3 padomi stilīgākai vasarai

balta_krasa_garderobe (2)Daba jau līksmo, viss zied, bet dvēsele priecājas. Un kāds garastāvoklis ir Tavai garderobei? Jau “zied” pavasara noskaņās, vai joprojām vēl atrodas „pelēkās” pārdomās?

Man ir piedāvājums: palūkosimies tagad uz dažiem universāliem paņēmieniem, kā mēs savu garderobi varam atjaunot, lai tā mūs ne tikai priecētu, bet arī padarītu jaunākas un stilīgākas. Bez īpašiem izdevumiem.

Un, tātad…

Balta krāsa = svaigums + jaunība

Karstā dienā vienmēr gribas izskatīties jaunākām un mundrākām, vai ne? Gan vienu, gan otru panākt mums palīdzēs baltā krāsa.

Atšķirībā no tumšām krāsām, tā “nepievelk” sauli, un arī mūsu augumu tā nepadarīs apjomīgāku.

balta_krasa_garderobe (3)balta_krasa_garderobe (4)balta_krasa_garderobe (5)balta_krasa_garderobe (6)balta_krasa_garderobe

Lai koptēls neizskatītos pārāk pliekans, balto krāsu atšķaidīsim ar košiem aksesuāriem vai apģērbiem vai arī kombinēsim ar dažādām tekstūrām.

Stilīgas saulesbrilles = mūsdienīgs tēls

Jebkurš vasaras komplekts ar saulesbrillēm izskatīsies moderns. Galvenais izvēlēties modes tendencēm, ģērbšanās stilam un savai sejas formai atbilstošas.

saulesbrilles_stils_2018 (2)saulesbrilles_stils_2018 (3)saulesbrilles_stils_2018 (6)saulesbrilles_stils_2018 (4)saulesbrilles_stils_2018 (5)saulesbrilles_stils_2018 (7)saulesbrilles_stils_2018 (8)saulesbrilles_stils_2018 (9)saulesbrilles_stils_2018

Auduma sliponi/snikeri = viegluma efekts

Lai vai kas, bet šie apavi nekad neliks vilties. Gaita kļūst viegla, tie labi elpo un kājas arī neberž. Un labā ziņa – šos apavus komplektēt var ar jebkura stila apģērbiem. Vienīgi ar lietišķu kostīmu esiet uzmanīgas. Bet citos gadījumos – droši!

sliponi_stiligs_komplekts (2)sliponi_stiligs_komplekts (3)sliponi_stiligs_komplekts (4)sliponi_stiligs_komplekts (5)sliponi_stiligs_komplekts (6)sliponi_stiligs_komplekts (7)sliponi_stiligs_komplekts (8)sliponi_stiligs_komplekts (9)sliponi_stiligs_komplekts (10)sliponi_stiligs_komplekts (11)sliponi_stiligs_komplekts (12)sliponi_stiligs_komplekts

Tavā garderobē jau ir šie elementi? Ja nav, steidzies iegādāties. Un zini – ja TIE tev būs, šovasar vairs par stilīgu izskatu vari neuztraukties.

Uz tikšanos tepatās,

Aija

Interesanti raksti :

 

Tags: , , , ,

Ko citi saka:

Esi pirmais un pasaki kaut ko!
 • Pievieno savu atbildi
   
  Your gravatar
  Es
   
   
   

   
   
 
Saņem bezmaksas e-grāmatu "5 Stila Kļūdas" un iknedēļas jaunumus!

Saņemt e-grāmatu >>>>

Bezmaksas e-gramata