Ir pasludināta 2019. gada krāsa Nr.1

galvena_2019_gada_krasa

2018.gada 6.decembrī Pantone krāsu institūts par 2019.gada krāsu Nr.1 pasludināja – Living Coral toni. Latviešu valodā visprecīzāk to varētu nosaukt tā – dzīvais korallis. Es teiktu pat “dzīvelīgais” (tā laikam nesaka neviens, bet ceru, ka saprotat) dzīvību un dabas enerģiju atspoguļojošs tonis.

Gluži tāpat kā koraļļu rifs ir jūras un tās iemītnieku “iztikas avots”, tāpat arī košais, spilgtais, bet maigais PANTONE 16-1546 koraļļu tonis ietver mūs savos siltajos apskāvienos, sniedzot komfortu un palīdzot „turēties mums virs ūdens” šajā arvien vairāk un vairāk mainīgajā pasaulē.

acd023b1f858338f20e6b6ec308f4abf

Pantone institūta viceprezidente Leatrice Pressman par šo krāsu runā tā: „Krāsa bagātina un ietekmē to, kā mēs uztveram dzīvi. Dzīvespriecīgais koraļļu tonis Pantone 16-1546 vēlreiz apstiprina to, ka krāsas spēj ietvert sevī mūsu kolektīva pieredzi un atspoguļot to, kas konkrētajā laika brīdī notiek globālajā kultūrā.”

Kā šo toni izmantosim?

Sociālajos tīklos

Organiskais dzīvā koraļļa tonis digitālajā vidē rada ļoti lielu iespaidu. Košais un dzīvespriecīgais dzīvā koraļļa tonis mūsu uzmanību piesaistīs gan sociālajos tīklos, gan digitālajā dizainā.

Modē un aksesuāros

Dzīvais korallis iedvesmo uz eksperimentiem un rotaļīgu pašizpausmi gan vīriešu un sieviešu ielu modē, gan arī modes skatēs. Siltais tonis komfortu un pozitīvismu piedāvā vienkāršos krāsu salikumos, bet tas kļūst daudz izsmalcinātāks un dzirkstošāks rakstos, tekstūrās un pat vienkrāsainos variantos. Tas būs ideāls un pievilcīgs arī kā akcenta tonis, jo radīs spilgtu kontrastu ar jebkuru citu krāsu.

korallu_tonis_stils (3) korallu_tonis_stils (4)

korallu_tonis_stils 32404401898_a239549ff2_h

Kosmētikā

Dzīvā koraļļa tonis ir piemērots jebkuram ādas tonim, jo tam piemīt dabisks skaistums. Tāpēc to varēsim izmantot gan vaigu sārtumos, gan acu ēnās, gan lūpu krāsās. 2019.gadā šis tonis mudinās uz eksperimentiem ar kosmētikas krāsu paletēm, faktūrām, mirdzošiem šimmeriem un spīdumiem.

korallu_tonis_stils_7

Interjerā un dekorā

Drosmīgās un pārmaiņas mīlošas saimnieces Living Coral toni izmantos kā drosmīgu efektu interjerā un dekorā, jo tas palīdzēs gan sagūstīt skatienu, gan radīt iespaidu. Lai radītu siltu, miera un mājīguma sajūtu mājās, to izmantosim mīkstos, pūkainos paklājos, segās, dekoratīvos aksesuāros, virtuves un vannas istabu iekārtojumā un aksesuāros.

1514574545-pink-kitchen-cabinet-shelf korallu_tonis_interjers (3)korallu_tonis_interjers (5)korallu_tonis_interjers (2) korallu_tonis_interjers (4)korallu_tonis_interjerskorallu_tonis_interjers (6)

Iepakojuma dizainā

Living Coral ļoti labi der arī kā iepakojuma krāsa. Siltais, viesmīlīgais un dzīvais tonis burtiski aicina pircējus ņemt to preci no plauktiem, kuru iekārtojumā un krāsu gammā izmantots siltais korallis.

Zemāk pievienošu ieteicamos krāsu salikumus ar Living Coral – tos varēsim izmantot gan garderobes, gan interjera veidošanā, gan visos citos augstāk minētajos nolūkos.

1

2

3

4

5

Man ir nojauta, šis koraļļu tonis atrodams gandrīz vai katras sievietes garderobē. Bet augstāk redzamie krāsu salikumi (varat izmantot divu, triju vai vairāk vienā skalā redzamo krāsu salikumus) padarīs jebkuru, varbūt jau sen piemirsto koraļļu krāsas apģērbu vai aksesuāru atkal mūsdienīgu, modernu un interesantu.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata