Romāns ar bijušo vīru

attiecibas ar bijuso viru Sievietes ir neloģiskas būtnes. Mēs diez vai vēlreiz mēģināsim lietot tableti pret galvassāpēm, ja tā nelīdzēja pirmajā reizē, bet tai pašā laikā esam gatavas ticēt tam, ka attiecības var uzsākt vēlreiz…

Pēc kāda laika, kad esat izšķīrušies var rasties vēlēšanās, lai bijušais mīļotais ir atkal blakus…Un tas var notikt dažādu iemeslu dēļ:

1) vienām sievietēm zemapziņa cītīgi „izmēž” no atmiņas nejaukos sadzīves momentus, atstājot tikai patīkamās atmiņas un sāk likties, ka nemaz tik slikti nav bijis un dažreiz pat ļoti labi…

2) citām nolaižas rokas, jo ir sapratušas, ka vienai būs grūti tikt galā ar lietām, kuras agrāk darīja divatā…

3) Citām, kuras jūtas aizskartas, pašcieņu, pašlepnumu noslāpē apziņas balss: „ Kā viņš uzdrošinājās no manis aiziet – no tik labas un tik brīnišķīgas!”

4) Ceturtās tic savai intuīcijai, kura apgalvo, ka bijušais ir viņas dzīves vīrietis, liktenis un neviens cits!

Tagad pamēģināsim paanalizēt vai šādam pasākumam ir cerības uz veiksmi.

Lūk, ko par to visu domā psihologi…

unhappycoupleCS_450x297

Reanimētas attiecības ir „nolemtas” neveiksmei:

 • Ja tu visu sāc no gala tikai tāpēc, ka baidies palikt lepnā vientulībā („Lai vai kāds, bet ka tik kāds blakus” )
 • Ja tu ceri šoreiz noteikti izdarīt visu, lai savu vīrieti, beidzot, pārveidotu pa savam;
 • Ja tu to vien dari kā atceries pagātnes pāri darījumus, pie tam dari to skaļi, citu klātbūtnē;
 • Jūs satikāties atkal, bet bērnu vai vecāku dēļ ( „Bērniem vajadzīgs tēvs!”, „ Mamma to nepārdzīvos!” )
 • Ja partneris ir solījis mainīt sevī vai savā attieksmē to, kas kļuvis par šķiršanās iemeslu, bet beigu beigās neko konkrēti nav darījis lietas labā.

Ja tu esi izanalizējusi savu vēlmi atsākt attiecības, izmantojot šos jautājumus un jūsu attiecībās vai tavās izjūtās tu redzi,ka figurē vismaz divi no šiem punktiem, it īpaši pēdējais – tas ir iemesls apdomāt visu vēlreiz: vai tiešām ir vērts mēģināt visu sākt no gala?

Viss var sanākt, ja:

 • Jūs abi skumāt viens pēc otra;
 • Laiks,ko pavadījāt šķirti bija veltīts tam, lai tiktu galā ar sevi, savām jūtām un, lai saprastu kas ir tas, kas jāmaina būtu sevī, bet nevis tamdēļ, lai vainotu notikušajā sevi vai otru pusi.
 • Tu saprati,ka esi spējīga funkcionēt arī viena un attiecības tu vēlies atjaunot, ne jau tamdēļ, lai vieglāk būtu izdzīvot.
 • Jūs abi jūtat erotisku pievilkšanās spēku.
 • Jūs abi saredzat savu turpmāko kopdzīvi ļoti skaidri un plānojat savu nākotni kopīgi.
 • Jūs abpusēji baudāt viens otra klātbūtni.
 • Jūs necenšaties noskaidrot kurš ir bijis šķiršanās vaininieks.
 • Jūs viens pret otru izturaties ar cieņu, bez greizsirdības lēkmēm un necenšaties savu mīļoto noturēt pie sevis ar jebkādām metodēm, ieskaitot šantāžu.

5 soļi viens otram pretī:

Solis Nr.1. Neļaujies eiforijairomans ar bijuso viru

Atvieglojuma sajūta: „Beigas vientulībai!” ir pirmā, kas atnāk, pēc tam, kad esat atkal kopā. Bet ja tas būs viss un neko vairs nedarīsi un, ja sēdēsi salikusi rokas klēpī, tad drīz vien šī notikuma sajūsmas eiforija izplēnēs un viss atgriezīsies tai pašā punktā. Lai tas tā nenotiktu, atceries, kas bija jūsu šķiršanās iemesls un dari visu, lai tas vairs nenotiktu.

Solis Nr.2 Novelciet svītru

Lai cik neinteresanti tas izklausās, bet pirms nolemjat soļot tālāk, viens otram blakus, novelciet svītru. Abi divi atbildiet uz jautājumiem – kāpēc izjuka jūsu iepriekšējās attiecības? Kas tajās bija ne tā un kas tajās bija labs? Svarīgs noteikums: jūsu saruna nedrīkst pārvērsties kašķī, esiet konstruktīvi un „neaizejiet prom” no tēmas.

Solis Nr.3 Apspriediet pārmaiņas

Vienojieties par to, kas kuram ir jāmaina, lai neatkārtotos vecās problēmas. Nozīmējiet konkrētus datumus, kad šīm pārmaiņām jānotiek – tā tu sapratīsi vai, gadījumā, tu pati vai partneris nespēlējat spēli: „ Jā, bet…”, kad cilvēks piekrīt visam ko dzird, bet atrod simts un vienu atrunu, kamdēļ tas nevar notikt…

Solis Nr.4 Pārbaudi kā darbojas jūsu plāns

Pēc laika atskatieties atpakaļ un pārbaudiet, kā darbojas ( un vai darbojas? ) jūsu vienošanās. Ja tās nedarbojas, pamēģiniet kopīgi saprast kāpēc.

Solis Nr.5 Esi gatava piedot

Lai sāktu uzticēties atkal, dodiet viens otram laiku. Atlaid pagātni, nekoncentrējies uz to un neizmanto to kā mūžīgo orientieri.

Un, ja jums atkal nekas nesanāk un, ja, tomēr, esat konstatējuši, ka jūsu otrā tikšanās arī bija kļūda, neuztraucies, jo arī Konfūcijs ir teicis, ka tas, kas izdarījis kļūdu necenšas to labot – pieļauj nākamo…

( Materiāls sagatavots pamatojoties uz internetā atrastu informāciju )

P.s.Bet to visu pārdomājot, manas domas vienalga atgriežas pie vecā laba teiciena par to, ka pagale jau nekad nedeg viena un, lai sāktu “visu no gala”, tomēr BŪS jāpaurķējas katram sevī, visu jānoliek Dieva priekšā un godīgi…jo nekas jau nenotiek bez Viņa ziņas un, ja kas arī notiek tāds, kas nav pēc mūsu prāta un mūsuprāt negodīgi, tad vienmēr ir jāpadomā un jāpaanalizē KAMDĒĻ un kas Dievam ar to bija padomā?…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata