4 balzāmi šim rudenim un ziemai

Faberlic_balzami_veselibai

Daudzi šo publikāciju nosauktu par reklāmu…un, droši vien, tāda tā arī ir. Bet par cik šī informācija nāk no manis, konkrēta cilvēka, kuru daudzas no jums pazīst, jūs varat manis rakstīto vai nu pieņemt kā noderīgu vai, kā parasti ar reklāmām mēs daudzi darām – nepievērst tai uzmanību Smaidiņš.

Šodien pastāstīšu par balzāmiem, kurus iesaku izmēģināt katrā ģimenē, jo tos lietoju arī es. Šie zemāk minētie balzāmi, kas ir ar augu ekstraktiem,  ne tikai dažādos ierasto dzērienu garšu, bet arī palīdzēs mums un mūsu tuviniekiem rudens-ziemas periodā uzturēt veselību un ātrāk atveseļoties.

Faberlic e-veikalā, kurā katru mēnesi iepērkos jau kopš pagājušajiem Ziemassvētkiem, uz šo brīdi ir pieejami 3 balzāmi (kopā tie ir 4).

Kā tos lietot? Vienkārši pievienojiet tos ūdenim vai tējai, kuru dzerat. Pilnīgi droši tos varat dot arī bērniem.

Balzāms Nr.1 ir ar mežrozīšu augļiem un sunīšiem.

Mežrozītes mēs pazīstam kā dabisku antioksidantu, kam piemīt organismu stiprinošas īpašības. Izņemot C vitamīnu, mežrozīšu sastāvā ietilpst vairāk nekā 100 vērtīgas vielas. Bet sunīšu ekstraktu jau kopš seniem laikiem izmanto gremošanas uzlabošanai, vielmaiņas normalizēšanai, kā arī tas ir lielisks antialerģisks līdzeklis.

KO ŠIS BALZĀMS Nr.1 DARA LABU MUMS?

 • · Tas stiprinās mūsu imunitāti.
 • · Uzlabos darbaspējas.
 • · Samazinās nervu spriedzi.

Balzāms Nr.3 ir ar mellenēm un ehināciju.

Pateicoties balzāma unikālajam sastāvam, to var ieteikt cilvēkiem, kuriem ikdienā ļoti jānoslogo redze, kuri ilgstoši strādā pie datora vai citādi jāsasprindzina redzi. Noteikti tas ieteicams arī pusaudžiem.

KO ŠIS BALZĀMS Nr.3 DARA LABU MUMS?

 • · Ehinācija jau kopš seniem laikiem labi pazīstama kā līdzeklis, kas uzlabo imunitāti, kuram piemīt pretiekaisuma un pretvīrusa iedarbība. Un ar to, tātad, viss ir pateikts.
 • · Vēl balzāms labvēlīgi ietekmēs asinsvadus, tostarp, acs dobuma asinsvadus.
 • · Lieliski uzlabos kuņģa un zaru trakta darbību.

Balzāms Nr.4 ar lakricsakni un timiānu.

Tas būs neaizstājams rudens-ziemas laikā, kad satrakojas vīrusi un mēs slimojam biežāk kā jebkad. Šis balzāms jātur mājās un, lai tiešām būtu efekts, jālieto tad, kad jau ir zemāk minētās veselības problēmas. Un nevis profilakses nolūkos.

Tas būs lielisks papildinājums ARVI vai gripas, kā arī saaukstēšanās slimību ārstēšanai.

KO ŠIS BALZĀMS Nr.4 DARA LABU MUMS?

 • Balzams labvēlīgi ietekmēs bronhu un plaušu sistēmu.
 • Lakricsaknes, alteja, mārsila, ehinācijas kombinācija tautas medicīnā tiek izmantota kā atjaunojošs, pretiekaisuma, atklepojošs līdzeklis, kā arī tas būs neaizstājams līdzeklis angīnas, traheīta, laringīta, bronhīta un vēl smagāku bronhu un plašu slimību gadījumos.
 • Ieteicams lietot kā profilakses līdzekli, kā arī tiem, kam ir problēmas ar hroniskām augšējo elpceļu slimībām.

Ja kādam tas ir svarīgi, tad ziniet, ka visiem šiem balzāmiem ir Halal sertifikāts.

Un, tātad, ja par šiem balzāmiem radusies interese arī jums, meitenes, lūk, veikala reģistrācijas saite >>>>>. Reģistrējieties (reģistrācija ir bezmaksas) vispirms šajā veikalā, par pašapkalpošanās klientiem un iepērcieties bez jebkādiem starpniekiem. Bet balzāmus meklējiet sadaļā: VESELĪBAI —> BALZAMI UN FITO TĒJAS.

Un, ja rodas jebkādi jautājumi, droši jautājiet, rakstot man Facebook PM vai uz e-pastu: aija@buduars.lv

Uz tkšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata