Sievietes bagātība

attiecibasIespējams tu ieņem pieticīgu amatu, bet tavas jaunības kursa biedrenes jau sen atrodas vadošos amatos vai ir veiksmīgi apprecējušās…

Varbūt tev gribas kaut ko vairāk kā sievietei, bet vīrs mājās naudu nenes vai viņa vispār tev nav… Tu ķeries klāt pie jebkuras iespējas, centies veidot karjeru vai biznesu, bet nekas nesanāk.

Ir jātiek galā vienai pašai ar visu un ar saviem spēkiem. Ja ir bērni, tas ir īpaši grūti. Tu esi apvainojusies uz dzīvi, vīriešu dzimumu kopumā un viss iet pavisam ne tā, kā gribētos un vajadzētu.

Vai tas ir stāsts par tevi?

Tad ir pienācis īstais laiks apstāties, pārstāt visus visā vainot, ievilkt elpu un tikt galā ar sevi. Vispirms ar sevi.

Ja mēs runājam par Visuma likumiem, tad pati daba sievietei ir devusi radīšanas enerģiju, attiecibas (2)bet vīrietim darbības enerģiju. Tas nozīmē, ka īstai sievietei ir jāsaņem vai nu no vīrieša vai no radošās pašrealizācijas. Īstas sievietes milzīgais darbs un bagātība slēpjas darbā ar sevi, pacietības, sievišķības, iecietības, gudrības izpausmē un prasmē vīrieti iedvesmot uz varoņdarbiem.

Šādos apstākļos sieviete vienmēr izvēlas dvēselei tīkamu nodarbošanos, jo tāda izvēle sola ne tikai baudu no darba, bet arī vieglu panākumu iegūšanu, tai skaitā arī finansiālo.

Iespējams, tev pazibēs doma – brīnišķīgi, protams, bet kur tad tādu vīrieti atrast vai kāpēc vienām sievietēm viss izdodas viegli un vienkārši, bet citām nē, lai vai kā viņas necenstos.

Tad, lūk, galvenais sievietes uzdevums – radīt pāra attiecībās mīlestību un mājīgumu ģimenē. Tā arī ir tā sievietes bagātība. Ja dzīves principi ir izjaukti, tad kā likums, sieviete skrien un griežas kā vāvere ritenī un nekas jēdzīgs tā arī nesanāk. Un tas ir loģiski. Tā visa rezultātā rodas aizvainojums uz vīriešiem, sūdzības sakarā ar vīrišķību: „Mūsdienās nav īstu vīriešu” utt.utt.

No šī apburtā loka izkļūt palīdzēs sevis kā sievietes sapratne un gatavība uzņemties 100% atbildību. Šai situācijā ir nepieciešams atbrīvoties no dziļi mūsos ieliktajiem uzstādījumiem, iemācīties mīlēt vīriešus un mīlēt savu sievišķību. Atceries, ka katra sieviete izvēlas to vīrieti, kurš ir viņas spoguļattēls un skolotājs. Lamājot un zākājot vīriešus, tu apšaubi savu sievišķību.

Tāpēc pateicies savam vīrietim par dzīves skolu, tai skaitā arī savam tēvam. Arī viņš zemapziņas līmenī ietekmē tavas attiecības ar vīriešiem.

Bieži vien gadās, ka vīrietis atrodas bezdarbībā vai nu „es pati” sievietes tipa paaugstinātās vīrišķās enerģijas devas dēļ vai arī sievietes muļķības pēc, nespējas dēļ būt īstai un gudrai, dodot vīrietim darbības, pasaules skatījuma un pašizpausmes brīvību.

Secinājums ir tikai viens – ir ļoti jāpastrādā pašai ar sevi, attīstot sevī īstas sievietes īpašības, atteicoties no daudziem novecojušiem principiem un uzstādījumiem, atrodot lauku sev un savai attīstībai. Sievietes bagātība ir pašas sievietes rokās.

attiecibas-starp-virieti-un-sievietiTiklīdz tu pati mainīsies, mainīsies arī tavs vīrietis, vide, kurā tu atrodies, un pati dzīve kopumā.

Vai…parādīsies jauns vīrietis, bet jau citāds, tāds, par kuru tu esi sapņojusi, kuru tu esi pelnījusi, kurš der tev un kuram deri tu – tāda, kāda tu esi, ar savu šobrīdējo bagātību!

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Nav noslēpums, ka mums sievietēm piemīt īpašas spējas, ar kuru palīdzību varam savu vīrieti burtiski „apburt” . Nekādā gadījumā neaicinu attiecībā ...

 • Ir noteiktas frāzes, kuras vīrieši no savām mīļotajām sievietēm dzirdēt negribētu. „Iesim uz veikalu” – viena no visbiežāk izmantotajām. Tavai ot ...

 • Cik pareizi spriež Igaunijas eksperti, sakot, ka liekais svars traucē tikai tām sievietēm, kas ir laulībā nelaimīgas, var saprast tikai sieviete, ...

 • Šodiena ir tā diena, kas pieder mums, kad vēlos no sirds sveikt mūs visas kopā un katru atsevišķi! Gan māmiņas, gan vecmāmiņas, gan tās, kurām ...

 

Tags: , ,

Atbildes pavisam: 1

Man ir ko teikt »

 
 • Anita

  Ļoti precīzi,sāc ar sevi!

   
   
   
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata