Mans vārds ir Sarmīte un pagājušā gada nogalē nosvinēju savu 47 dzimšanas dienu. Mana bērnības zeme ir Cēsu pusē – Nītaure. Lai gan, pēc izglītības iegūšanas lielu daļu savas apzinātās dzīves esmu pavadījusi pilsētā, sirdī vienmēr esmu un palikšu lauku meitene. Starp puķēm, kokiem un putniem vienmēr esmu jutusies kā starp savējiem.

Droši vien tāpēc manā izglītības diplomā stāv rakstīts, ka esmu dārzniece. Lai gan šajā profesijā nostrādāju vien 10 gadus, zinu, ka man vienmēr piederēs kāds mazs zemes stūrītis, kur augs un ziedēs puķes manam sirds priekam.

Pēc tam esmu strādājusi vairāk kā desmit gadus grāmatvedības jomā un arī bankā, kuras diemžēl vairs nav. Darbs vienmēr ir bijis saistīts ar cilvēkiem un tie ir bijuši tik dažādi. Esmu satikusi un vēl joprojām iepazīstu daudz gudrus, sirsnīgus un sirdī bagātus cilvēkus. Daudz mācos no viņiem un ceru, ka arī es spēju citiem iedot ko tādu, kas man šķiet vērtīgs un noderīgs. Arī ar šī projekta vadītāju Aiju bijām iepazinušās jau krietni sen, taču nu esam satikušās atkal-šeit Buduārā un domāju, ka mūsu sadarbība būs radoša un interesanta.

Vēlos dalīties ar Tevi savās domās un pieredzē –varbūt kaut kas no tā visa noder arī Tev?

P.s. Ja Tev man kas sakāms vai jautājams, raksti uz e-pastu: sarmite.apse@gmail.com

Uz tikšanos tepatās,

Sarmīte

 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata