Piepildīsim savu dzīvi

baudit_mirkli

Padomu par to, kā dzīvot , kā to izdarīt skaistāk, pareizāk ir daudz. Visi mēs gudri mācīt Smaidiņš …Bet zini, ir tajā visā arī daļa taisnības. Tāpēc atkārtošana nemaz nav slikta lieta, jo varbūt tieši kāds no šiem padomiem tev nepieciešams ir šorīt vai šovakar un tieši tas būs īstais brīdis, kad tu to beidzot izpratīsi un sajutīsi. Tāpēc nedaudz vēl – par to, kā dzīvot. Vai pareizāk? – nezinu, bet lēnāk un savādāk gan.

Mīļās meitenes, dzīvosim ar pateicību – koncentrēsimies uz to, par ko mēs pateicamies. Iegādājies sev skaistu bloknotiņu un katru vakaru, ejot gulēt, ieraksti tajā piecas lietas, par ko tu esi pateicīga šodien. Praktizē pateicību un tava uztvere mainīsies, tu attīstīsi garīgās sajūtas, mazāk uzmanības veltot materiālām lietām.

Rīta rituāli – tas ir tik jauki! Izdomā, radi savu rīta rituālu un tu vienmēr dienu uzsāksi ar labu noskaņojumu. Tā ir tā dienas daļa, kurā vari priecāties par vienkāršām, pat pierastām lietām – par saules lēktu, rīta lietu, miglu, mākoņiem debesīs, putnu balsīm, kuras dzirdi, atverot logu, un,galu galā, pat par pirmajām mašīnām ielā. Tā var būt arī meditācija, neilga rīta pastaiga vai vienkārši garšīgas, īpašas tējas krūze vai veselīgas brokastis.

Meklē iespējas – tās nenokritīs tev uz galvas. Tev ir jāiziet no mājas, tev jāstrādā un jānopelna tās. Protams, tu pieļausi kļūdas, tomēr, tā vietā, lai padotos, meklē veidus, kas darbojas. Pasaki Visumam, ko tu vēlies. Jā, tu vari saņemt 100 „nē”, bet rezultātā saņemsi vienu „jā”.

Precizē savus nodomus – lai iegūtu pareizu virzienu, precizē savus nodomus. Konkrēti iedomājies, ko tu vēlies un sūti par to pozitīvas domas (jūtas), emocijas – un tu atradīsi sava sapņa piepildījuma atslēdziņu.

Peldi pa SAVU dzīves straumi – dzīvo ar atvērtu prātu un mīlošu sirdi. Neļauj savam ego ņemt virsroku. Atturies no klačošanās un nenosodi un neanalizē citu cilvēku dzīvi un rīcību.

Riskē – tev ir tiesības dzīvot tā, kā izvēlies tu. Bet tikai nedaudzi to uzdrošinās. Tam ir nepieciešama drosme, jo ir daudz cilvēku, kas teiks „tu esi sapņotāja” vai „tas nav reāli”. Tie, kas realizē savus sapņus (mērķus), nekad nepadodas.

Izbaudi mirkli – mēs dzīvojam sabiedrībā, kur visi dzenas pakaļ nenotveramajam. Mēs esam aizmirsuši, kā tas ir – baudīt šo mirkli. Atrodi laiku, lai apbrīnotu maigi zilās rīta vai siltās saulrieta debesis. Izej no mājām un izbaudi pašas dzīves brīnumu – to, kas ir ap tevi, tieši šobrīd.

Pamēģini – tas ir TIK fantastiski: sajust šo brīdi, pabūt, kaut nedaudz tagadnē, nedomājot ne par vakardien notikušo, ne to, kas būs pēc stundas vai rīt…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata