Vai iepazīsimies? Mani sauc Aija, es dzīvoju Jelgavā un kad sāku veidot blogu man bija 48, bet nu man jau ir 53 :).

Līdz šim nodzīvotā mūža pēdējos, apmēram 20 gadus, savu sirdi un prasmi būt noderīgai citiem un citām esmu veltījusi, pievēršot  savu un citu sieviešu uzmanību viņu izskatam,  skaistumam, dvēselei un veselībai.

Pirms apmēram 18 gadiem vairāku gadu garumā es mācījos un reizē darbojos kā stiliste un sava skaistuma salona īpašniece.   Man tas deva ļoti lielu gandarījumu! Es ar sajūsmu vēroju, kā sievietes mainās! Īpaši tas deva gandarījumu tad, ja uz konsultācijām atnāca vienkārša, nedroša, par sevi nepārliecināta sieviete,  bet pēc pāris nedēļām manā priekšā stāvēja  simpātiska lēdija, kas patīk pašai sev! Tas viss paņēma daudz enerģijas, vakaros bieži vien biju pārgurusi, bet bezgala laimīga!

Maz pamazām es virzījos savā izaugsmē tālāk un nākamos 10 gadus veltīju sevi veselības profilakses industrijai un Dievam varu pateikties par to, ka viss, kas nonāca un nonāk manā ceļā, manās rokās labu darīja un dara arī citiem!

Un tas ir tas, kā dēļ ir patiesi vērts dzīvot, un tas ir tas, kāpēc es uzsāku šo blogu un tas ir tāpēc, kamdēļ es to veltu Tev.

Tajā es šad tad padalīšos ar to, ko uzzināju, iemācījos un devu apkārtējiem (īpaši sievietēm mūsu vecumā), jo ir lietas, kuras es pārzinu ļoti labi, profesionālā līmenī un es nevaru ar tām nepadalīties ar Tevi.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

P.s. Ja tev man kas sakāms vai jautājams, droši raksti uz e-pastu: aija@buduars.lv

Ar mani un manas somiņas saturu var tuvāk iepazīties arī palasot IEVAS žurnāla 2012.gada Lieldienu numuru:


—————————————————————

 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata