Ko dāvināsim saviem mīļajiem

davanas zem eglitesZiemassvētku gaidās daudzas no mums ir aizņemtas ar prātojumiem par tēmu: kādas dāvanas sarūpēt zem eglītes saviem mīļajiem? Laika atlicis pavisam maz, tikai dažas nedēļas…Bet tas nav nemaz tik sarežģīti. Izdari tā: aizej uz virtuvi, uzvāri tēju, apsēdies virtuvē ar papīra lapu un zīmuli un mierīgi, dzerot tēju uzraksti to cilvēku vārdus, kurus vēlies iepriecināt Ziemassvētku vakarā vai rītā un padomā – kuras ir tās lietas, kas ir viegli atrodamas, bet šos cilvēkus spēs patiesi iepriecināt. Bieži vien, šādi, mierīgi apsēžoties, padomājot tu saproti, ka prieku var sniegt arī vienkāršas, sen nepieciešamas lietas…

Dāvanas bērniem

Man ir  51 gads un man ir ne tikai pieauguši bērni, bet arī  meita padsmitniece, kura iet desmitajā klasē. Un tev? Varbūt tev  ir mazbērni? Jauki! Vispirms izlem kādai dāvanai ir jābūt – praktiskai vai oriģinālai. Tu jau zini, ka dāvanas bērniem, pirmkārt, iegādājas atkarībā no viņu vecuma. Iespējams, tev pat jau IR iespējamo dāvanu saraksts, jo gada periodikā tu esi redzējusi sava bērna vai mazbērna sajūsminātās acis apstājamies pie kāda bērnu veikala stenda… Tātad izvēloties bērnam Ziemassvētku pārsteigumu, centies orientēties pēc viņa vēlmēm un interesēm. Iepriecini bērnu ar rotaļlietu vai davana bernamspēli, bet tādu, kas ir aizraujoša! Dāvana var būt arī grāmata, krāsojamā grāmatiņa ar bērna iemīļotās multfilmas varoņiem, tematisks konstruktors, sen kārota galda spēle. Neaizmirsti, ka bērniem patīk dāvanā saņemt arī saldumus un apģērbu ( arī mazas meitenītes spēs novērtēt skaistas kurpītes, greznu svētku kleitiņu vai kostīmiņu). Un pats svarīgākais šai gadījumā – neaizmirsti to visu ietīt krāsainā, košā, skaistā dāvanu iesaiņojumā!

Dāvana mīļotajam

Tu piekritīsi, ka dāvanas izvēle mīļotajam ir īpaši svarīgs process. Pirms ko beidzot nopirkt – tu par to piedomāsi vairākas reizes. Loģiski, ka dāvanas izvēle, tomēr, būs atkarīga ne tikai no tavu jūtu stipruma, bet arī no tavām finansiālajām iespējām.
Ļoti tradicionāla dāvana ir skūšanās līdzekļi un cita kopjošā kosmētika, parfimērija, kaklasaites un siksnas. Bet arī to, laikam, nevar būt par daudz. Par to jau mēs runājām iepriekšējā rakstā, kas bija speciāli veltīts vīriešu dāvanu izvēlei. Diezgan noderīga dāvana būs plānotājs, organaizers, biznesa komplekts, kurā ietilpst pildspalvas un atslēgas piekariņš utt.
Ja tavs mīļotais ir aizrautīgs pīpmanis un no šī netikuma tuvākajā laikā šķirties netaisās, kā suvenīru vari viņam uzdāvināt eksotisku pīpi vai labu cigāru kārbiņu. Laba dāvana būs arī prestižas firmas šķiltavas.
Tu proti adīt? Brīnišķīgi! Noadi viņam šalli, svīteri vai vesti – šajā sezonā adījumi ir īpaši moderni! Šāda dāvana, kas būs tavu roku darināta, sasildīs tavu mīļoto jebkuros laika apstākļos. Tici man, viņš bieži vien ar šo dāvanu leposies citu vīriešu vidū, ir ievērots Sūtīt skūpstu!

Dāvana vecākiem

Mammai un tētim atrast dāvanu būs daudz vieglāk, jo ir taču jau zināms, kas viņus var iepriecināt. Esi droša, ka tavus vecākus iepriecinās daudz kas: sākot no tavas pašas pašceptas tortes un beidzot ar tikdavana tetim intīmu dāvanu kā apakšveļa.
Mammai vari izvēlēties cimdus, labu krēmu vai smaržas, viņa noteikti priecāsies par siltu halātiņu un čībiņām.
Bet tētis būs apmierināts, ja tu uzdāvināsi uz galda uzliekamu oriģinālu pelnu trauku, rokas pulksteni vai modinātāju. Un tu nekļūdīsies, ja uzdāvināsi viņam siltu pledu, šalli, svīteri vai siltas, pašas adītas zeķes.

Dāvana vecmāmiņai un vectētiņam

Šie jaukie cilvēki reti kad ir modes pārņemti, viņi drīzāk būs pateicīgi par praktisku, vienkārši lietojamu un no sirds dāvinātu dāvanu.
Vectētiņam jauka dāvana būs galda spēle ( domino, šahs utt. ), silta pidžama vai siltas vilnas zeķes. Kas attiecas uz vecmāmiņu, tad jūs visi kopā viņu varat iepriecināt ar skaistu nakts kreklu, halātu vai siltiem cimdiņiem. Lai gan…ir vecmāmiņas, kuras labprāt iegūtu savā īpašumā arī jauku smaržu flakoniņu.

Dāvana draudzenei

Galvenais padoms – dāvini draudzenei to, ko tu pati labprāt saņemtu. Pie tam par viņas gaumi , laikam, nav neviena, kas zinātu labāk par tevi. Tu viņu vari pārsteigt gan ar kosmētiku, smaržām, modernu bižutēriju, rokas pulksteni, šalli vai oriģinālu matu spraudi. Tu drīksti draudzenei dāvināt arī apakšveļu. Bet pats galvenais draudzenei  ir zināt, ka tu šajā aizņemtības un rūpju pilnajā periodā  neesi aizmirsusi arī viņu.

Dāvana vīramātei

Atceries, ka drosmīgi eksperimenti domāti ne šim gadījumam. Tāpēc laba grāmata, maciņš, zīda šalle vai lietussargs būs laba un noderīga dāvana.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Izdomāt un izveidot skaistu dāvanas iesaiņojumu nemaz nav tik grūti, lai gan daudzi pēc palīdzības dodas uz lielveikalu dāvanu iesaiņošanas nodaļā ...

 • Pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada vienmēr uzrodas jautājums: ko dāvināt tuviniekiem un draugiem. Lai izvēle būtu vienkāršāka, piedāvāju dažus pa ...

 •   Dāvanu saņemšanas un dāvināšanas prieks. Kā svētkos iepriecināt dārznieku, puķumīli vai vienkārši zaļi un ekoloģiski domājošos? Par to arī ...

 • Dārzā darbu pašlaik tik daudz, ka nevar paspēt visus apdarīt : Mulčē; Veido savu viršu dobi; Ieziemo ūdensaugus; Gatavo smilts ...

 • Strauji tuvojas Ziemassvētki un, lai vai kāda ir mūsu rocība, šie ir svētki, kuros katram savam mīļajam gribam dāvināt kaut ko no sirds. Tam n ...

 

Tags: ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata