Veiksmīgas un laimīgas sievietes 15 dzīves likumi

veiksmiga sievieteNeskumsti, ja šodien tu nevari ar pilnu pārliecību par sevi teikt „esmu veiksmīga un laimīga sieviete”. Pat, ja tev 40+ un pat, ja tava karjera vēl nav sasniegusi vēlamās virsotnes vai bizness vēl nesniedz plānotos ienākumus un pat, ja tev biznesa vispār vēl nav, tas vēl nav iemesls tam, lai sevi atzītu par neveiksminieci.

Tu VARI kļūt veiksmīga savu visdrosmīgāko plānu realizētāja un laimīga sieviete jau rīt. Galvenais – ļoti sagribēt par tādu būt un vēl – sekot konkrētiem noteikumiem.

1. Komforta zona, kas ir tik ļoti daudzu sieviešu kārota, ir pats briesmīgākais veiksmes ienaidnieks. Tā ir līdzīga iesildītam akacim, kurš „iesūc” arvien dziļākkomforta zona (2) un dziļāk. Kamēr tu esi komforta zonā, tici man – tev nebūs nekādu lielu uzvaru, nebūs spilgtu notikumu, interesantu, romantisku tikšanos un jauku piedzīvojumu. Ja tu sapņo par ātru karjeru, lieliem sasniegumiem personīgajā biznesā, savu lietišķo sakaru vai, vienkārši, pielūdzēju loka paplašināšanu, aizmirsti frāzi „komforta zona” uz visiem laikiem! Tā domāta tām, kas samierinājās, tām, kas sākušas novecot un ir padevušās…Vai tad veiksmīga sieviete meklē nomaļu, siltu stūri, lai tajā pavadītu visu savu dzīvi?

2. Nekad nenolaid rokas un nesteidzies atzīt sakāvi. Tas nekas, ka šodien tava ideja nav sniegusi vēlamo rezultātu. Pat, ja tev neatvēra durvis, kurās tu klauvēji, pat, ja tev neatbildēja tas, par kuru tik ļoti sapņoji. Vai nu maz kas var notikt… Sieviete, kura grib būt veiksmīga, vienmēr turpinās meklēt izeju no jebkuras situācijas. Un izeja vienmēr atradīsies! Grūtības dzīvē rūda, tici man. Ja tu nebūtu šādi rūdīta, kā gan tu spēsi konkurēt, būt viena no pirmajām un veiksmīgākajām? Patiesībā, būtu jāpateicas Dievam par katrām grūtībām, jo tās tevi padara vēl stiprāku. Un, ja tu to zini, ka tas ir tā, tas nozīmē, ka tev nav tiesību apstāties! Sieviete vienmēr izdomās kā iegūt vēlamo rezultātu un kā pārvarēt īslaicīgās grūtības. Ir tikai jāmaina attieksme pret risinājumu un rezultāts nebūs jāgaida ilgi.

3. Ja tev liekas, ka nav ne mazākās cerības uz veiksmi un ir laiks padoties, nedari to! Katra veiksmīga un laimīga sieviete zina teicienu „Vistumšākā nakts ir pirms rītausmas”. Tava veiksme un uzvara ir tev pavisam blakus! Vēl pavisam nedaudz – un uzvaras zelta atslēdziņa būs tavā kabatā!

veiksmīga sieviete4. Visgrūtāk sievietes pārcieš nenoteiktību. Sievietes necieš nekonkrētību, baidās no sekām un mokās savu šaubu dēļ. Tas ir liels un cietsirdīgs pārbaudījums trauslajai sievietes dabai. Labākais veids kā šo pārbaudījumu izturēt – laicīgi samierināties ar vissliktākajiem notikumu attīstības variantiem un izdomāt kā dzīvot šādos apstākļos tālāk. Tieši šādi rīkojas veiksmīgas sievietes. To zinot, viņas vairs savus spēkus veltīgi netērē un zina kā rīkoties jebkurās situācijās. Tāpēc veiksme šādām sievietēm ir garantēta!

5. Veiksmīga sieviete vienmēr zina, ko vēlas. Jebkurā dienas un nakts laikā viņa viegli uzskaitīs savas vēlmes un mērķus. Bet laimīga sieviete tam visam vēl pieliks sajūtas kā viņa vēlētos justies, to visu sasniedzot. Mācies no viņām un drosmīgi veido savu sapņu lapu. Neesi pieticīga! Tu, taču, esi dzirdējusi, ka mūsu domas spēj materializēties.

6. Veiksmīga sieviete vienmēr atceras, ka viņa ir tikai sieviete, nevis robots ar nepārtrauktu elektroenerģijas padevi. Plānojot dienu, viņa vienmēr izvēlēsies to darbu apjomu, kas būs viņai pa spēkam. Bet laimīga sieviete noteikti parūpēsies arī par to, lai dienas plānā atrastos vieta spēku atjaunošanai un rūpēm par sevi. Pat, ja darbu daudz un tie visi ir svarīgi, tu varēsi izdarīt tikai daļu no tiem. Lai ilgāk saglabātu savu pievilcību un jaunību, sievietei ir svarīgi atcerēties un rūpēties par sevi pašu. Tu, taču, zini, ko dara ar nodzītiem zirgiem?…

7. Veiksmīga sieviete zina, ka apstāties pie sasniegtā ir pārlieku bīstama nodarbe. Tā tu atkal ātri nokļūsi „siltajā akacī”. Kaut arī par vienu, mazu solīti, bet virzies uz priekšu katru dienu. Vai tā ir tava karjera, sakaru paplašināšana, sava vīrieša meklējumi vai jauna hobija apgūšana. Svarīgi, lai tava virzība uz priekšu neapstātos ne mirkli un kaut kas šādā mirklī tavā dzīvē uzlabotos. No šiem mazajiem soļiem var izveidoties tavas veiksmes vai laimīgas dzīves vēsture. nelaimiga sieviete (2)

8. Netērē pārlieku daudz laika lēmuma analīzei, mācies lēmumus pieņemt ātri. Veiksmīga sieviete zina, ka pirmās idejas, kas rodas pēc lēmuma pieņemšanas satur visvairāk vērtīgās informācijas, jo tās rodas pateicoties zemapziņai un intuīcijai. Bet pēc tam, kad tu sāc ilgi analizēt un spriest, tavs prāts sāk tevi mocīt ar šaubām un bailēm. Jo ilgāk domāsi un lemsi, jo lielākas šaubas un stiprākas bailes. Lai pieņemtu gudru lēmumu, veiksmīga sieviete ir spējīga ātri nosvērt visus „par” un „pret”.

9. Veiksmīga sieviete vienmēr ir laba saimniece. Viņa zina cik, kā un kur ir viņas saimniecībā. Vai nu tā ir nauda, kas domāta tekošiem tēriņiem, vai viņas ledusskapja saturs vai viņas biznesa bilance. Ja sieviete precīzi zina, ko viņa pārvalda, viņa vienmēr atradīs tam visam labāko pielietojumu un iespēju to visu pavairot.

10. Mēs jau runājām, ka veiksmīga sieviete ir laba saimniece. Bet laba saimniece savu īpašumu neatstās nepieskatītu. Atceries to un, ja gribi būt 100%-tīgi veiksmīga, vienmēr pieskati savu saimniecību. Viss, kas tiek nepieskatīts: nauda, īpašums, attiecības, bizness, ļoti ātri kļūst par lielu uztraukumu avotu.

11. Tu viennozīmīgi zini pāris sievietes, kuras ir veiksmīgākas par tevi. Nekļūsti skaudīga – veiksmīgai sievietei tas nepiestāv. Labāk mācies no viņām! Veselīga konkurence nāk tikai par labu.

12. Ja tavs dzīves mērķis – būt veiksmīgai un laimīgai sievietei, aizmirsti savas rozā brilles plauktiņā un palūkojies uz pasauli reāli. Bezjēdzīgi gaidīt lielāku taisnīgumu un mannu no debesīm. Mēs dzīvojam reālā pasaulē un dažreiz tā ir ļoti negodīga. Tā ir realitāte un tas ir jāzina. Ir ideāli, ja biznesa sieviete ir godīga, pie tam kristiete, bet soļi uz priekšu būs jāsper arī pašai.

13. Problēmas dzīvē ir katram. Bet veiksmīga sieviete zina, ka to īstais vārds ir „īslaicīgas problēmas”. Viņa prot tās risināt, lūdz, ja nepieciešams, palīdzību, bet nekad nečīkst un nesūdzas par dzīvi. Vīriešiem patīk palīdzēt sievietēm un visvairāk tām, kuras nepadodas un jebkura iemesla dēļ neslīkst asaru upē. Mācies rast izeju jebkurās situācijās. To protot, tavs veiksmes ceļš būs daudz īsāks.

laimiga sieviete14. Vēlies būt laimīga sieviete? Nesodi sevi par kļūdām un neveiksmēm pārlieku stingri. Visi kļūdās. Svarīgāks ir cits – kā tu rīkosies tālāk. Veiksmīga sieviete, kļūdījusies, izdarīs secinājumu un meklēs citu, pieņemamāku variantu. Atceries, nav cilvēku, kas nekļūdās.

15. Lai justos laimīga, dažreiz, ir pietiekoši vienkārši pasmaidīt. Laimīgas sievietes smaids apkārtējiem sniedz siltumu un ticību saviem spēkiem. Iedomājies kāda bagātība tev pieder! Izmanto savu smaidu par labu sev, gan par prieku citiem. Priecājies par dzīvi! Iemesls smaidam vienmēr atrodas turpat, mums blakus.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 • Ja sievietei tās piemīt, no viņas vīrs nekad neaiziešot... Vācu sociologi aptaujāja vīriešus vecumā no 25 līdz 50, lai noskaidrotu uz kuriem tad ...

 • Amerikas zinātnieki apgalvo, ka vislielāko baudu no seksa sievietes mācās iegūt vecumā pēc 40. Un iemeslu tam esot daudz. Saskaņā ar speciālistu ...

 • Par cik tamponi nosprosto šķidruma noplūdi no dzemdes, ārsti rekomendē tamponus mainīt ik pēc divām stundām tā iemesla dēļ, lai nespētu vairoties ...

 • Prognozēt vai paredzēt mūsu - sieviešu uzvedību ir ļoti grūti, jo noskaņojums dienas laikā var mainīties neskaitāmas reizes, vai ne? Bet gudrie p ...

 • Sieviešu seksualitāte – tā ir pats pirmais un pats svarīgākais vīrieša iespaids par sievieti. Un tieši tāpēc daudzas sievietes visu laiku cenšas p ...

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata