense (Hugo Boss)

Prada by Prada

Prada (Prada).

Ziemas aromāti vīriešiem

Le Male by Jean Paul Gaultier

Le Male (Jean Paul Gaultier)

L’Instant De Guerlain Homme by Guerlain

L’Instant De Guerlain Homme (Guerlain)

Lacoste Essential by Lacoste

Lacoste Essential (Lacoste)

Silver Shadow by Davidoff

Silver Shadow (Davidoff)

Tabarome Creed

Tabarome (Creed)

Tsar Van Cleef & Arpels

Tsar (Van Cleef & Arpels).

Aromātus ieteicams mainīt katru sezonu, nodrošinot sevi ar diviem-trim pilnīgi dažādu smaržu flakoniņiem.

Casmir Chopard smaržasP.s. Jau kopš seniem laikiem mans mīļākais ziemas aromāts ir Casmir (Chopard). Sen neesmu to lietojusi, laikam laiks iegādāties!

Un kāds ir tavējais ziemas aromāts?

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Izdomāt un izveidot skaistu dāvanas iesaiņojumu nemaz nav tik grūti, lai gan daudzi pēc palīdzības dodas uz lielveikalu dāvanu iesaiņošanas nodaļā ...

 • Rudens apavu mode vienmēr ir konservatīvāka, nekā pavasara vai vasaras apavu kolekcijas, kas allaž ir raibas, krāsainas un dažnedažādiem fasonie ...

 • Arvien vairāk sieviešu priekšroku dod tieši īsiem matu griezumiem un tas nav nekāds brīnums. Tas ir ērti, stilīgi un vēl viens liels pluss mums, 4 ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Veci ļaudis saka, ka ragavas taisa vasarā, bet ratus ziemā. Un tā ir balta patiesība! Arī gatavošanās nākamajam pavasarim notiek jau tagad, pašlai ...

 

Tags: , , , , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Gunce

  Izrādās, manas iecienītās Gucci Eau de Parfum II arī pieskaitāmas pie ziemas aromāta, jauki.

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata