9 „stilīgi” solījumi sev Jaunajā gadā

jaungada_solijumi

1. Aizmirst par visiem likumiem, kas attiecas uz tēmu „figūra”.

Slaidām, „āboliem”, „trijstūriem”, platiem pleciem, šauriem gurniem…Šo likumu ir TIK daudz, ka ir vieglāk tajos sapīties, nekā tikt ar tiem galā. Lūk, tie visi īsumā: akcentē savā augumā to, kas tev patīk, un nekoncentrējies uz saviem trūkumiem, jo tie ir pašu modes žurnālu iztēles auglis.

Tomēr neesi TIK drosmīga un par sevi tik droša?…Nu, labi, ja tā, tad, lūk: šajā, 2016. gadā četru manis novadīto mini-vebināru ieraksti, kas bija veltīti visbiežāk sastopamo figūru tipu īpašniecēm. Izvēlies savējo, izstudē un nākamajā gadā esi vēl drosmīgāka!

A-tipa figūras īpašniecēm.

Vebinārs X figūras īpašniecēm.

Vebinārs V-tipa figūras īpašniecēm.

Vebinārs H figūras īpašniecēm.

2. Izkāpt no sava skapja “komforta zonas”.

Stilam vajadzētu atspoguļot tavu iekšējo “Es”, vai ne? Un, iespējams, tieši tāpēc lietišķi cilvēki nēsā nopietnu biznesa apģērbu, bet frīki – pašrocīgi sagraizītus un apdrukātus T-kreklus. Bet kas notiks ar tavu „Es”, ja nolemsi savā garderobē kaut ko kardināli mainīt? Izmēģini šādu eksperimentu! Vismaz reizi gadā! Nopērc sev kaut ko tādu (labāk izpārdošanās), kā tavā skapī nekad nav bijis! Smaidiņš

mode_pec_50 (2)mode_pec_50 (3)mode_pec_50

3. Beidzot tikt galā ar sindromu “man nav ko vilkt mugurā”.

Šis ceļš ir garš, bet aizraujošs: iemācies no tā apģērba un apaviem, kas tavā skapī jau ir šobrīd, sakomplektēt desmitiem dažādus un jaunus komplektus. Vēl īsāks variants: vienkārši izveido vienu, savu ideālo komplektu (piemēram darbam) un, nebaidoties atkārtoties, maini tikai aksesuārus un rotas. Un tu redzēsi brīnumu! Smaidiņš

skapja_sakartosana

Starp citu, jau Jaunā gada janvārī atkal sāksim komplektēt jaunu dāmu grupiņu, kuras, piedaloties trijos vai piecos interneta vebināros, (pasākumi, kuros piedalāties, esot savās mājās), varēs veikt pareizu savu skapju revīziju un iemācīties veidot komplektus un apģērbu kapsulas. Ja šī tēma interesē arī tevi, seko Buduars.lv jaunumiem (pieteikties tiem var šeit >>>) un nepalaid garām pieteikšanās starta datumu.

4. Pirkt vairāk aksesuārus un rotaslietas.

Aksesuāri un rotaslietas – tas ir visspēcīgākais šīs spēles trumpis. Pat tikai divi-trīs pirkumi vien, kas pievienoti visvienkāršākajam džinsu un T-krekla vai svārku un baltas blūzes komplektam, spēj kardināli mainīt visu tēla koncepciju un padarīt to neaizmirstamu un interesantu.

aksesuaru_izvele (2)aksesuaru_izvele (3)aksesuaru_izvele

Nezini ar ko sākt? Meklē neparastas rotaslietas vai interesantu rakstu vai adījumu šalles, un izmanto šai ziemā visdažādākajiem eksperimentiem!

5. Pārstāt iepirkties, kad ir slikts garastāvoklis.

Lūk, kāpēc tavā skapī radušies 90% pirkumu, kurus tu nenēsā vai vēl sliktāk – pret kuriem tu jūti nepatiku: ekscentriski aksesuāri, kleitas-viendienītes, kurpes, kurās sāpīgi staigāt pat vēl mājās esot, t-krekliņi ar dīvainiem zīmējumiem utt. Tādā dienā labāk aizej uz masāžu – labumu gūs gan tava nervu sistēma, gan tava bankas karte.

6. Apdomīgi novērtēt demokrātisko cenu zīmolu sortimentu.

Viņu dizaineri tik prasmīgi kopē modes tendences, un pēc tam kāds tik veikli un vilinoši to visu izkarina veikalā, klāt pieliekot cenu ar trim deviņniekiem beigās, ka tu vienkārši nespēj tam visam pretoties… Sāc atjēgties! Un sākot ar šiem diviem pieturas punktiem: a) izlasi auduma sastāvu, b) un atceries, kāds ir tagadējais šī paša zīmola apģērbu/ apavu liktenis, kurus tu nopirki pirms gada vai agrāk.

sieviete_ieperkas

7. Ar apģērbu sākt mainīties – tā vietā, lai pirktu atkal un atkal jaunu.

Tavai draudzenei vai tavas draudzenes draudzenei skapī ir apģērbs, kurš tev rada sajūsmu, bet tā saimniece to sen ir nolikusi no acīm prom un veiksmīgi par to aizmirsusi? Izveidojiet nelielu dāmu grupu: sākumam jūs varat vienkārši organizēt „meiteņu” ballīti, bet pēc tam šo pasākumu pārvērst par ikmēneša tikšanos ar mājas kokteiļiem un pārģērbšanos, un organizējiet bezmaksas apmaiņu vai arī loteriju, ja ir vairākas pretendentes uz vienu un to pašu apģērbu. Tā var kļūt par ļoti jauku tradīciju katrā ciematā vai pilsētā! Kāpēc gan šī pasākuma iniciatore nevari būt tu?

Un, starp citu, ja šo pasākumu vēlaties pārvērst vēl lietderīgākā, krāsainākā un rezultātus nesošākā, rakstiet man uz e-pastu: aija@buduars.lv un, vienojoties par visām vajadzīgajām niansēm, pie jums ciemos uz šādu sievišķīgu pasākumu aizbrauksim arī mēs – Aija (Buduars.lv idejas autore un garderobes veidošanas vebināru vadītāja) un Ligita (mūsu sadarbības partnere, brīnišķīga un jauka krāsu un stila konsultante) Smaidiņš.

8. Sākt vairāk naudu tērēt skaistai apakšveļai un dārgakmeņiem.

Uz pārējo solījumu fona šis liekas ir visizšķērdīgākais…Vai ne? Bet mēs taču zinām, ka veļa un dārgakmeņi – tā ir daudzu sieviešu no kategorijas „guilty pleasures” ēsma, kuru mēs šad tad atļaujamies slepenībā no visiem pārējiem.

sieviete_rotaslietas

Nemēģini apstāties arī 2018. gadā, jo dzīvē jau tāpat ir tik maz kārdinājumu, kurus varam atļauties…

9. Pārstāt sev iegalvot: „man tas nepiestāv” vai „tas nav mans stils”.

Tiklīdz to izdarīsi, tici man, tieši no šī brīža tavā dzīvē ienāks interesanti un moderni atklājumi!

Zinu, ka visus padomus tu neizmantosi, bet daži tev jau noteikti iekrita sirdī…

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata