Stila padomi katrai dienai – ar ko nēsāt botiljonus

botiljoni_5Šodien par to, kā būtu pareizāk jānēsā botiljoni.

Bieži vien sievietes kļūdās, par botiljoniem nosaucot jebkurus īszābaciņus. Pareizi tulkojot no angļu valodas ankle shoes vai ankle boots, nozīmē „zābaciņi līdz potītei”. Un tieši šī smalkā nianse nosaka lakonisko robežu starp puszābaciņiem un augstpapēžu kurpēm.

Tomēr katrai modes dāmai ir jāzina tie daži likumi, kurus šie apavi tomēr pieprasa. Jo, ja tie nepareizi tiek nēsāti, tad, veidojot nepareizas apģērbu kombinācijas, jebkuri apavi var sabojāt ārējo izskatu.

Padoms Nr.1. Nav ieteicams botiljonus nēsāt ar pagarinātām kleitām vai svārkiem. Diemžēl šī kombinācija sieviešu vidū ir kļuvusi diezgan populāra, bet šāds izskats jebkuras sievietes augumu vizuāli saīsina.

botiljoni (4)botiljoni botiljoni_5 (2) sarkani_botiljoni

Figūras proporcijas kļūst mazāk pievilcīgas un racionālas. Neliela auguma sievietēm uzmanība būtu jāpievērš modeļiem ar augstu papēdi un izgriezumu pēdas pacēluma vietām. Šāds zābaciņu modelis vizuāli pagarina kājas.

botiljoni_ar_kleitu (2)88301148botiljoni_ar_kleitu_5botiljoni_ar_kleitu_6botiljoni_ar_kleitu_8

Padoms Nr.2. Pēdējā laikā modē ir vērojams jauns virziens, kurā bieži tiek kombinētas absolūti nekombinējamas lietas. Bet atceries – nekad nekombinē vienā komplektā botiljonus ar kokteiļkleitu. Ja, tomēr, vēlies vilkt botiljonus ar kleitu, tad labāk piemeklē vidēja garuma mazo kleitiņu, klāt pievelkot blīvas zeķubikses, bet apavu vietā izvēlies klasisku melnu botiljonu modeli. Izvēloties gaišas krāsas kleitu, neatsakies no tumšiem apaviem, vienkārši šajā komplektā pievieno tukšu kardigānu vai žaketi.

botiljoni_ar_kleitu

Padoms Nr.3. Absolūti visi botiljonu modeļi brīnišķīgi izskatās pie džinsiem. Tie vizuāli pagarina kājas, bet gurnu daļas izliekumus padara vēl pievilcīgākus.

y (1) y

Zīmuļsvārki (tikai tādi, kuru garums ir virs ceļgala un ar paaugstinātu jostasvietu) brīnišķīgi izskatīsies kopā ar šņorējamiem botiljoniem, kuri ļoti eleganti un pievilcīgā veidā nosedz potītes daļu.

ar_ko_nesat_botiljonus_1ar_ko_nēsāt_ botiljonusar_ko_nēsāt_botiljonus (2)

ar_ko_nēsāt_botiljonus (3)ar_ko_nēsāt_botiljonus (5)ar_ko_nēsāt_botiljonus_2

botiljonu_nesasanaiszabacini

Mēs visas saprotam, ka spilgti toņi vienmēr būs modē, tāpēc nebaidīsimies arī no sarkanas krāsas botiljoniem. Komplektā ar pieguļošu, mierīga toņa kleitu tie spēj radīt pat ļoti greznu tēlu. Kājas, protams, būs uzmanības centrā!

botiljoni_ar_kleitu_7

Iegaumējot šos padomus un ieklausoties savās izjūtās, tu ļoti viegli spēsi radīt neatkārtojamus komplektus. Aizmirsti par mūžīgo problēmu „Man nav piemērotu apavu!”, jo botiljoni – tas ir brīnišķīgs variants gan iziešanai, gan ikdienai.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata