Atļausim sev nedaudz laimes –1.daļa

laimiga_sieviete

Kāpēc bieži vien pārmaiņas jāgaida tik ilgi?

Mēs visi gaidām pārmaiņas. Labas pārmaiņas dzīvē, kādu svarīgu cilvēku atnākšanu, svarīgus notikumus, bērnu dzimšanu, finansiālu uzplaukumu, atbrīvošanos no sliktiem paradumiem, vēlmju un sapņu realizāciju…

Kāds gada laikā sasniedz milzīgus panākumus un progresē ar fantastisku ātrumu, bet citiem viss notiek ar lielu bremzi, piespiešanos, sarežģījumiem un depresīviem periodiem.

Divas sievietes, kas nostājušās uz attīstības ceļa, kas klausās vienas un tās pašas lekcijas, darot vienu un to pašu, praktiski, pēc gada atradīsies absolūti dažādās attīstības plaknēs. Viena satiks fantastisku vīrieti, realizēs savas zināšanas un to visu baudīs, bet otra joprojām klausīsies lekcijas par samierināšanos un domās, kāpēc viņa joprojām nav precējusies.

Kāpēc tā notiek? Vai problēma ir liktenī? Var teikt arī tā, bet atslēdziņa ir noslēpta mūsu apziņā, mūsu prātā un tajā, kā mēs uztveram realitāti un cik tālu sniedzas mūsu atļaušanās sistēma. Bet labā ziņa ir tā, ka šīs lietas var vadīt un korektēt.

Kas ir šī sievietes atļaušanās sistēma?

Tā ir viņas prāta noteikumu (sava prāta uzstādīto likumu) ķēde, pēc kuras vadoties viņa var sev kaut ko atļaut vai atļauties. Un tieši tad un tikai tad tas viņas dzīvē arī ienāks.

Tas ir sava veida rituāls, kas ļauj prātam piesaistīt dzīvē nepieciešamo un bez šī rituāla ir ļoti sarežģīti. Jo mūs jau no bērnības māca, ka brīnumi nav iespējami, ka tu nevari kaut ko sagribēt tā, lai tas tūlīt pat piepildītos: ir jāgaida, jāstrādā ar sevi, jācenšas, jācieš… Ir cilvēki, kuriem ļoti svarīgi ciest, jo tieši tad viņi sajūt, ka gribēto ir pelnījuši.

Bieži vien tas izpaužas tā – sieviete strādā burtiski līdz bezsamaņai, bet pēc tam nokrīt gultā un ar sāpēm balsī izkliedz: „Es nedēļu esmu strādājusi bez atelpas, tīrīju māju, gatavoju ēst, mazgāju – tagad man ir tiesības divas stundas atpūsties!”

Daudzas sievietes (it sevišķi vecāka gadagājuma) ļoti mīl strādāt dārzā līdz pat pagurumam. Pēc tam nomocījušās un pārgurušas, ar sāpošu muguru nāk mājās, kā rezultātā pat ir grūti pārvietoties. Viņas iekrīt krēslā un saka: „Neaiztieciet mani neviens! Es piecas stundas neatliecoties nostrādāju dārzā! Esmu pelnījusi stundu atpūsties!”

Izklausās interesanti, jo neviens viņu ģimenēs neliek viņām šādi upurēties – ne bērni, ne vīrs. Tā, laikam, ir kaut kāda ļoti svarīga iekšēja balss, kas ar viņām kontaktējas, kas viņām uzstāda darba un atpūtas noteikumus. Tā ir viņu prāta balss.

Mums katrai ir šī prāta balss, kas diktē mums noteikumus, kurus ievērojot, mēs varēsim pievilkt savā dzīvē vēlamo. Bet visa problēma slēpjas tajā, ka kādai šie noteikumi ir diezgan verdziski un neizpildāmi, bet kādai līdz smieklīgumam viegli un pat jautri.

Ar kādu ātrumu notiek šīs pārmaiņas? Ar tādu ātrumu, ar kuru esi gatava piemēroties savām dzīves pārmaiņām!

Kā teica kāds rakstnieks: „Globālām dzīves pārmaiņām pietiek ar vienu sekundi. Kādas vienas, dziļas apziņas sekundi…Un Tu nekad vairs nevarēsi dzīvot tā, kā līdz šim!”

Visi šie mūsu prāta noteikumi ir nekas cits, kā psihiska gatavība vēlamajam. Kādam, lai psihiski nobriestu risinājumam, vajadzīgi gadi, bet kādam šī atļaušanās sistēma ir ļoti lokana un ļauj sev vēlamo piesaistīt jau rīt.

Jo vairāk sieviete sev atļauj, jo ātrāk realizējas visi viņas sapņi, jo vairāk sieviete sevi ierobežo – jo lēnāk un smagāk notiek šī attīstība. Vispār….dzīvē tieši šī attīstība bieži vien kļūst par smagāko sievietes krustu, kas piespiež viņu pie zemes tā, ka viņa ne tikai nespēj paiet, bet arī paelpot zem tā viņa nevar. Tās ir sievietes ar ļoti ierobežotu un cietsirdīgu atļaušanās sistēmu.

Piemēra pēc paanalizēsim mūsu galvenās dzīves sfēras.

Vīrieši, vīri, dzīves partneri.

Lūk, tipisks sievietes piemērs, kura vēlas savā dzīvē piesaistīt vīrieti:

„Lai manā dzīvē ienāktu īsts vīrietis, man vēl jāiemācās paklausība, rāmums, jāiemācās labi gatavot ēst, jānoklausās vēl 180 lekcijas un semināri par ģimenes dzīvi, jānotievē par 5 kg. Un tikai tad es būšu gatava”.

Ir sievietes, kuras uzskata, ka pirms viņas satiks vīrieti, viņām jāatstrādā visas dzimtas karma, jāuzraksta vēstule mātei un tēvam, jāiemācās sarunāties un jāattīrās no pagātnes sakariem. Laikam jau viņām ilgi nāksies gaidīt, jo viņas nav gatavas atteikties no šīs sagatavošanās idejas un savu vīrieti satikt jau tagad.

Bet tagad padarbosimies, jau lasot šo publikāciju.

Atbildi sev, kādi apstākļi ir nepieciešami, lai tu savā dzīvē būtu gatava ielaist īstu vīrieti?

Un vispār, vai tu atļauj sev gribēt ienākt tavā dzīvē ĪSTAM vīrietim, jeb tev noderēs arī viduvējs…? Vai tu pieļauj domu, ka vīrietis par tevi rūpēsies, tev dāvinās dāvanas?

Vai arī apziņas līmenī tu saki sev „jā”, bet patiesībā iekšēji tam nemaz netici, un uzskati, ka ar tevi kaut kas tāds notikt nevar?

ka_atbrivoties_no_attiecibam

Blakus sievietei var atrasties desmit dažādi vīrieši, ar dažādu potenciālu un dažādiem attīstības līmeņiem. Viņa izvēlēsies tieši to, kuru ļaus izvēlēties viņas atļaušanās sistēma. Un bieži vien tas nav labākais variants no šiem 10.

Kāda sieviete „pasūtīja” sev īstu vīrieti un burtiski jau pēc nedēļas viņai tika dota „atbilde”. Viņu gribēja iepazīstināt ar veiksmīgu vīrieti, kuram piederēja plaukstošs bizness un pat personīgā lidmašīna. Un kad viņai par to paziņoja, viņa saprata, ka iekšēji nemaz nav gatava tikties ar šāda līmeņa vīrieti un no tikšanās atteicās.

Bet vai tu esi gatava tikties ar savu sapņu vīrieti? Kāds ir tavs BET?

Ļoti bieži sievietes sūkstās, ka viņu vīrieši neattīstās, ka maz pelna, ir nepietiekoši uzmanīgi un vēl par daudz ko… Bet, kad mēs sākam strādāt pie sevis, arī vīrietis sāk mainīties un izrādās, ka sieviete tam nemaz nav gatava! Viņa pirmā sāk protestēt pret viņa attīstību, pie tam nemaz to neapzinoties.

Ir sievietes, kurām patīk dzīvot ar neveiksmīgiem vīriešiem, tāpēc, ka viņas var viņus kontrolēt, viņām pieder vadības kloķi un mūžīgā iespēja sūkstīties. Jo veiksmīgu un stipru vīrieti kontrolēt neizdosies, nevarēs manipulēt ar viņa vājībām un būs jāatsakās no mūžīgajām negācijām.

Attiecības ar veiksmīgiem vīriešiem tiek būvētas nevis uz invalīdiem scenārijiem „aklais un klibais”, bet uz divu veiksmīgu un pilnvērtīgu personību savstarpējām attiecībām, kuriem vienam ar otru ir interesanti un kuri viens otru piepilda.

Kādu šī rindkopa nobiedēja jau tagad, vai ne? Bail zaudēt kontroli, vai tā? Bet vai tad nav bail visu mūžu nodzīvot ar neveiksminieku, nelabojami izkropļojušu gan sevi, gan tevi? Tas ir daudz briesmīgāk.

Kad mūs atlaidīs mūsu „bijušie”?

Bieži vien ir tā – lai vai kādas prakses un metodikas, lai nogrieztu vecās attiecības, tiek pielietotas, nekas nelīdz un šis cilvēks atkal un atkal uzplaiksnī prātā. Tas notiek tikai tad, kad sieviete vīrieti atlaist nav gatava. Apziņas līmenī viņa saka: „Jā, es gribu atbrīvoties no šīm attiecībām!”, bet vissmalkākajā līmenī šīs saistības viņai kaut kādā ziņā ir ļoti svarīgas un viņa nekad no tām neatteiksies.

Lūk, interesants kādas sievietes stāsts. Lai atbrīvotos no vecajām attiecībām, viņa veica ļoti daudzus mēģinājumus. Bet dažas saites viņu nelaida vaļā joprojām. Kādā jaukā dienā, kad viņa saprata, kā darbojas viņas apziņa, viņa sajuta, ka beidzot ir gana grimt pagātnes atmiņās un viņa gribēja dzīvot šodienai. Un tad šī sieviete veica tādu kā uzstādījumu sev „Gribu, lai šīs nedēļas laikā es sarautu visas nepabeigtās attiecības līdz galam!”

Un sākot ar šo dienu sāka notikt brīnumi. Nez no kurienes parādījās cilvēki, ar kuriem viņa nebija tikusies gadiem ilgi un starp viņiem notika dziļas un atklātas sarunas, kuru laikā viņi viens otru atlaida. Un katru nakti viņa sapņoja attiecīgus sapņus.

Bija kāds cilvēks, kurš nekādi negribēja viņu laist vaļā un tad viņa sev pateica: „Ja šis cilvēks šodien neparādīsies un nekas netaps skaidrs, tad sākot ar rītdienu es savai apziņai ļauju šīs attiecības izbeigt galīgi un uz visiem laikiem!”

Viņa pateica un aizmirsa – tā bija tāda kā spēle ar sevi. Pagāja 2 stundas un viņš piezvanīja un piedāvāja tikties. Tā viņa vairāku gadu vietā vienas nedēļas laikā atbrīvojās no visiem liktenīgajiem mezgliem. Viņa vienkārši atļāva sev viņus visus atlaist. Viss ir vienkārši. Ir tikai jābūt godīgai pret sevi.

Turpinājums sekos…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Runā, ja vīrietis necienīgi izturas pret sievieti, tad veiksme viņam pagriež muguru. Kāpēc tas tā notiek? Sievietes radošā domāšana ir daud ...

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Ir noteiktas frāzes, kuras vīrieši no savām mīļotajām sievietēm dzirdēt negribētu. „Iesim uz veikalu” – viena no visbiežāk izmantotajām. Tavai ot ...

 • Ja tevi ir pārņēmusi sajūta, ka visi no tevis kaut ko grib, ka vesela kaudze neizdarīto darbu signalizē „izdari mani!”, apkārtējie atgādina pa ...

 • Reiz dzīvoja kāda nabadzīga, reliģioza sieviete. Un pienāca diena, kad viņai nebija pat tik daudz naudas, lai pabarotu bērnus. Viņa sadūšojās un ...

 

Tags: , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata