Padomi vientuļām sievietēm: kā atrast vīru vecumā pēc 40. 1.daļa

kā atrast vīrieti pēc 40 (4)Pirmkārt, tev ir jāsaprot, ka tavam nākamās mīlestības objektam nav nekā kopīga ar vīrieti, par kuru tu esi sapņojusi. Un dzīvos viņš, kā minimums, stundas braucienā no mājām. Viņam mugurā būs ar taukiem notraipīts uzvalks vai, iespējams, briesmīgs brūns krekls…

Zini, kāpēc tu joprojām esi vientuļa? Viens no iemesliem ir uz tevis pašas sirdsapziņas: tu jau laicīgi esi „izslēgusi” no savas apziņas visas vīriešu kategorijas. Tu ap sevi esi uzbūvējusi noteikumu cietoksni un ļoti uzmanīgi lūri no aiz stūra. Vīrieši brīžiem uzdrošinās tev tuvoties, bet, saņemot uz savas retiem matiem pārklātās galvas vārošas eļļas porciju, pazūd uz neatgriešanos…

Vispirms tu savu cietoksni būvēji piesardzības dēļ, kā ieroci labāk izpētīt potenciālos kandidātus, bet ar laiku tava nepieejamība pārvērtās par ieradumu un tagad tu uz vīriešiem lūkojies caur obligāto noteikumu prizmu.

Es nesen vienā no sieviešu forumiem lasīju kādas sievietes atklātu stāstu par sevi. Trīs gadus atpakaļ kādā pasākumā viņa iepazinās ar vīrieti, bet starp viņiem nekas tā arī nenotika. Kāpēc? Tāpēc, ka domās viņa ātri „pārskrēja” pār savu plusu un mīnusu sarakstu un pussekundē viņš nonāca kategorijā „Tas nevar būt nopietni”. Bet varēja, taču, būt! To viņa saprata pēc tam… Nesen viņš izšķīrās (paldies, tādu man nevajag!). Viņam ir 3 bērni (ārprāts!). Liekas, ka vēl viņam bija stulbs, lēts matu griezums un brūns krekls… Īsāk sakot, sievietes saraksts viņai teica priekšā „nē”.

Tavs saraksts neietver globālus noteikumus no sērijas: „lai nebūtu precēts” vai „lai nedzīvotu šai valstī”.

Tajā ir pavisam citi noteikumi:

 • Lai viņs nebūtu plikpaurains. (Mati – tas ir jauki, protams, bet, ja viņa prioritāšu sarakstā ir rindiņa: „kuplas krūtis”, tad tas viss kopsummā situāciju sarežģī, vai ne?)
 • Lai nebūtu bijušās sievas un bērnu.
 • Lai nenēsātu plīša vējjakas.
 • Lai nenēsātu rotas. Kaut arī viņa rotas un aksesuāri var ļoti daudz pastāstīt par vīrieti… Vīrietis ar smalku ķēdīti ap kaklu drīzāk ir narciss, kas iedomājas sevi kā Rolling Stones rokeri. Riņķis 40-gadīga vīrieša ausī – droša vīrieša vecuma krīzes pazīme. Zelta ķēde uz krūtīm – ir tas pats, kas garš mazā pirkstiņa nags.
 • Viņam jābūt labam darbam. Bet, lai nebūtu jāceļas 5:30 no rīta un nebūtu brīvdienās līdzi jāstaipa laptops.padomi vientulai sievietei
 • Lai viņš nenēsātu vējjakas ar kapuci un jakas ar dziļu izgriezumu uz kailas miesas. Kapucis – tas ir jauniešiem. Bet „uz kailas miesas” – tā ir sevī iemīlēšanās pazīme un vēlme demonstrēt kāds viņš „lauva” ir gultā.

Ja tā padomā – tas ir 18-gadīgas meitenes saraksts. To tev būtu jāizmet atkritumu grozā. To visu var apspriest. Ja tev nepatīk viņa kazas bārdiņa, palūdz nogriezt. Ja tu ciest nevari viņa garās, platās apakšbikses, pasaki viņam par to.

Ir daudz svarīgākas lietas, kuras nav pat apspriežamas:

 • attiecibas vecumā pec 40 (3)Viņam jābūt labam. Ja viņš pret kādu ir rupjš, cietsirdīgs pret dzīvniekiem, bērnu vai neapķērīgu oficianti, šis cilvēks nav labs.
 • Viņam sievietes ir jāmīl. Tu domā, ka tas ir acīmredzami un, ka katrs vīrietis, ar kuru tu esi iepazinusies vai tikusies, tāds ir bijis? Vai tavi vīrieši klusēja citu cilvēku klātbūtnē, kad tu nebiji ar viņu vienisprātis? Vai daudzas sievietes viņi uzskatīja par simpātiskām, it sevišķi, ja viņas bija dūšīgas, skaļas vai viņām bija 50 un vairāk?
 • Viņam jābūt sajūsmā par tevi.
 • Viņam jābūt par tevi gudrākam. Vismaz ne mazāk gudram.
 • Viņam jābūt lielam pēdas izmēram un viņam jābūt spalvainākam par tevi.
 • Viņam jāprot tevi sasmīdināt jebkurā situācijā. Pat, ja jūs ierodoties lidostā konstatējat, ka viņš ir aizmirsis mājās pasi.
 • Viņam tev ļoti jāpatīk.

Ja tu nevari pielikt „ķeksi” pie visiem šiem punktiem, tad tev ir par ko padomāt…Un nopietni.

Turpinājums sekos.

Raksts veidots, izmantojot The Times avīzes materiālus.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata